Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Kanada Devlet Koleji Eğitimi Sonrasında Oturum ve Çalışma İzni

Kanada Devlet Koleji Eğitimi Sonrasında Oturum ve Çalışma İzni

Kanada devlet kolejlerinde eğitim alan öğrenciler programları bittikten sonra oturma ve çalışma izinlerini uzatabiliyor. Work and study için devlet koleji programlarına katılan öğrenciler, katıldıkları co-op programlarının eğitim bölümünde yarı zamanlı, çalışma bölümünde ise tam zamanlı çalışma iznine sahip oluyor. Farklı bir seçenekte ise öğrenciler, Georgian @ILAC’in 1 yıllık diploma programına katılıp ardından 1 yıl çalışma ve oturma hakkına, 2 yıllık diploma programına katılıp eğitimin ardından 3 yıl oturma ve çalışma hakkına sahip oluyor ve böylelikle Kanada’da 5 yıl boyunca oturmuş ve çalışmış oluyor.

Kanada’da Work and Study yapmak isteyen öğrenciler; devlet kolejlerine kayıt oldukları takdirde, 2 yıllık eğitim sonrasında 3 yıl çalışma ve oturma hakkı elde ediyor. Göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen katılımcıların bu programa çok fazla rağbet etmelerinin sebebi ise Kanada hükümetinin Kanada devlet koleji mezunlarına iş fırsatları sunması.

Çoğunlukla göçmenlerin başvurduğu ve Kanada vatandaşlığına giden yol olarak bilinen postgraduate sertifika programları 2 sene sürüyor. Devlet üniversiteleri tarafından uygulanan sertifika programlarını maaşlı stajla birleştiren co-op programlarına katılan öğrenciler, programın ilk yarısında sertifika alıp, diğer yarısında ise maaşlı staj yaparak hem deneyim hem de para kazanıyor.

Kanada devlet kolejlerine katılan öğrenciler hem undergraduate seviyede hem de postgraduate seviyede eğitimleri boyunca haftada 20 saat, tam zamanlı dönemlerde ise haftada 40 saat çalışabiliyor. 

Kanada devlet kolejlerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin bazı genel şartları sağlaması bekleniyor. Öğrencinin en az lise mezunu veya 2 yıllık üniversiteden mezun olması gerekiyor. 4 yıllık üniversite öğrencisi veya mezunu olmak ise Kanada eğitim vizesi alma ihtimalini yükseltiyor. Öğrencilerin, katılacakları programa göre banka hesaplarında belli bir miktar para göstermesi isteniyor. Ayrıca başvuru yapan öğrencinin neden Kanada’yı tercih ettiğini ve kariyer planlarını anlatan eşsiz bir niyet mektubu gerekiyor. Global Vizyon’un uzman danışmanları, bu konuda öğrencilere rehberlik ediyor ve onların en etkili mektubu yazmalarına yardımcı oluyor.

İngilizce yeterlilik beklentisi ise okullara ve programlara göre değişiyor. Genellikle IELTS 6.0, TOEFL IBT 88 ve civarında puan isteniyor. George Brown ve Lambton College gibi devlet kolejleri 6.5 IELTS puanı ve 92 TOEFL IBT puanı bekliyor.

Dil yeterliliği şartını sağlayamayan öğrencilerin ise programlara katılmak için alternatif bir yolu bulunuyor. Devlet koleji programına katılmak isteyen öğrenci, kurumla anlaşmalı bir dil okuluna kayıt olup, aldığı İngilizce kursla dilini geliştirebiliyor ve kurum için yeterli İngilizce bilgisine kavuştuğunda devlet koleji programına kayıt olabiliyor. Her ne kadar bu fazladan maliyet anlamına gelse de Georgian @ILAC, öğrencilerine bir fırsat sunuyor. 5.5 puanla şartlı kabul sağlayan öğrenciler, 12 haftalık ILAC Online’dan veya Toronto’daki İngilizce dil okullarından aldıkları dil eğitimi için ücret ödemiyor. IELTS’ten 4.5 alan öğrenciler ise 24 haftalık programlarının yalnızca yarısının bedelini ödüyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım