Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Cambridge’nin En Özel Dil Okulu!

İngiltere Cambridge’de İngilizce Dil Okulu Studio Cambridge

Studio Cambridge Dil Okulu – Cambridge

Cambridge dil okulları tanıtımımızın sonuna geldik. Son olarak Studio Cambridge dil okulunu size tanıtarak bu şehrimizi bitireceğiz… Son okulumuz biraz özel… Bu okulu tercih eden öğrenciler de kendilerini oldukça özel hissediyorlar… 1954 yılında kurulan ve Cambridge’in en eski dil okulu olan Studio Cambridge; yüksek kaliteli eğitimiyle dikkat çekmektedir. Zincir okul şeklindeki kurumlardan değildir, tamamıyla özeldir. Öğrencilerine büyük bir ilgi gösteren okul bu özelliğiyle ünlenmiştir. Studio Cambridge’in çok güzel bir eğitim binası vardır. Cambridge’deki okul ziyaretlerimizde en etkilendiğimiz okul ve bina olduğunu söyleyebiliriz. Okula girdiğimiz anda kendimizi sanki bir filmin içerisindeyiz gibi hissettik… Okulun görsellerine baktığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız fakat biraz anlatmamız gerekirse, buyurunuz… 19. Yüzyıla ait 2 binadan oluşan Studio Cambridge; Viktorya Dönemine ait bir binadır. Etrafı duvarlarla çevrili olan bu bina korunaklı ve özeldir. Şehri merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan okul, tren istasyonuna ise sadece 400 metre uzaklıktadır. Okula dair öğrendiğimiz bir özellik bizi kendine daha da hayran bıraktı. Öğrencilerine karşı oldukça özverili bir kurum olan Studio Cambridge; merkez ofis ve okullarının yanı sıra İngiltere’deki okullarda ve üniversite kampüslerinde genç öğrencilere de 7 ayrı yaz kampı sunuyor. Bu konuda detaylı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarımızdan almanızı öneririz. Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık programları açıyor. Bu okulda alacağınızın eğitimin sizi tatmin edeceğinden ve size çok şey katacağından emin olabilirsiniz. Özel ilgiyle aldığınız bu eğitim, kısa sürede çok yol kat etmenizi sağlayacak.

Bu Okul Eğitimde Çok Ciddi Ya İşin Eğlence Kısmı?

Anlattıklarımızın biraz gözünü korkuttuğunuz biliyoruz. Ama korkma sevgili öğrenci bu okulda eğlence de bitmiyor! Önce okul içi aktiviteleri anlatmakla başlayalım. Bu şahane binaya sahip olan okulun içerisinde güzel bir kafeterya alanı bulunuyor. Bu alan hafta içi kahvaltı, öğle yemeği ve aperatifler için kullanılıyor fakat iş hafta sonuna gelince bu alan bir parti mekanına dönüşüyor. Bol müzikli partiler, disko geceleri, karaoke geceleri düzenlenen alanda öğrenciler birlikte keyifli vakit geçirebiliyor. Okul; “sadece okulda eğlen” de demiyor şehir içinde ve şehir dışında geziler de düzenliyor. Cambridge içerisinde müze ve kolej gezileri, Cam Nehri’nde punting turları… gibi aktiviteler düzenleyen okul; Oxford, Warwick Kalesi, York, Londra, Bath gibi şehir dışı turlar yapmaktadır. Bu şehri dışı turlar sayesinde İngiltere’yi tanıma ve keşfetme imkânı bulacaksınız.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım