Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Almanya'da Dil Okulu

Almanya'da Dil Okulu

Avrupa’nın En Çok Konuşulan Dili Almancayı Ana Vatanından Öğrenin…

Avrupa’nın en çok konuşulan dili Almanca günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle teknoloji ve sanayi alanında faaliyet gösteren kuruluşlarda Almanca bilmek zorunludur. Bu alanlarda kariyer hedefleyenler Almancayı en iyi şekilde öğrenebilmek için Almanya’daki dil okullarına başvurmaktadır. Almanca Avrupa’da sadece Almanya’da değil Avustralya, Hollanda, Belçika ve İsviçre’de de konuşulmaktadır. İleri teknolojiye sahip ve dünyanın en güçlü ekonomilerinden olan Almanya’da eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Sanayi ve mühendislik alanında dünyanın takip ettiği lider ülke, bu sektörlerde egemen dili Almanca haline getirmiştir. Bu sebeplerden dolayı her geçen gün Almanca öğrenmek isteyen öğrenci sayısı artmaktadır.

Devamını Oku
Almanya

Almanya sosyal bir devlet olduğundan dolayı eğitim ücretleri oldukça uygundur. Eğitimin kaliteli ve ucuz olması bu ülkeyi ön plana çıkaran donelerdendir. Almanya’da eğitim masraflarının yanı sıra yaşam masrafları da oldukça caziptir. Bu ülkede eğitim alan bir genç uygun fiyatlara hayatını idame ettirebilir. Almanya birbirinden güzel şehirleri, mimarisi, tarihi, sanatı ve sosyal yaşamıyla bu ülkede vakit geçiren öğrencilerde keyifli hatıralar bırakacaktır.

Devamını Oku
Program

Almanya’da her yaşa, eğitim seviyesine ve ihtiyaca uygun dil programları bulunmaktadır. Genel Almanca, Yoğun Almanca, İş için Almanca, TesDaf Sınav Hazırlık, Almanca+Staj, Almanca Üniversite Hazırlık Yılı gibi programlar açılmaktadır. Global Vizyon’un deneyimli ekibi öğrencileri bu programlardan onlara en uygun olanlara yerleştirmektedir.Almanya’da dil kursları standart olarak haftada 20 saatten oluşur fakat youğunlaştırılmış kurslarda bu sayı 30 saate kadar çıkabilir. Dil kursları 2 ile 36 hafta arasında değişmektedir. Almanya’da dil kursları için en popüler ülkeler Berlin, Munih, Hamburg, Bremen, Hannover ve Düsseldorf’tur.

Konaklama

Tüm ülkelerde olduğu gibi Almanya’da da aile yanı veya yurt konaklaması yapılmaktadır. Aile yanı konaklama öğrencilere anadili Almanca olan kişilerle sık iletişim imkânı sunduğundan dolayı tercih edilmektedir. Aynı zamanda öğrenciler ev konforundan uzaklaşmadan farklı bir ülkeye adapte olabilir. Bunun yanı sıra öğrenciler yurt konaklaması da yapabilmektedir. Her okulun kendi öğrenci yurtları bulunmaktadır. Bu yurtlar öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Öğrenciler kendi yaşıtlarıyla kaldıkları bu yurtlarda farklı milletlerden öğrencilerle kaynaşma imkânı yakalar.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım