Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İngiltere Londra’da Eğitim

Londra’da Eğitim

Londra dünyanın kalbidir. Londra dünyanın başkentidir. Londra kozmopolitan yaşam kültürünün en önemli ve en gösterişli merkezidir. Dünyada UN tarafından tanınan tüm ülkelerden insanların yaşadığı, belki de dünyanın en fazla farklı dilinin konuşulduğu Londra ayrı bir gezegen gibidir. Londra gençlik demektir. Londra öğrenci demektir. Londra bir gencin kendisini keşfedebileceği, geliştirebileceği, ayakları üzerinde durmayı öğrenebileceği, dünya insanı olmayı başarabileceği nadir şehirlerden birisidir. Londra’nın dünya şehri olmada en yakın rakibi New York’tur.

Londra bir eğitim şehridir. İngilizce dil okulları, yaz okulları, üniversiteleri, yatılı liseleriyle Londra, bir öğrenci için uluslararası eğitim ve öğretimin buluşma noktasıdır. Londra yaklaşık 10 milyon nüfusu ile İstanbul ve Moskova’dan sonra Avrupa’nın en büyük metropolüdür. Londra’nın 10 milyonu bulan nüfusunun yaklaşık yüzde 60’ı göçmen kökenli insanlardan oluşur. Birleşik Krallık olarak bilinen ve Türkçede İngiltere dediğimiz ülke, tarihin en büyük imparatorluklarından birisidir. İngiltere dünya üzerinden pek çok ülkeyi sömürgesi altına almıştır ve bu nedenle sömürge ülkelerinden çok sayıda göç almıştır. Ancak artık Londra hem İngilizce dilinin, hem yüksek eğitimin, hem de yatılı İngiliz tarzı lise eğitimin merkezidir. 

Londra herkese hitap eder. Her sosyal statüden insanın bir arada yaşayabildiği Londra’da ister bir kısa dönem ekonomik dil eğitimi, isterseniz 9 aylık akademik bir hazırlık İngilizcesi yapabilirsiniz. İsterseniz Londra'nın dünyaca ünlü ilk 500’ine giren üniversitelerinde lisans ya da yüksek lisans eğitimi yapabilirsiniz. Bir akademik yıl süren mastır programları sonrasında bir Londra firmasında çalışıp iş deneyimi kazanabilirsiniz. 

Londra yılda 40 milyon turist çeken bir şehirdir. Kültür, sanat, eğlence, spor ve eğitimin başkenti Londra’yı en çok Avrupalı turist ziyaret ederken, hemen arkasından uzak doğu ülkeleri gelmektedir. Türklerin Londra’ya ilgisi hem turistik olarak hem eğitim açısından hem de çalışma fırsatları anlamında çok büyüktür. Her yıl on binlerce Türkiye vatandaşı Londra’ya eğitim, çalışma veya turistik amaçla gitmektedir.

Londra’ya giden Türk öğrenciler en çok İngilizce dil kurslarını seçmektedir. Londra’nın özellikle merkez bölgesi olan zone 1, İngilizce dil okullarının yoğunlaştığı ve sadece Türklerin değil 120 farklı ulustan öğrencinin İngilizce öğrendiği dil okullarını bünyesinde barındırır. Londra’da Covent Garden, Bloombury, Oxford Street gibi bölgeler dil okullarının en çok bulunduğu ve aynı zamanda turistlerin gözde mekanlardır. Ayrıca, Greenwich, Islington, Kensington gibi bölgelerde İngilizce dil kursları bulunur.

Londra dil okullarında özellikle İtalya, Fransa, İspanya, Polonya, Brezilya, Almanya, İsviçre, İskandinav ülkeleri, Kore, Japonya, Arap ülkeleri gibi ülkelerden öğrenciler İngilizce kursu alırlar. Türk öğrenciler özellikle yaz aylarında 2-12 hafta arası dil kurslarına yoğun ilgi gösterirler. 

Londra üniversiteleri ise lisans ve yüksek lisans eğitiminde çok iddialıdırlar. Özellikle Federal bir üniversite olan Londra Üniversitesi, 120,000 öğrencinin eğitim yaptığı pek çok farklı kolejden oluşmaktadır. Londra Üniversitesi bünyesinde bulunan University College London, Imperial College, London School of Business, London School of Economics, Queen Mary, Royal Holloway, Goldsmith, City- University of London, St Georges’s University of London, King’s College London, SOAS- School of Oriental and African Studies en çok bilinen üniversitelerdir. 

Londra’da lisans veya yüksek lisans eğitimi yapan öğrenciler eğer bir şirket tarafından talep edilirlerse çalışma ve oturma izni alabilirler. Londra’da çalışma izni alabilmek için bir şirketin talepte bulunması ve avukatı aracılığıyla mezun olan öğrenciye iş izni alması gerekir. Londra’da Ankara anlaşmasından yararlanan çok sayıda Türk bulunmaktadır. Öğrencilerin bir kısmı Ankara Anlaşmasına başvuru yapmaktadır. Ancak Brexit sonrası Ankara anlaşmasının akıbeti belli olmadığı için başvurularda bir azalma söz konusudur. 

Londra yaşama maliyetlerinin en yüksek olduğu Avrupa şehirlerinden birisidir. Konaklama ücretlerinin yüksek olduğu Londra’da öğrenciler dilerler ise Londra standartlarına göre çok uygun odalarda kalabilirler. Haftalık oda fiyatları 120 sterlinden başlar 400 sterline kadar olabilir. Konaklama öğrenci evlerinde, otellerde, yurtlarda veya aile yanında olabilir.

Londra’da İngilizce kursu yapan Türk öğrenciler için çalışma izni ne yazık ki 2011 yılından bu yana bulunmamaktadır. Yasal olarak çalışma izni Türk öğrencilere verilmemektedir. Ancak, Üniversite pre-sessional, lisans ve yüksek lisans kursu yapan öğrenciler haftada 20 saat part time çalışabilirler. Öğrenciler genelde turizm, restoran, kafe işlerinde çalışmaktadırlar.

Londra öğrenci hayatı en canlı dünya şehirlerinden birisidir. Gezilecek çok turistik bölgeleri vardır; Regent Street, Piccadily, Covent Garden, Leicester Square, Trafalgar Square, Wesminister, Knightbridge, Notting Hill, Camden Town, Richmond Park, Bloomsbury, Holborn öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği bölgelerdir.

Londra’daki İngilizce Dil Kursları

Kaplan English
EC English
St Giles Colleges Central London
St Giles Colleges Highgate
Oxford House College
Oxford International
LSI Language Schools
London School of English
Stafford House School of English
Edgware Academy
Burlington School of English
Wimbledon School of English
LAL Language and Leisure
Delfin School of English
OHC London
OHC Richmond
The Language Gallery
Eurocentres London
Rose of York Language School
The English Studio London
Spracaffe London
Kings London
CES Wimbledon
Bell London
University of Westminister Language Center
International House London
Twin English Centres
Frances King School of English


Londra İngilizce yaz okulları;

Mill Hill School
Embassy Summer Schools Royal Holloway
Embassy Summer Schools Southbank
Embassy Summer Schools Queen Mary
Embassy Summer Schools University of East London
St Giles Colleges Junior Centres
Skola Summer yaz okulu Londra
Bucksmore Yaz Okulu London
Embassy Summer School University College London
Stafford House Yaz Okulu Brunel Universitesi
Churchill House Royal Russell Summer School
LSI Summer Schools
Francis King London Summer School
Stafford House Arsenal Futbol Yaz Okulu
EC Summer Schools

Londra Ünivesiteleri

Kings College London
University College London
Imperial College
London School of Business
London School of Economics and Political Sciences
Queen Mary Londra Universitesi
Royal Holloway Londra Üniversitesi
Goldsmith Londra Üniversitesi
City- Univesity of London
SOAS- School of Oriental and African Studies
Birkbeck College University of London
Brunel Universitesi
Greenwich Üniversitesi
London South Bank Üniversitesi
Roehampton Üniversitesi
Bucks New Üniversitesi
European School of Economics London
Kingston Üniversitesi
London Metropolitan Üniversitesi
Middlesex Üniversitesi
Regent’s University of London
Richmond, The American Üniversitesi
Royal Academy of Music, University of London
Royal College of Arts
Royal College of Music
Royal Veterinary College
The Courtauld Institute of Arts
University of East London
University of Arts London
University of West London
University of Westminister

Londra liseleri

St Paul’s Girls School
Palmers Green High School
Wetherbys Senior School
City of London Schools for Girls
St Margaret’s Schools Hamstead
The Godolphin and Lartymer School
North Bridge House Senior School
The Laurels School
St Paul’s School
Soutbank International School
Kew House School
Wimbledon High School
Notting Hill and Ealing High School
Putney High School
Mill Hill International The Mount
Alleyn’s School
James Allen’s Girls School
Latymer Upper School
Normanhurst School
Eltham College
South Hampstead High School
City of London School
Channign School
Queen’s College London
Francis Holland School
Queen’s Gate School
Bramton College
St James Senior Girl’s School
St Dunstan’s College
Instock Place School
Francis Holland School
Colfe’s School
Forest School
St Bedeict’s School
Emnauel School
Streatham and Clapham High School
St Augustine’s Priority
Sydenham High School
Mill Hill School
Blackheath High School
The Swaminarayan School
MPW London
Bellerbys College London
North Bridge House
The King Alfred School
DLD College London
Fine Arts College
CATS College London
More House School
Dulwich College


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım