Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Sıcak ve Güvenli Şehir San Diego'da Uygun Fiyatlı Eğitim Almak Mümkün...

San Diego’da Uygun Fiyatlı Eğitimin Adresi Eurocentres !

Eurocentres Dil Okulu – San Diego

Amerika’daki dil okullarını şehir şehir gezmeye devam ediyoruz. Şimdi San Diego’daki dil okullarını inceliyoruz… San Diego’da önereceğimiz diğer bir okul Eurocentres! Eurocentres’i bu okulda İngilizce eğitimi alan Bahadır’dan dinliyoruz. Haydi hep birlikte okumaya başlayalım…

San Diego’da Uygun Fiyatlı Eğitimin Adresi: Eurocentres!

Yurtdışında dil eğitimi alma kararı verdiğimde gözümü en fazla giderler korkuttu. Öyle çok büyük bütçelere sahip değildim, ailemin büyük zorluklarla beni göndereceğinin bilincindeydim. Bu sebeple en iyi eğitimi, en uygun fiyata alabilmek adına çok araştırma yaptım. Sadece uygun fiyatlı diye merdiven altı eğitim veren okullara gidemezdim. Amacım hem iyi seviyede dil öğrenmek hem de bunu cazip bir bütçeyle yapabilmekti. İngiltere’de Pound geçtiği için ve Pound, Türk Lirasına göre çok yüksek olduğundan eledim… Malum Euro’da geçen senelerdeki gibi değildi Avrupa ülkeleri de cazip sayılmazdı… Bu sebeple en iyisi Amerika’da eğitim almaktı… Zaten Amerika herkesin rüyası değil midir? Benim için de öyleydi. Şimdi geriye dönüp baktığımda iyi ki bu ülkeyi ve iyi ki San Diego’yu seçmişim diyorum.

San Diego; Amerika’daki diğer şehirlere göre daha cazip yaşam giderlerine sahiptir… Ne çok pahalı ne de çok çok ucuz bir şehirdir. Sıcak iklimi, güvenli oluşu, okullarının kalitesi ve öğrenci yoğunluğu olan bir şehir olması göz önünde bulundurulduğunda cazip yaşam giderlerine sahip. Bu şehirlerdeki okulları araştırdığımda Eurocentres kaliteli ve cazip fiyatlı eğitimiyle hemen dikkatimi çekti. Eurocentres’e kaydımı yaptırdım ve okula gittiğimde de bu okulu seçtiğim için kendimi tebrik ettim. Gerek yönetimi gerek eğitim kadrosu gerekse eğitim kalitesiyle verdiğim ücretin üzerinde bir eğitim aldım. Planladığımdan daha çabuk bir şekilde İngilizceyi konuşmaya başladım ve İngilizce konuşma konusunda özgüvenim gelişti.

Eurocentres 60 yıldan fazla deneyimi olan, etkili öğrenme programların sahip, uluslararası çapta başlıca kuruluşlar tarafından onay almış bir okul. Bu sebeple gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Okulun binası ve lokasyonu da oldukça güzel. Bu detaylardan yazının devamında bahsedeceğim…

Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık ve TOEFL Sınav Hazırlık programları açıyor. Okulun özellikle Genel İngilizce ve TOEFL Sınav Hazırlık programları için tercih edildiğini söyleyebilirim. Yurtdışında kendinizle baş başa kalmak ve her sorumluluğu kendi başınıza sırtlanmak büyük bir deneyim. San Diego’da geçirdiğim süre boyunca kendimi pek çok alanda geliştirme imkanı buldum. Başlarda biraz daha tutuk ve çekingen olduğumu söyleyebilirim. Fakat zaman geçtikçe İngilizcem ilerledikçe, eğitmenlerimin desteği ve arkadaşlarımın sıcak tutumlarıyla kendimi buldum. San Diego’nun yoğun öğrenci nüfusu bu şehirde kendimi rahat hissetmemi sağladı. Çünkü etrafımdaki pek çok kişi benim gibi başka bir ülkeden gelmiş ve benimle aynı sıkıntıları yaşıyordu. Bu yaşıma kadar kafamda ne kadar çok bariyer yarattığımı ve önyargılı davrandığımı fark ettim. San Diego’da yaşamak beni vizyonel olarak da inanılmaz geliştirdi. Dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinmek, onların deneyimlerini ve bakış açılarını keşfetmek bana çok şey kattı. İyi ki yurtdışı eğitim kararı alıp, San Diego’ya gitmişim…

Okulun lokasyonu ve San Diego’da neler yapabileceğinize dair kısa bilgiler vereyim istiyorum. Okul; San Diego’nun en hareketli bölgelerinden olan Gaslamp Querter bölgesinde yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından ülkelerin mutfaklarının en güzel lezzetlerini sunan restoranlara, alışveriş merkezlerine, gece kulüplerine, San Diego’nun modern birinci lig beysbol stadyumuna ve sahillere sadece birkaç dakika uzaklıktaki okul; pek çok aktiviteye hızla ulaşmanızı sağlıyor.

Okul öğrencilerin sosyalleşmesi için elinden geleni yapıyor… Okulun çok güzel etkinlikleri var. San Diego Hayvanat Bahçesi gezisi, Açıkhava tiyatrosu gezisi, kumsalda şenlik ateşi gecesi, beysbol müsabakaları gibi etkinlikler organize ediliyor. Bunun yanı sıra San Diego haricinde başka bölgeleri de görmek isteyenler için şehir dışı turlar düzenleniyor. Bu turlar; Disneyland, Meksika ve Hollywood’a oluyor.

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklaması sunuyor. Ben kendi yaşıtlarımla bir arada olabilmek için yurt konaklamasını tercih ettim. Yurtlar oldukça konforlu ve ferah. Yurt konaklamamda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Okula ulaşımım oldukça kolaydı. İlk zamanlar çamaşır yıkamak, kendi yemeğimi hazırlamak zor gelse de birkaç hafta içerisinde bu duruma alıştım. Yurtta konaklamak insana daha planlı ve düzenli olmayı öğretiyor hem de şahane arkadaşlıklar kurduruyor…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım