Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Seyahatinizi sorunsuz hale getirmek için önceden yapmanız gerekenler

Seyahatinizi sorunsuz hale getirmek için önceden yapmanız gerekenler

İster Dubai’de Work and Study programına ister Avustralya’da sertifika & diploma programına gidiyor olun, uzun süreli seyahatiniz başlamadan önce doğru planlamayla olası sorunlara karşı hazır olmalısınız. Yapabileceğiniz hazırlıkları sizin için derledik.

Liste hazırlayın

Seyahate çıkmadan önce ilk gereken şey, yapılacak listesi hazırlamak. Böylece planlı ve adım adım ilerleyebilirsiniz. Hem de önemli bir şeyi atlamamış olursunuz.

Belgeleriniz hazır olsun

Pasaportunuz, biletiniz (e-ticket numaranız), havaalanı karşılama ve konaklama detaylarınız, okul kabul mektuplarınız, vizeniz, TC kimlik belgenizin ve tüm belgelerinizin fotokopileri hazır olmalı.

Belgelerinizi valizinize koymayın

Hiçbir belgenizin orijinalini valizinize koymamalısınız. Evraklarınızı, uçakta yanınıza alacağınız çantanızda bulundurmalısınız. Pasaportunuzu da yanınızdaki el çantanıza koymalısınız. 

Ucuz uçak biletlerini araştırın

Gideceğiniz ülke ve tarihi belli olduktan sonra uygun uçuşları aramaya başlayabilirsiniz. Farklı web sitelerinde fiyat karşılaştırmaları yaparak en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırın

Çoğu seyahat sigortası poliçesi; gecikmeli veya iptal edilmiş uçuşları, kaybolan, çalınan veya hasarlı bagajlar veya kişisel eşyaları, tıbbi harcamaları kapsıyor. Tüm ülkelerin Türkiye ile karşılıklı sağlık anlaşmaları olmadığı için acil durumlarda seyahat sigortası sizin için kurtarıcı olabilir. 

Valinizi ve çantanızı tartın

Valinizi ve çantanızı seyahate çıkmadan önce tartarsanız ek ödeme ücretlerinden kurtulursunuz. Biletinizi satın alırken ne kadarlık bir bagaj hakkınız olduğu belirtiliyor. Bagaj hakkınızı kontrol ederek valinizi ve çantanızı hazırlamalısınız. Farklı şirketlerin farklı bagaj hakları olduğunu unutmayın.

Sıvılarınızı düzenleyin

Havaalanına gitmeden önce sıvılarınızı uygun şekilde düzenleyin. El bagajında; sıvı olan hiçbir şeye, kesici ve delici alete, yanıcı maddelerin hiçbirine izin verilmiyor. Eğer yanınızda taşımanız gereken sıvı ilaçlarınız var ise bununla ilgili doktorunuzdan rapor almanız gerekiyor. El bagajında; 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100 ml'lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşıyabilirsiniz.

Dışişleri Bakanlığı’nın web sitesindeki seyahat tavsiyelerine göz atın

T.C. Dışişleri Bakanlığı’nın web sitesindeki seyahat tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Böylece gideceğiniz ülkelere ilişkin önemli uyarıları ve tavsiyeleri önceden almış ve olası risklere karşı hazırlıklı olmuş olursunuz.

Bankanızla iletişime geçin

Farklı bir ülkeye gitmeden önce, bankanızı seyahat planlarınız hakkında bilgilendirebilirsiniz. Böylece yabancı bir ülkede sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

İkincil banka hesabına sahip olun

Farklı bir ülkeye giderken kredi/banka kartlarının çalınması veya kaybolması durumunda ikinci bir seçeneğinizin olması sizi daha güvende kılar. İkincil bir banka hesabında bir miktar para aktararak muhtemel bir soruna karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

Check-in yapın

Check-in işlemlerini uçağın kalkacağı saatten 24 saat öncesinden itibaren internet üzerinden yapabileceğiniz gibi, havaalanında da bankolar aracılığı ile yapabilirsiniz.

Üç saat önce havaalanında olun

Uçak saatinizden en az üç saat önce havaalanında olmalısınız. Dış hatlar gidiş terminalinde ilgili havayolu firmasının standına gelip bavullarınızla beraber sıraya girmelisiniz.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım