Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Studio Cambridge İngilizce Dil Okulu

Studio Cambridge Dil Okulları İngiltere Cambridge’de Ekonomik ve Kaliteli Eğitim

Studio Cambridge Dil Okulu- Cambridge

Dünyanın en zor beğenen, başarılı ve ince eleyip sık dokuyan öğrencilerinin bile gönül rahatlığıyla tercih ettikleri Cambridge’de pek çok dil okulu ve kolej bulunmaktadır. Nüfusunun büyük çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan ve bu sebeple hareketli ve aktif bir sosyal hayata sahip olan Cambridge’de; İngiliz kültürünü ve mimarisini yakından tanıyabileceksiniz. Bu şehirde ön plana çıkan dil okullarını sizinle paylaşmaya devam ediyoruz ve bu sırayı Studio Cambridge Dil Okulu için ayırıyoruz. Studio Cambridge Dil Okulu; tren istasyonu ve kent merkezine yakınlığıyla öğrenciler için ideal bir noktadır. Okul merkeze 15 dakika yürüme mesafesindedir ve CITI2 hattının Gwydir Street durağı karşısında bulunmaktadır.

Cambridge’de Üniversite Atmosferinde Dil Eğitimi…

Okulun en ilgi çekici noktalarından biri; yaz aylarında yakınlarında bulunan bir üniversiteni kampüsünü kullanabilmeleridir. Bu sayede yurtdışında dil eğitimi alırken; bir üniversite kampüsü havasını soluyacak ve belki de gelecek planlarınızı şekillendireceksiniz. Özellikle yurtdışında üniversite ya da yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyenler için oldukça farklı bir deneyim olacaktır. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık Programları sunulmaktadır. Okul kendine her programda güveniyor… Cambridge Testi resmi sınav merkezi olan okul; TOEFL / IELTS gibi programlar hakkında olumlu geri dönüşlere sahip. Okul ziyaretimizde okul yönetimi, eğitmenler ve öğrencilerle birebir yaptığımız sohbetler sonucunda bu okulun; yardımsever ve güler yüzlü çalışanlara sahip olduğunu ve kaliteli bir eğitim garantisi verdiklerini söyleyebiliriz.

İngiltere’yi Arkadaşlarınız ve Eğitmenlerinizle Gezebilirsiniz

Okul öğrencilerin sosyalleşmesine büyük önem veriyor. Bu sebeple okulda sürekli aktiviteler düzenleniyor ve bu aktiviteler okulun internet sitesinden düzenli olarak paylaşılıyor. Örneğin öğrenciler arası kültür geceleri, Sheakspeare Film Festivali gezisi (umarız denk gelirsiniz), sandal gezisi, buz pateni, pub gezisi, botanik bahçe gezisi, sinema gecesi gibi etkinlikler düzenleniyor. Bunun yanı sıra şehir dışı turlar da bulunuyor. Londra Tiyatro Gezisi, Oxford ve Bleinheim Sarayı Gezisi, Brighton, Edinburgh, Liverpool, Chester, Manchester gezileri sizlere tüm İngiltere’yi dolaşma imkânı sağlıyor.

Cambridge’de Konaklama

Konaklama seçenekleri aile yanı ve yurt konaklamasıdır.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama okula 30 dakika toplu taşıma mesafesinde bulunmaktadır. Aileler LSI tarafından titizlikle seçilir ve dönemsel olarak kontrol edilir. Odada tek kişi kalabilirsiniz. Aynı dönemde bir öğrenci daha bu eve başvurduysa 2 öğrenci aynı anda konaklama yapabilir. Böyle bir durumda bir oda arkadaşına sahip olabilirsiniz. Kahvaltılar buradaki konaklamanıza dahildir. Aileler her sabah kahvaltınızı hazırlayacaktır. Haftada bir çamaşırlarınız yıkanır.

Yurt Konaklaması

 Yurt konaklamasında aile yanına göre daha özgür olabilirsiniz fakat bu daha çok sorumluluk yüklenmek de demektir. Örneğin yemeklerini kendin hazırlamak, çamaşırlarını kendin yıkamak ve odanı kendin toparlamak zorundasın. Tüm bunlar benim için sorun değil dersen farklı milletlerden pek çok gençle dostluk kurma şansı yakalayacaksın. Yurtlar okula 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım