Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Yurtdışında Çalışarak Dil öğrenme daha kolay

Çalışma programına bağlı kalanların, daha başarılı olduğunu biliyor muydunuz?

Belirli bir çalışma programına sadık kalan öğrencilerin, daha başarılı olduğu söyleniyor. Öncelikle çalışma programının ne olduğuna ve neleri kapsadığına bakalım. Çalışma planı, bir öğrencinin uygun zamanını ve hedeflerini özetleyen organize bir program olarak bilinir. Çalışma planları, herhangi bir iş planı gibi günün hangi saatinde nelerin yapılması gerektiğini kapsayan listelere de benzetilebilir.


Çalışma programlarının hedeflerinizi gerçekleştirmenizde fayda sağlayan iki önemli niteliği bulunur; yapmanız gereken işleri organize eder ve size sorumluluk yükler. Özellikle online çalışmalardaki öz disiplin ve azim, başarının en önemli etkenleri olarak sayılabilir.


Herkese uyan ve her öğrenciyi başarılı kılan sabit bir çalışma programı bulunmaz. Etkili bir çalışma programının öğrencinin niteliklerine, zamanına ve hedeflerine uygun olması beklenir. Her öğrencinin farklı bir çalışma stili olduğu için kendine uygun bir çalışma programı hazırlaması gerekir. 


Çalışma programı hazırlarken gerçekçi olmanız çok önemlidir. Çünkü bütün yapıyı, gerçekçi beklentiler üzerinde kurmazsanız yapı çöker. Örneğin mola vermeden yarım saat çalışamıyorsanız ve çalışma planınızda kesintisiz iki saat çalışacağınızı vadediyorsanız, muhtemelen bu çalışma planından kısa sürede vazgeçersiniz. 


Peki size uygun çalışma programını nasıl oluşturabilirsiniz? Adım adım inceleyelim:

1. Öğrenme stilinizi fark edin

Dört farklı öğrenme stili bulunur. Bu öğrenme sitillerinde hangisine daha uygun olduğunuzu bilmek, kendinize uygun bir plan oluşturmanıza büyük yardımı dokunur. Çalışma planınız öğrenme stilinize ne kadar uygun olursa; planı takip etme, uygulama ve başarılı olma ihtimaliniz de o oranda artar.

Görsel öğrenme stili: Resimleri ve görüntüleri kullanmayı tercih edersiniz. Zihin haritaları ve bilgi grafikleri gibi içerikler, yeni bilgiler edinirken ve öğrenirken size çok yardımcı olur.

İşitsel öğrenme stili: Öğrenirken ses ve müzik kullanmayı tercih edersiniz. Ses kayıtları, podcast’ler, kafiyeli cümleler bilgileri hatırlamanıza yardımcı olur. Çalışırken dinlediğiniz müzik de sizin için önem arz eder.

Sözel öğrenme stili: İster yazılı ister sözlü olsun, öğrenirken kelimeleri kullanmayı tercih edersiniz. İçeriği yüksek sesle okumak, bilgileri hafızanıza alırken çok yardımcı olur.

Kinestetik öğrenme stili: Öğrenirken bedeninizi ve ellerinizi kullanmayı tercih edersiniz. Rol yapma, yazma ve çizim öğrenmenize yardımcı olan fiziksel aktiviteler olarak sayılabilir.


2. Gerçekçi çalışma hedefleri belirleyin

Çalışma hedefleri hem planlama hem de uygulama gerektirir. Bu nedenle uygulamayacağınız bir planı asla kurgulamamanız gerekir. Planınızın ilk dönemi için daha basit hedefler belirleyebilirsiniz. Örneğin; okuyacağınız kitapları, dinleyeceğiniz dersleri, yazacağınız makaleleri sınırlı sayıda tutabilir, daha sonra bu hedefleri gerçekleştirmek için gerekli olan zamanı ve araçları saptayabilirsiniz.

3. Çalışma planınızı gündelik rutininize dahil edin

Ders çalışmak kesinlikle gündelik rutininizin bir parçalı olmalı. Bu sayede çalışma planınızı kısa sürede alışkanlığa çevirebilir, böylelikle onu uygularken daha az dirençle karşılaşır ve daha az enerji harcarsınız.

4. Zaman çizelgesi hazırlayın

Amaçlarınızı ve görevlerinizi önceliklere göre belirlemeli, buna uygun bir zaman çizelgesi hazırlamalısınız. Zaman çizelgesini hazırlarken hangi saatlerde daha verimli çalıştığınızı ve hangi saatlerde diğer işlerinizi hallettiğinizi de aklınızda bulundurun.


Eğitim için yurt dışına çıktığınızda, gündelik rutinlerinizden sıyrıldığınız için yeni rutinler oluşturmak daha kolay gelir. Yurt dışında dil eğitimi hakkında bilgi edinmek için yurt dışı dil okulu başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yurt dışında lise okumak istiyorsanız, yurt dışında lise başvuru formunu doldurduğunuz zaman size konu hakkında detaylı bilgi verilecektir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım