Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Cambridge’nin En Özel Dil Okulu!

İngiltere Cambridge’de İngilizce Dil Okulu Studio Cambridge

Studio Cambridge Dil Okulu – Cambridge

Cambridge dil okulları tanıtımımızın sonuna geldik. Son olarak Studio Cambridge dil okulunu size tanıtarak bu şehrimizi bitireceğiz… Son okulumuz biraz özel… Bu okulu tercih eden öğrenciler de kendilerini oldukça özel hissediyorlar… 1954 yılında kurulan ve Cambridge’in en eski dil okulu olan Studio Cambridge; yüksek kaliteli eğitimiyle dikkat çekmektedir. Zincir okul şeklindeki kurumlardan değildir, tamamıyla özeldir. Öğrencilerine büyük bir ilgi gösteren okul bu özelliğiyle ünlenmiştir. Studio Cambridge’in çok güzel bir eğitim binası vardır. Cambridge’deki okul ziyaretlerimizde en etkilendiğimiz okul ve bina olduğunu söyleyebiliriz. Okula girdiğimiz anda kendimizi sanki bir filmin içerisindeyiz gibi hissettik… Okulun görsellerine baktığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız fakat biraz anlatmamız gerekirse, buyurunuz… 19. Yüzyıla ait 2 binadan oluşan Studio Cambridge; Viktorya Dönemine ait bir binadır. Etrafı duvarlarla çevrili olan bu bina korunaklı ve özeldir. Şehri merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan okul, tren istasyonuna ise sadece 400 metre uzaklıktadır. Okula dair öğrendiğimiz bir özellik bizi kendine daha da hayran bıraktı. Öğrencilerine karşı oldukça özverili bir kurum olan Studio Cambridge; merkez ofis ve okullarının yanı sıra İngiltere’deki okullarda ve üniversite kampüslerinde genç öğrencilere de 7 ayrı yaz kampı sunuyor. Bu konuda detaylı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarımızdan almanızı öneririz. Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık programları açıyor. Bu okulda alacağınızın eğitimin sizi tatmin edeceğinden ve size çok şey katacağından emin olabilirsiniz. Özel ilgiyle aldığınız bu eğitim, kısa sürede çok yol kat etmenizi sağlayacak.

Bu Okul Eğitimde Çok Ciddi Ya İşin Eğlence Kısmı?

Anlattıklarımızın biraz gözünü korkuttuğunuz biliyoruz. Ama korkma sevgili öğrenci bu okulda eğlence de bitmiyor! Önce okul içi aktiviteleri anlatmakla başlayalım. Bu şahane binaya sahip olan okulun içerisinde güzel bir kafeterya alanı bulunuyor. Bu alan hafta içi kahvaltı, öğle yemeği ve aperatifler için kullanılıyor fakat iş hafta sonuna gelince bu alan bir parti mekanına dönüşüyor. Bol müzikli partiler, disko geceleri, karaoke geceleri düzenlenen alanda öğrenciler birlikte keyifli vakit geçirebiliyor. Okul; “sadece okulda eğlen” de demiyor şehir içinde ve şehir dışında geziler de düzenliyor. Cambridge içerisinde müze ve kolej gezileri, Cam Nehri’nde punting turları… gibi aktiviteler düzenleyen okul; Oxford, Warwick Kalesi, York, Londra, Bath gibi şehir dışı turlar yapmaktadır. Bu şehri dışı turlar sayesinde İngiltere’yi tanıma ve keşfetme imkânı bulacaksınız.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım