Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Toronto

University of Toronto –Toronto Üniversitesi

1827’de kurulan Toronto Üniversitesi, öğrencileri, mezunları ve destekçilerinin yaratıcılığı ve kararlılığıyla, imkansıza meydan okuma ve toplumu dönüştürme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Dünyanın en önemli sorunları üzerinde iş birliği yapmak için üst düzey beyinleri bir araya getiren Toronto Üniversitesi, dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinden biri olarak biliniyor. 95.000’i aşkın öğrenciyi; yenilikçi, cesur ve araştırma odaklı öğretim görevlileri ve üstün başarıyı hedefleyen eğitimiyle ağırlayan Toronto Üniversitesi, kök hücre araştırmalarına ve teknolojik yeniliklere ev sahipliği yapıyor.


Toronto Üniversitesi bölümleri; Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler, Yaşam Bilimleri, Fizik ve Matematik Bilimleri, Ticaret ve Yönetim, Bilgisayar Bilimi, Mühendislik, Kinesiyoloji ve Beden Eğitimi, Müzik ve Mimarlık alanlarında yaklaşık 700 lisans programı sunuyor. MBA programlarını ücretli staj fırsatıyla birleştiren Toronto Üniversitesi, 90'dan fazla seçmeli ders aracılığıyla öğrencilerinin belirli becerilerini geliştirmesine olanak tanıyor. Toronto Üniversitesi bölümleri ayrıca, çok çeşitli alanlarda 280'den fazla lisansüstü ve doktora programına sahip.


Üç kampüsünde 1.000'den fazla farklı kulüp ve öğrenci tarafından yürütülen organizasyona sahip Toronto Üniversitesi’nde, arıcılıktan uzay robotlarına kadar neredeyse her uğraş için bir kulüp bulmak mümkün. Ayrıca Toronto Üniversitesi’nin her kampüsünde, öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmaları için ihtiyaç duyacağı desteği, fırsatı ve kaynağı sağlamak için çalışan ekipleri bulunuyor. Öğrencilerine part time iş imkanı sunan ve kampüsündeki kütüphane, spor tesisleri, restoran ve kafeleri, bilim çalışmalarına ayrılan mekanları ile kampüs yaşamını keyifli hale getiren Toronto Üniversitesi, kültürel adaptasyonu hızlandıran desteği ile öğrencilerinin yanında oluyor.


Sosyal, kültürel, eğlence ve sağlıklı yaşam girişimlerinin yanı sıra yüzlerce akademik seçenek sunan Toronto Üniversitesi bölüm ücretleri 14.000-38.000 dolar arasında değişiyor. Toronto Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Toronto Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Toronto Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Toronto Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Toronto Üniversitesi başvuru zamanı

Akademik kariyere odaklanan araştırma fonları ve tarihi havasıyla öğrencilere otantik atmosferde eğitim sunan Toronto Üniversitesi’nin son başvuru tarihi 15 Ocak.

Lokasyon

Toronto Üniversitesi nerede?

Toronto Üniversitesi, doğal güzellikleri ve çok kültürlülüğü ile tanınan Toronto’da bulunuyor. Küresel rekabet gücü, yenilikçilik ve yaşam kalitesi konusunda en üst sıralarda yer alan Toronto’nun yaklaşık 6 milyonluk nüfusunun %54'ünü, göçmenler oluşturuyor. Toronto, heyecan verici cazibe merkezleri ve eğlenceli festivalleriyle dikkat çeken şehirler arasında yer alıyor.

Toronto Üniversitesi bölümleri

 • Medicine & Dentistry
 • Agriculture & Forestry
 • Arts & humanities
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • Business & economics
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Chemistry
  Education

Toronto Üniversitesi bölümleri

 • Mathematics & Statistics
 • Chemical Engineering
 • General Engineering
 • Civil Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Politics & International Studies (incl Development Studies)
 • Geography
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Computer Science
 • LawEducation
 • Psychology

University of Toronto Kanada İngilizce Kursları English Language Programı

Kanada’nın en önemli üniversitesi olan University of Toronto aynı zamanda dünyadaki en iyi 500 üniversite arasında 23. sırada yer almaktadır. University of Toronto English Language Programı (İngilizce Hazırlık Programı) öğrencilerin dil becerilerini geliştirerek başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır. Eğitimleri süresince öğrencilere gösterdiği özel ilgi ve birçok farklı alandaki özel olarak geliştirilmiş program seçenekleri ile onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.


İngilizce Programı 50 yılı aşkın bir süredir ana dili İngilizce olmayan kişilere dil eğitimi sunmaktadır. Her yıl dünyanın 60’tan fazla ülkesinden yaklaşık 2.000 öğrenciye İngilizce eğitimleri vermektedir. Bu öğrenciler farklı birçok alanda (Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve öğretmenlere yönelik İngilizce) eğitimler almaktadırlar.


Eğer yabancı dil öğrenmek istiyorsanız onu kullanmanız gerekmektedir. Okulda sunulan program aktivite ve etkinlikler ile İngilizce’yi yaşayarak öğrenme imkânı sağlar. Niagara Şelalerine ziyaretler, Toronto’nun 5 profesyonel spor takımının müsabakalarına izleyici olarak katılmak, tiyatro oyunları ve müzikal gösterileri izlemek, Ontario Gölü’nün muhteşem doğasını yaşamak ve Toronto şehrinin 1.500’den fazla parkında keyifli dakikalar geçirmek bu etkinliklerden sadece birkaçı…


Toronto 100’den fazla farklı kültürü barındırması ve 90’dan fazla farklı dilin konuşulması sebebiyle dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olarak gösterilmektedir. Bu sıcak atmosferli şehir güvenliği, yüksek yaşam standartı ve düzenli taşımacılık hizmetleri ile ile tanınmaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım