Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Pasaport Harçları Nereye Ödenir?

Pasaport başvurusu için hangi evraklar gerekiyor?

Öncelikle pasaport almanız için randevu.nvi.gov.tr adresinden randevu almanız gerekiyor. Sayfaya giriş yaptıktan sonra pasaport türü ve pasaportun alınacağı yeri seçebiliyorsunuz. Formu doldururken kişisel bilgilerinizin doğru ve tam olması gerekiyor. Randevu oluştuktan sonra verilen tarihte istenen belgeler tamamlanmış bir şekilde kuruma giderek pasaport işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Pasaport başvurusu için hangi evraklar gerekiyor?

- Nüfus cüzdanınız

- 2 adet biometrik fotoğrafınız

- Eski pasaportunuz (varsa)

18 yaşından küçükseniz veliniz ile birlikte başvurmanız gerekiyor.

Harçsız öğrenci pasaportuna başvuru yapacaksanız öğrenci belgesi gerekiyor. Ancak başvurunuzu şahsen yapmanız ve işlemlerinizi yine şahsen yürütmeniz şart koşuluyor.

Pasaportunuzu uzatmak veya kayıp, çalıntı ve yenileme gibi durumlarda da belirtilen ücretlerde ödeme yaparak işleminizi sağlayabilirsiniz.

Kimler harçsız öğrenci pasaportu alabilir?

25 yaş altında olan ve hali hazırda öğrenci olan herkes, ister eğitim ister tatil amaçlı olsun, yurt dışına çıkmak için harçsız bordo pasaporta başvurabiliyor. Eğer 18 yaşın altındaysanız, o zaman defter bedeli ödemeniz gerekiyor. Bu durumda size en fazla 5 yıllık pasaport veriliyor. 18-25 yaş arasındaki öğrencilerin pasaportları ise eğitimleri devam ettiği sürece geçerliliğini koruyor.

Harçsız pasaport için gerekli belgeleri topladıktan sonra, internet üzerinden başvuru için randevu alabilir, günü geldiğinde elinizdeki belgelerle birlikte randevu saatinden 15 dakika önce Nüfus Müdürlüğü’ne giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Onaylanan harçsız öğrenci pasaportları 3-7 gün içinde adresinize kargolanıyor.

Harçsız öğrenci pasaportunun avantajları nelerdir?

- Pasaport için harç bedeli ödemiyor, yalnızca defter bedeli ödüyorsunuz.

- Harçsız öğrenci pasaportu almanız için Türkiye’de okumak zorunluluğunuz bulunmuyor. Öğrenci değişim programlarıyla yurt dışındaki bir üniversitede lisans, yüksek lisans veya yurt dışı dil okulunda yabancı dil eğitimi alıyorsanız dahi harçsız bordo pasaport elde etme hakkına sahip oluyosunuz.

Pasaport harç bedellerini hangi kurumlara ödeyebilirsiniz?

Pasaport harç ve cüzdan ücretlerini; vergi dairesi müdürlüklerine, PTT Şubelerine, anlaşmalı bankalara ödeyebilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığına ait https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden de ödeme yapmak mümkün.Pasaportunuz kaç günde çıkar?

Pasaportunuz genellikle başvurunuzdan itibaren 5-7 iş gününde çıkıyor ve belirttiğiniz adrese veya teslim almak istediğiniz noktaya gönderiliyor. Tüm teslimat süreçleri kayıt sırasında verdiğiniz telefon numaranıza SMS yoluyla iletiliyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım