Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

İngilizce öğrenirken ne yapmalı?

Dil eğitimi programı sonrası başarılarınızı arttırmak için izleyebileceğiniz basit yollar

Yurt dışında dil eğitimi programını tamamladıktan sonra hem öğrendiğiniz dili unutmamak hem de başarınızı artırmak için birçok yol bulunuyor. Yabancı bir dili unutmamanın en temel yolu ise o dili hayatınızın bir parçası haline getirmek, yani öğrendiğiniz dili hayatınıza katmak. Bunu yapmanın da birbirinden farklı ve keyifli yolları var.


Kitap okuyun


Öğrendiğiniz dili hem unutmamak hem de geliştirmek için o dilde yazılmış kitaplar okumaya devam etmelisiniz. Bunu yaparken de sevdiğiniz türde kitapları okumayı tercih ederseniz keyif alırsınız. Yabancı dilde kitap okuyarak bilmediğiniz yeni kelimeler öğrenebilir, o kelimenin cümle içerisinde nasıl kullanıldığını da anlamış olursunuz. Seviyenizi zorlayacak kitapları tercih ederek yeni ve daha gelişmiş cümle kalıpları öğrenebilirsiniz. 


Film veya dizi izleyin


Yabancı dilinizi pekiştirmek için yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerden biri de film veya dizi izlemek. Film veya dizi izleyerek dinleme ve anlama becerilerinizi daha da geliştirebilirsiniz. Bu yolla hem öğrendiklerinizi unutmamış olursunuz hem de dil becerilerinizi daha da ilerletirsiniz. Her gün veya gün aşırı bir film izleyebilirsiniz. Yine sevdiğiniz dizileri alt yazısız ve orijinal dilde izlerseniz hem sıkılmazsınız hem de dilinize katkı sağlarsınız. Her gün bir bölüm dizi izlemeyi rutin haline getirebilirsiniz.


Podcast dinleyin


Son dönemlerin en popüler dil öğrenme ve geliştirme aracı haline halen podcast’leri hayatınıza katabilirsiniz. Birçok podcast içeriği barındıran uygulamaları telefonunuza yükleyebilirsiniz. Yolda yürürken, araç kullanırken, toplu taşımayla gezerken veya yemek yaparken podcast dinleyerek, hem zamanınızı daha verimli kullanmış olursunuz hem de dinleme pratiği yapmış olursunuz. İlk önce kelimelere odaklanabilirsiniz. Daha sonra cümle yapılarına daha dikkatli bakabilirsiniz.


Haber okuyun


Hangi dilde eğitim aldıysanız o dilde güncel haberler okuyabilir, itibarlı haber kanallarını takip ederek formal dil bilginizi geliştirebilir, ziyaret ettiğiniz ülkeye ilişkin güncel haberleri de öğrenmiş olursunuz. Tanıdığınız, bildiğiniz yere ait haberleri öğrenmek ilginizi daha çok çekeceği için sıkılmadan, keyifli bir şekilde dilinizi pekiştirebilirsiniz. Sevdiğiniz alanda haberleri de takip edebilirsiniz. Örneğin, spora ilgi duyuyorsanız spor dünyasındaki son gelişmeleri bu şekilde öğrenmiş olursunuz. Haberi orijinal dilde okumak sizi motive eder. 


Müzik dinleyin


Müzik dinlemek her zaman için keyiflidir. Hangi dilin eğitimini aldıysanız o dile ait sevdiğiniz türdeki müzikleri dinleyebilirsiniz. Müzik dinleme uygulamasına sahipseniz bir müzik listesi oluşturabilirsiniz. Yolda yürürken, spor yaparken, çalışırken bir yandan da listenizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde hem keyifli bir vakit geçirmiş olursunuz hem de dinleme becerinizi pekiştirmiş olursunuz.


Sohbet edin


Konuşma becerisini geliştirmenin en etkili yolu ise sohbet etmek. Dil eğitimi aldığınız yerde edindiğiniz arkadaşlarınızla bağlantınızı koparmayın. Arkadaşlarınızla uzaktan da olsa sohbet etmeyi sürdürerek konuşma becerinizi yitirmemiş ve daha da pekiştirmiş olursunuz. Çevrenizde yabancı dil bilen arkadaşlarınızla da sık sık sohbet edebilirsiniz. Online uygulamalar yoluyla da istediğiniz dile ait konuşma pratiğini geliştirebilirsiniz.


İngilizcenizi geliştirmenin en etkili yollarından biri de o dilin konuşulduğu ülkede dil eğitimi almak. İngiltere’de dil eğitimi veya İrlanda’da hem çalışıp hem okumak isterseniz Global Vizyon’un uzman danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım