Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Yurt Dışında Hem Dil Öğrenin hem çalışın Work and Study

Kanada

Kanada’da Work and Study Programı’na katılan öğrenciler eğitim görürken genellikle ülkede kaldıkları sürecin yarısında yarı zamanlı işlerde, diğer yarısında ise tam zamanlı çalışabiliyor. Öğrencilerin en çok yaptığı işler arasında; garsonluk, kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, resepsiyon, bulaşıkçılık, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı ve barmenlik geliyor. Kanada’da öğrencilerin kazandığı ücret eyaletlere göre değişiklik gösteriyor. Yine de öğrenciler yaşam masraflarını asgari ölçüde karşılayabiliyor.

İrlanda

İrlanda’da 25 hafta ve üzeri dil eğitimine katılan öğrenciler, eğitimleri boyunca haftada 20 saat yarı zamanlı işlerde çalışma hakkı elde ediyor. Genellikle kafe, bar ve restoranlarda çalışan öğrenciler eğer yeterli donanıma sahipse; Google, Takeda, Bayer, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank gibi büyük şirketlerde iş bulabiliyor. Özellikle teknoloji alanında kariyer yapmak isteyen öğrencilerin, vergi avantajı nedeniyle İrlanda’da temsilcilikleri bulunan Facebook, Google, Apple, Linkedin, Twitter, Amazon, Oracle, PayPal gibi şirketlerde çalışması mümkün. İrlanda’da saatlik ücret olarak 9,6 euro kazanan öğrenciler, eğitime ara verilen dönemlerde tam zamanlı çalışabiliyor.

Avustralya

Avustralya’da Work and Study için dil eğitimine katılan öğrenciler haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkı kazanıyor. Bu sayede öğrenciler ayda en az 1200 Avustralya doları kazanıyor. Tatil dönemlerinde tam zamanlı çalıştıklarında ise bu tutar 3500-5000 AUD’a kadar yükseliyor. Avustralya’da dil okuluna kayıt olan öğrenciler genellikle restoran, kafe ve süpermarketlerde çalışsa da orta ve üstü İngilizce seviyesine sahip öğrenciler daha farklı sektörlerde şanslarını deneyebiliyor.

Dubai

Dubai’de en az 12 hafta ve üzeri dil eğitimine katılan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkına sahip oluyor. Okullar, Dubai’de hem çalışıp hem okuyan öğrencilere iş bulma konusunda yardımcı oluyor. Ancak herhangi bir garanti vermediklerini de belirtelim. Yarı zamanlı işlerde çalışan öğrenciler saatlik ücret olarak 6-8 dolar, aylık olarak minimum 700-800 dolar kazanıyor. Öğrenciler genellikle garsonluk, mağaza satış elemanlığı, kasiyerlik gibi hizmet sektöründeki işlerde çalışıyor. Öğrenciler kendi mesleklerine uygun alanda iş bulma şansına da sahip! Sosyal, nazik ve girişken öğrenciler, orta seviye ve üstü İngilizce’ye de sahiplerse diledikleri işi bulma konusunda daha şanslı.

Malta

Malta’da 24 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkı kazanıyor. Saatlik ücret minimum 5 euro olsa da bazı mesleklerdeki öğrenciler saatte 20 euro’ya kadar kazanabiliyor. Bu nedenle öğrenci adayları Malta’ya gitmeden önce meslekleriyle ilgili şirketleri araştırmaları öneriliyor. Öğrencilerin Malta’da çalışabilecekleri yerlerin başında restoranlar, kafeler, barlar ve gece kulüpleri bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım