Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Pasaport Harçları Nereye Ödenir?

Pasaport başvurusu için hangi evraklar gerekiyor?

Öncelikle pasaport almanız için randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu almanız gerekiyor. Sayfaya giriş yaptıktan sonra pasaport türü ve pasaportun alınacağı yeri seçebiliyorsunuz. Formu doldururken kişisel bilgilerinizin doğru ve tam olması gerekiyor. Randevu oluştuktan sonra verilen tarihte istenen belgeler tamamlanmış bir şekilde kuruma giderek pasaport işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Pasaport başvurusu için hangi evraklar gerekiyor?

- Nüfus cüzdanınız

- 2 adet biometrik fotoğrafınız

- Eski pasaportunuz (varsa)

18 yaşından küçükseniz veliniz ile birlikte başvurmanız gerekiyor.

Harçsız öğrenci pasaportuna başvuru yapacaksanız öğrenci belgesi gerekiyor. Ancak başvurunuzu şahsen yapmanız ve işlemlerinizi yine şahsen yürütmeniz şart koşuluyor.

Pasaportunuzu uzatmak veya kayıp, çalıntı ve yenileme gibi durumlarda da belirtilen ücretlerde ödeme yaparak işleminizi sağlayabilirsiniz.

Kimler harçsız öğrenci pasaportu alabilir?

25 yaş altında olan ve hali hazırda öğrenci olan herkes, ister eğitim ister tatil amaçlı olsun, yurt dışına çıkmak için harçsız bordo pasaporta başvurabiliyor. Eğer 18 yaşın altındaysanız, o zaman defter bedeli ödemeniz gerekiyor. Bu durumda size en fazla 5 yıllık pasaport veriliyor. 18-25 yaş arasındaki öğrencilerin pasaportları ise eğitimleri devam ettiği sürece geçerliliğini koruyor.

Harçsız pasaport için gerekli belgeleri topladıktan sonra, internet üzerinden başvuru için randevu alabilir, günü geldiğinde elinizdeki belgelerle birlikte randevu saatinden 15 dakika önce Nüfus Müdürlüğü’ne giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Onaylanan harçsız öğrenci pasaportları 3-7 gün içinde adresinize kargolanıyor.

Harçsız öğrenci pasaportunun avantajları nelerdir?

- Pasaport için harç bedeli ödemiyor, yalnızca defter bedeli ödüyorsunuz.

- Harçsız öğrenci pasaportu almanız için Türkiye’de okumak zorunluluğunuz bulunmuyor. Öğrenci değişim programlarıyla yurt dışındaki bir üniversitede lisans, yüksek lisans veya yurt dışı dil okulunda yabancı dil eğitimi alıyorsanız dahi harçsız bordo pasaport elde etme hakkına sahip oluyosunuz.

Pasaport harç bedellerini hangi kurumlara ödeyebilirsiniz?

Pasaport harç ve cüzdan ücretlerini; vergi dairesi müdürlüklerine, PTT Şubelerine, anlaşmalı bankalara ödeyebilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığına ait https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden de ödeme yapmak mümkün.Pasaportunuz kaç günde çıkar?

Pasaportunuz genellikle başvurunuzdan itibaren 5-7 iş gününde çıkıyor ve belirttiğiniz adrese veya teslim almak istediğiniz noktaya gönderiliyor. Tüm teslimat süreçleri kayıt sırasında verdiğiniz telefon numaranıza SMS yoluyla iletiliyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım