Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

İngiltere'de Öğrencilere Çalışma İzni ve Olanakları

Eğitim sırasında çalışma izni

Türkiye’deki öğrencilerin dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitiminde en çok tercih ettikleri ülke olan İngiltere için uygun vize tipine sahipseniz hem eğitim sırasında hem de eğitim sonrasında çalışma iznine sahip olabiliyorsunuz.

Eğitim sırasında çalışma izni

Dünyaca ünlü üniversitelere ev sahipliği yapan İngiltere’de öğrenci vizesi iki farklı şekilde hazırlanıyor. Bunlardan ilki olan Student Visitor Visa, İngiltere dil okullarında eğitim almak isteyenler için düzenleniyor ve İngilizce dil şartı aranmıyor. 6 ay veya 11 ay olarak veriliyor. Daha uzun dönem eğitim görmek isteyen öğrenciler ise Tier 4 General Student Visa’ya başvuruyor. Bu vize türü en az Intermediate İngilizce dil bilgisi gerektiriyor. İngilizce dil eğitimi almak için İngiltere’ye gidecek öğrencilere çalışma izni verilmiyor ancak Foundation lisans veya yüksek lisansa giden öğrenciler haftada 20 saati geçmeyecek şekilde yarı zamanlı çalışma imkanına sahip oluyor.

Eğitim sonrasında çalışma izni

İngiltere’de lisans veya yüksek lisans eğitimlerini bitiren öğrenciler Graduate Visa yani mezun vizesi kapsamında eğitim sonrası 2 yıla kadar, doktora programlarını tamamlayanlar ise eğitim sonrası 3 yıla kadar ülkede oturma ve tam zamanlı çalışma izni hakkı için başvuru yapabiliyor.

İngiltere’de iş imkanları 

Yarı zamanlı iş seçeneklerinin oldukça fazla olduğu İngiltere’de öğrenciler hem eğitim maliyetlerinin yükünü azaltmak hem de yurt dışında iş deneyimine sahip olmak için çeşitli işlerde çalışabiliyor. Bunların başında genellikle mağaza, restoran, bar, kütüphane ve kampüs içi işletmeler geliyor.

İngiltere lisans eğitimi için başvuru şartları

İngiltere’de lisans eğitimi 3 yıl, yüksek lisans eğitimi 1 yıl sürüyor. Türk ve İngiliz eğitim sistemleri farkından dolayı, Türk öğrenciler genellikle İngiliz üniversitelerine başlamadan önce bir yıl Foundation adı verilen hazırlık eğitimi almak zorunda kalıyor. Foundation eğitiminde öğrenciler üniversite derslerine hazırlanıyor. Eğer öğrencinin İngilizce seviyesi yeterli değilse öğrenci Foundation’a başlamadan önce İngilizce kurslarına katılabiliyor. 

İngiltere üniversitelerine hazırlık okumadan doğrudan başlamak isteyenlerin yüksek ortalamaya, yeterli İngilizce seviyesine ve bunun yanı sıra IB diploma veya A Level diploma veren liselerden mezun olması gerekiyor. Eğer öğrenci bu şartları yerine getiremiyorsa 1 yıl Foundation eğitimi alıyor. Özel eğitim kurumlarının yanı sıra birçok İngiltere üniversitesi kendi bünyelerinde Foundation dönemini sunuyor. Öğrencilerin İngiltere üniversitelerinden kabul alması için en az 5.5 IELTS puanına sahip olması gerekiyor. 

İngiltere'de lisans eğitimi kabulü için gerekenler sadece İngilizce yeterlilik, yüksek not ortalamasıyla sınırlı kalmıyor. Bunların yanı sıra ders dışı aktivitelerde de başarılı olması kabul oranını artırıyor. Sportif, kültürel, sanatsal veya gönüllülük esaslı etkinliklere katılım gösteren öğrenciler, başvuru konusunda fazladan avantaja sahip oluyor. 

Eğer siz de dil, lisans veya yüksek lisans eğitiminizi İngiltere’de almak isterseniz, Global Vizyon’un uzmanlarının rehberliğinden faydalanabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım