Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

İngilizce Pratik Yapmanıza Katkı Sağlayacak Öneriler

Günlük alışkanlıklarınızı yazın

Dijitalleşen dünya ile birlikte günümüzde İngilizce öğrenmenin birçok yolu bulunsa da hepsi aynı derecede etkili olmuyor. İngilizce öğrenmenin en kısa ve etkili yolu yurt dışında İngilizce dil eğitimi almaktan geçiyor. Yurt dışı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler de ülkeden ayrılmadan önce gün içerisinde sık sık pratik yaparak ve İngilizce’yi gündelik hayatlarının bir parçası haline getirerek, yabancı dillerini geliştirebiliyor. İngilizce’yi gündelik hayatınızın bir parçası yapmak için önerilerimize göz atabilirsiniz. 

1. Günlük alışkanlıklarınızı yazın

Yataktan kalkmak, diş fırçalamak, kahve içmek, yürümek, arkadaşlarınızla takılmak… Her gün yaptığınız bütün faaliyetleri listeleyin ve bunları İngilizce olarak nasıl anlatabileceğinizi düşünün. Başlangıçta en temel faaliyetlerden başlayın ve basit cümleler kurun. İngilizce seviyeniz geliştikçe, daha ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışın. Gün içerisinde neler düşündüğünüzü ve çevrenizdeki insanlarla neler konuştuğunuzu da not alabilirsiniz.

2. İngilizce dizi ve film izleyin

Günümüzde artık alt yazılı veya alt yazısız İngilizce dizi ve filmlere ulaşmak çok kolay. Bu nedenle zaman buldukça İngilizce dizi ve film izleyebilirsiniz. Aşina olduğunuz bölümleri alt yazısız izleyerek pratik yapabilirsiniz. Ayrıca bilmediğiniz kelimeleri not alabilir ve izledikten sonra bu kelimelerin anlamlarını araştırabilirsiniz. Sıkılmamanız için başlangıçta seveceğiniz, eğleneceğiniz, daha kısa süren yapımları izlemenizi tavsiye ederiz.

3. İngilizce müzik dinleyin

Müzik dinlemeyi hemen herkes sever ve bunun için vakit ayırır. Müziği, İngilizce öğrenmek için bir araç olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle hem keyif alır hem de kelimelere, telaffuzlara, aksanlara aşinalık kazanabilirsiniz. Yabancı bir dil öğrenirken müzik dinlemenin en büyük avantajı da kelimelerin aklımızda daha güçlü bir şekilde iz bırakmasıdır. 

4. İngilizce kitap ve makale okuyun

Seyahat, moda, spor, politika fark etmeksizin ilginizi çeken konularda, seviyenize uygun İngilizce kitaplar ve makaleler okuyabilir, bu sayede hem ilgi alanınız hakkında bilgilenir hem de İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. 

5. Cep telefonunuzun ve bilgisayarınızın dilini İngilizce yapın

Sık sık kullandığınız telefon ve bilgisayar gibi araçlarınızın dilini İngilizce’ye çevirmek hem İngilizce’ye daha sık maruz kalmanıza, hem de sık kullandığınız kelimelerin İngilizce karşılıklarını öğrenmenizi sağlar.

6. Video platformlarını kullanın

Youtube ve Vimeo gibi video platformlarını kullanarak hoşunuza gidecek İngilizce içerikleri izleyebilirsiniz. Üstelik bu platformlarda birçok İngilizce eğitim kanalı da bulunuyor. Bu kanallara abone olabilir, İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

7. İngilizce uygulamaları deneyin

Duolingo, Cambly, Rosetta Stone, Voscreen gibi ücretli veya ücretsiz mobil uygulamaları indirebilir; bu uygulamalar sayesinde İngilizce dil bilginizi, kelime bilginizi, telaffuzunuzu ilerletebilirsiniz.

8. İngilizce konuşma pratikleri yapın

Çevrenizdeki yabancılarla konuşarak İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirebiliriz. Eğer çevrenizde İngilizce bilen bir yabancı yoksa, uygulamaları veya sosyal medyayı kullanarak İngilizce sohbet edebileceğiniz kişileri bulabilirsiniz.

Eğer siz de İngilizce’yi ana dili İngilizce olan bir ülkede uygun fiyatlarla ve kaliteli programlarla öğrenmek isterseniz, Global Vizyon’un yurt dışı eğitim konusundaki uzman danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım