Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Kariyer planlarken doğru yol arkadaşı seçmenin önemi

Kariyer planlarken doğru yol arkadaşı seçmenin önemi

Nitelikli yurt dışı eğitim danışmanları yalnızca vize veya kabul almanız için gereken belgeleri toplamakla kalmaz, kariyer planlarınız için de size rehberlik eder. Karar alma sürecinize dahil olur ve gerek uzmanlıkları gerekse bilgi birikimleri sayesinde en doğru kararları vermenizde yardımcı olur. Peki kariyer planlamada doğru yol arkadaşını nasıl seçmelisiniz? Sizin için en önemli nitelikleri derledik.


1. İsteklerinizi gözden geçirin


Kendinize uygun bir yol arkadaşı seçmeden önce aklınızdakileri listelemek gerekir. Ne istiyorsunuz? Tıp okumak mı, mühendislik okumak mı? Herhangi bir ülkede dil eğitimi almak mı, yoksa İngiltere veya İrlanda gibi ana dili İngilizce olan bir ülkedeki dil okuluna katılmak mı? Dubai’de hem çalışıp hem okumak mı, yoksa Avustralya’da lisans eğitimi mi? Almak istediğiniz sertifika veya diploma programlarının ortak bir yanı var mı? Gitmek istediğiniz ülkeleri veya şehirleri tercih etmenizde en önemli faktörler neler? Bütçeniz ne kadar? Bütçenizi etkileyen veya etkileyecek olan etmenler neler? Eğitimin yanında sizi çeken başka önemli detaylar var mı; farklı kültürleri öğrenmek, iş bağlantıları oluşturmak, daha güçlü bir CV’ye sahip olmak, yeni yerler gezmek gibi... İstekleriniz konusunda ne kadar spesifik olursanız uygun rol arkadaşını bulmak sizin için o kadar kolay olur.


Kariyerinize dair olan temel, istekleriniz üzerinde kurulacağı için bu sorular çok önemli. Ancak hemen yanıtlayamıyorsanız veya aklınız karışıksa hiç üzülmeyin. Global Vizyon danışmanları doğru sorular sorarak ve doğru örnekler göstererek ne istediğinizi belirlemede size yardımcı olur. Sonrasında da adım adım kariyer planınızı gerçeğe dönüştürürsünüz.


2. Danışmanların uzmanlıklarını sorgulayın


Seçeceğiniz rehberin uzmanlığı ve geçmişi önemli. Eğer potansiyel danışmanınızın uzmanlıkları hakkında bilgi edinemiyorsanız, o danışmandan vazgeçmenizi öneririz. Hayatınızın en önemli yolculuğuna sizi yarı yolda bırakacak veya yanlış yerlere sürükleyecek bir yol arkadaşıyla çıkmak istemezsiniz.


3. Referansları okuyun


Yurt dışı eğitim için danışman seçiminde önemli bir diğer adım ise danışman adaylarının referanslarını okumaktır. Elbette her inceleme yazısı veya referans mektubu aynı değerde olmaz ve ne yazık ki internette pek çok sahte değerlendirmeyle de karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle danışmanlık alacağınız şirket ne kadar köklü olursa, edinebileceğiniz doğru referans sayısı da o oranda artar. Yıllardır binlerce öğrencinin yurt dışı eğitim hayallerini gerçekleştiren Global Vizyon’un referanslarını sosyal medya hesaplarından da izleyebilirsiniz.


4. Her adımda yanınızda olacağından emin olun


Yüzlerce farklı beklentiyle yurt dışına çıktığınızda beklemediğiniz birçok şey de olabilir. Başarılı bir yol arkadaşının görevlerinden biri de yol boyunca karşılaşabileceğiniz beklenmedik durumlar için sizi hazırlamak ve böyle anlarda yanınızda olmaktır. Global Vizyon’un deneyimli rehberleri sizi yurt dışındaki eğitim sürecinizde de takip etmeye devam eder ve onlara her ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım