Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Kanada Çalışarak Eğitim Programı'nda Ne Kadar Kazanırım?

Kanada Co-op Programı'nda Ne Kadar Kazanırım?

Kanada’da hem eğitim görmek hem de çalışmak için co-op programına katılan öğrenciler, eğitimlerinin ilk bölümlerinde yarı zamanlı (haftada 20 saat), co-op bölümünde ise tam zamanlı (haftada 40 saat) çalışabiliyor. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, edindikleri çalışma izni sayesinde tam zamanlı çalışmaya devam ediyor. Örneğin; Georgian @ILAC’in 1 yıllık diploma programına katılan öğrenciler, eğitimin ardından 1 yıl çalışma ve oturma hakkına, 2 yıllık diploma programına katılan öğrenciler ise eğitimin ardından 3 yıl çalışma ve oturma hakkına sahip oluyor. Öğrenciler, devlet kolejlerine kayıt oldukları takdirde, 2 yıllık eğitim sonrasında 3 yıl çalışma ve oturma hakkını elde ediyor. Göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerin en çok seçtikleri tercihin Kanada devlet kolejlerinden eğitim almak olduğu biliniyor.

Genellikle muhasebe ve finans, işletme, insan kaynakları, pazarlama, biyomedikal mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, makine mühendisliği, inşaat mühendisliği, elektrik mühendisliği, çevre mühendisliği, tasarım, ağırlama operasyonları, iletişim, turizm ve otelcilik gibi sektörlerde çalışan öğrencilerin kazandıkları saatlik minimum ücret ise bulundukları eyalete göre değişiyor. Örnek vermek gerekirse, Ontario ve Alberta eyaletlerinde çalışan öğrencilerin saatlik minimum ücreti 15 dolarken, Manitoba eyaletinde çalışan öğrencilerin saatlik ücreti 12 dolar civarında kalıyor. Ancak co-op programına katılan öğrenciler, genel olarak saatte ortalama 20 dolar kazanabiliyor.

Kanada’da co-op programı veren okullar arasında; ILAC College, TSOM College, Centennial College, Georgian College, Sheridan College, Conestoga College, Humber College, Seneca College, Cornerstone College ve George Brown College bulunuyor. Öğrencilerin en çok kayıt olduğu programların başında ise turizm ve otelcilik, sağlık, yazılım, insan kaynakları, pazarlama, ekonomi, dış ticaret, iletişim, dijital pazarlama geliyor.

Kanada’da co-op programına katılmak isteyen öğrencilerin bazı şartları yerine getirmesi bekleniyor. Akademik şart olarak en az lise mezunu olması isteniyor ancak 4 yıllık üniversite bitiren veya halihazırda öğrenci olan kişilerin kabul alma şansı yükseliyor. Bir diğer kriter ise İngilizce yeterliliği; okullar genellikle 5.0-6.5 arası IELTS puanı bekliyor ve dengi TOEFL IBT, PTE, Duolingo sonuçlarını da kabul ediyor. Bazı kurumlar ise kendi sözlü ve yazılı testlerini yapıyor. Öğrencilerin dil yeterliliği konusunda gerekli şartları sağlayamadıkları takdirde co-op programına katılmanın alternatif bir yolu bulunuyor. Öğrenci, kurumla anlaşmalı bir dil okuluna kayıt olup burada İngilizcesini geliştiriyor ve kurum için yeterli duruma geldiğinde co-op programına kayıt olabiliyor. Elbette çoğu öğrenci için bu fazladan masraf anlamına geliyor, ancak Georgian @ILAC öğrencilerine bir fırsat daha sunuyor. 5.5 puanla şartlı kabul sağlayan öğrenciler, 12 haftalık ILAC Online’dan veya Toronto’daki İngilizce dil okullarından aldıkları dil eğitimi için ücret ödemiyor. IELTS’ten 4.5 alan öğrenciler ise 24 haftalık programlarının yalnızca yarı bedelini ödüyor.

ILAC Diploma Programları fiyatları

1. ILAC College Business Administration / 92 Hafta: 8500 CAD 

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

2. ILAC College Sales and Marketing / 92 Hafta: 8500 CAD

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

3. Service Excellence for Businesses / 48 Hafta: 7200 CAD

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

4. Service Excellence with Business Communication / 60 Hafta: 7500 CAD

    (+ 200 CAD kayıt ücreti, 750 CAD materyal ücreti bulunuyor.)

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım