Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Bire Bir İngilizce

Bire Bir İngilizce

Bire Bir İngilizce

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci yorumu

Merhabalar herkese, biz iki arkadaş Ömer Koçak ve Ahmet Erdoğdu. Bundan 4 ay önce son sınıf öğrencisi olarak Global vizyon kapısını çaldık ve Özge Hanım bize Kanada’da dil okuluna gidebileceğimiz bir kaç seçenek sundu ve sonrasındaki college sistemini anlattı. Bizde ILAC dil okulunu seçtik, sonrasında college programına katılacağız. Daha öncesinde de Global Vizyon İle work and travel programına katılmıştı bizden birimiz. Özge Hanım bu süreç boyunca her zaman yanımızda oldu. İşlemlerimiz nasıl tamamlandı farketmedim bile. Her iş arka planda halledildi, bu bizi inanılmaz rahatlattı. (Not: işlemler sonrasında öğrendik ki alt komşumuzu da Özge Hanım 2 kez yurtdışına yollamış 😂) Her anımızda her daim yanımızda olan Global Vizyon ekibine ve özellikle danışmanım Özge Su Yıldız’a @ozgesuyldz tekrardan çok teşekkür ederim, koşulsuz güvendik.

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Sevgili öğrencimiz İlhan vizesini aldı. Kanada’nın Toronto şehrinde 28 haftalık İngilizce eğitimini almak için gün sayıyor, kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Acil Yardım Afet Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. Kanada'ya gitmeye karar verdim ve Burak Abiyle bütün işlemlerimi kolaylıkla hallettim. Çok kısa sürede vizemi aldım. Global Vizyon ailesine teşekkür ederim :)

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Selamlar ☺️ Ben Fatma Çörekçi. Namık Kemal Ünüversitesi-Uluslararası İlişkiler 2. Sınıf öğrencisiyim. Malta ESE dil okulunda 13 haftalık eğitimime bir sonraki hafta başlıyorum 🥰 Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ankara Global Vizyon’da çalışan Özge Hanım’la iletişime geçtim. Bu süreçte güleryüzü, cana yakın ses tonuyla benimle çok ilgilendi 🌸 Gerçekten emeğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız o zaman vizemin şerefine 🍻 

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Selamlar ben Ahmet Can Gürbüz size hangi süreçlerden geçtiğimden bahsetmek istiyorum. Work and Travel ile başlayan yurt dışı serüvenim bu yıl Kanada’da ILAC okulunda dil eğitimiyle devam ediyor. Tüm bu süreçlerde tecrübesiyle, ilgisiyle, bilgisiye ve tabi ki güler yüzleriyle bana yardımcı olan, her an her yerde ulaşılabilir olmasıyla, hazırlık sürecinin tüm aşamalarında, tüm bilgilendirmeleri yaparak bana güven veren Global Vizyon Ankara şubesi çalışanlarına, özellikle danışmanlığımı yapan Özge Hanım’a bana sağladıkları destekten ve başarıyla sonuçlanan vize sürecinden dolayı sonsuz kez teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci yorumu

Merhaba, ben Bahtiyar Ceylan. Ege Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Her zaman yurt dışında eğitim alma ve çalışma hayalim vardı. İkisini birlikte yapabileceğim bir program olduğunu bilmiyordum. Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra beni ILAC College'ın diploma programları ile tanıştırdı. Sales and Marketing diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. 5 arkadaşımla birlikte pazartesi günü yeni hayatımıza doğru yola çıkıyoruz ve hepimiz çok heyecanlıyız. Süreç boyunca yanımızda olan başta Alper Kayra olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz.

Öğrenci