Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Global Vizyon sadece danışmanlık yapmıyor, gelecek planlarınızı da oluşturuyor

Global Vizyon sadece danışmanlık yapmıyor, gelecek planlarınızı da oluşturuyor

Her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışındaki en kaliteli eğitim kurumlarına gönderen Global Vizyon, yalnızca süreci yönetmenizde yardımcı olmakla kalmıyor, bütün geleceğinizi de planlıyor. Kendiniz için uygun gördüğünüz kariyer planlarına uygun bir şekilde ilerlemeniz için gereken dil, lisans, yüksek lisans, diploma ve sertifika eğitimlerini en ideal ortamda almanızı sağlıyor.


Peki yurt dışında eğitim almak, gelecek planlarımız için neden bu kadar önemli?

1. Vizyonunuz gelişir

Eğitim almak için başka bir ülkeye gittiğinizde oranın kültürüyle etkileşime girerek, oradaki insanlarla bağ kurmaya başladığınızda, hayatınızda hiç olmadığı kadar farklı ve yoğun bir bilgi edinme sürecine girersiniz. Dünyaya, insanlara, hatta gelecekteki mesleğinize bile bambaşka bir gözle bakmaya başlarsınız. Bu özel deneyim sayesinde her durumu farklı perspektiflerle değerlendirmeyi öğrenir, bu sayede bütün hayatınız boyunca sürecek daha zenginleştirici bir fikir yürütme alışkanlığı edinirsiniz.


2. Yurt dışında çalışma şansınız artar

Küreselleşmeyle birlikte dünyanın büyük şirketleri uluslararası çalışma ortamları sağlamaya başladı. Farklı dillerde konuşan, dünyanın farklı bölgelerinde yetişmiş binlerce kişi aynı şirket çatısı altında toplanıyor. Bu nedenle işverenler başka kültürler görmüş ve uluslararası ortamlarda eğitim almış kişilerin çalışmaya daha yatkın olduğunu düşünüyor. Yani, yurt dışında eğitim almış olmak, özellikle başka bir ülkede çalışmak istiyorsanız CV’nizde altın gibi parlıyor.


3. Alanında uzman ülkelerde eğitim alırsınız

Yurt dışında eğitim almak istediğinizde Global Vizyon danışmanları kariyer planlarınızı bilmek ister. Çünkü bazı ülkeler, bazı alanlarda diğerlerinden ayrılır ve bu ülkelerde o spesifik alandaki eğitimi almak geleceğiniz için büyük avantaj sağlayabilir. Örneğin Almanya’da lisans eğitimini mühendislik alanında almak veya Amerika’da bilişim okumak gibi.

4. Yeni arkadaşlarınız ve iş bağlantılarınız olur


Farklı bir ülkede eğitim görmek, sizin gibi dünyanın başka ülkelerinden gelmiş öğrencilerle tanışma ve uzun süren dostluklar kurmak anlamına da geliyor. Bu ilişkiler zamanla gelişip iş ilişkilerine de dönüşebiliyor. Özellikle Work and Study programına katılan öğrenciler hem uluslararası iş tecrübesine hem de bağlantı ağına sahip oluyor. Dolayısıyla ülkelerine döndükten sonra bile iletişimde kalmaya devam ediyor ve gelecekte bu bağlantılarını kullanarak yurt dışında çalışabiliyor.

5. Bağımsız yaşamayı öğrenirsiniz

Hiç alışık olmadığınız bir kültürde tek başına yaşamayı başardığınızda özgüveniniz artar. Daha bağımsız kararlar almak konusunda yüreklenirsiniz. Hayatınızın geri kalanını inanılmaz bir şekilde etkileyecek bu cesaret, öz güven ve öz yeterlilik hissi sayesinde, geleceğinizi de daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz.


Yurt dışında eğitim görmek; hayatınızı, kariyerinizi ve geleceğinizi sonsuza dek değiştirir. Global Vizyon danışmanları sizin için en iyi geleceğin oluşması için bu önemli kararda yanınızda.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım