Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

University of Toronto

University of Toronto –Toronto Üniversitesi

1827’de kurulan Toronto Üniversitesi, öğrencileri, mezunları ve destekçilerinin yaratıcılığı ve kararlılığıyla, imkansıza meydan okuma ve toplumu dönüştürme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Dünyanın en önemli sorunları üzerinde iş birliği yapmak için üst düzey beyinleri bir araya getiren Toronto Üniversitesi, dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinden biri olarak biliniyor. 95.000’i aşkın öğrenciyi; yenilikçi, cesur ve araştırma odaklı öğretim görevlileri ve üstün başarıyı hedefleyen eğitimiyle ağırlayan Toronto Üniversitesi, kök hücre araştırmalarına ve teknolojik yeniliklere ev sahipliği yapıyor.


Toronto Üniversitesi bölümleri; Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler, Yaşam Bilimleri, Fizik ve Matematik Bilimleri, Ticaret ve Yönetim, Bilgisayar Bilimi, Mühendislik, Kinesiyoloji ve Beden Eğitimi, Müzik ve Mimarlık alanlarında yaklaşık 700 lisans programı sunuyor. MBA programlarını ücretli staj fırsatıyla birleştiren Toronto Üniversitesi, 90'dan fazla seçmeli ders aracılığıyla öğrencilerinin belirli becerilerini geliştirmesine olanak tanıyor. Toronto Üniversitesi bölümleri ayrıca, çok çeşitli alanlarda 280'den fazla lisansüstü ve doktora programına sahip.


Üç kampüsünde 1.000'den fazla farklı kulüp ve öğrenci tarafından yürütülen organizasyona sahip Toronto Üniversitesi’nde, arıcılıktan uzay robotlarına kadar neredeyse her uğraş için bir kulüp bulmak mümkün. Ayrıca Toronto Üniversitesi’nin her kampüsünde, öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmaları için ihtiyaç duyacağı desteği, fırsatı ve kaynağı sağlamak için çalışan ekipleri bulunuyor. Öğrencilerine part time iş imkanı sunan ve kampüsündeki kütüphane, spor tesisleri, restoran ve kafeleri, bilim çalışmalarına ayrılan mekanları ile kampüs yaşamını keyifli hale getiren Toronto Üniversitesi, kültürel adaptasyonu hızlandıran desteği ile öğrencilerinin yanında oluyor.


Sosyal, kültürel, eğlence ve sağlıklı yaşam girişimlerinin yanı sıra yüzlerce akademik seçenek sunan Toronto Üniversitesi bölüm ücretleri 14.000-38.000 dolar arasında değişiyor. Toronto Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Toronto Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Toronto Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Toronto Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Toronto Üniversitesi başvuru zamanı

Akademik kariyere odaklanan araştırma fonları ve tarihi havasıyla öğrencilere otantik atmosferde eğitim sunan Toronto Üniversitesi’nin son başvuru tarihi 15 Ocak.

Toronto Üniversitesi bölümleri

 • Medicine & Dentistry
 • Agriculture & Forestry
 • Arts & humanities
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • Business & economics
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Chemistry
  Education

Lokasyon

Toronto Üniversitesi nerede?

Toronto Üniversitesi, doğal güzellikleri ve çok kültürlülüğü ile tanınan Toronto’da bulunuyor. Küresel rekabet gücü, yenilikçilik ve yaşam kalitesi konusunda en üst sıralarda yer alan Toronto’nun yaklaşık 6 milyonluk nüfusunun %54'ünü, göçmenler oluşturuyor. Toronto, heyecan verici cazibe merkezleri ve eğlenceli festivalleriyle dikkat çeken şehirler arasında yer alıyor.

Toronto Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

 • University of Toronto, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor.

 • University of Toronto, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında ilk 100’de bulunuyor.

 • University of Toronto, en iyi Kanada üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

 • En az 100 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 6,5 IELTS puanı

Toronto Üniversitesi bölümleri

 • Mathematics & Statistics
 • Chemical Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Politics & International Studies (incl Development Studies)
 • Geography
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Computer Science
 • LawEducation
 • Psychology

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım