Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

OHC English Londra

OHC English London (Oxford Street) Hakkında;

OHC English London (Oxford Street), kapılarını 1974 yılında açmış ve zaman içinde uluslararası bir kurum haline gelmiş olan OHC (Oxford House College) İngilizce merkezlerinden ilki olan bir İngilizce dil okuludur ve İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunur. OHC İngilizce Merkezleri artık dünyadaki en kapsamlı, akredite edilmiş, İngilizce Dil Kursları ve Dil Programları sağlayıcılarından biridir. İngiltere, İrlanda, Amerika, Kanada ve Avustralya'da heyecan verici merkezi şehir ve kasabalarda okulları bulunur ve 12 merkezi vardır.

OHC English London (Oxford Street),dünyanın en büyük finansal ve kültürel başkentlerinden biri olan Londra’nın kalbindedir. Ünlü Oxford Caddesi'nin hemen dışında yer alan ve Soho ile West End Tiyatro Bölgesi'nin arkasında yer alan okul, bu muhteşem şehri keşfetmek ve gezmek için mükemmel bir konumdadır.

Neden OHC English London (Oxford Street)?

OHC English London (Oxford Street); 3 kıtayı, 5 ülkeyi kapsayan ve 12 merkezi bulunan ve 47 yıllık bir deneyime sahip OHC English’in bir parçası olması ve kurumun uygun olan merkezler arasında geçiş olanağı da sunması açısından İngilizce dilini yerinde öğrenmek isteyenler için çok avantajlı bir seçenektir.

OHC English London (Oxford Street), İngilizce çalışmalarınızdan maksimum faydayı elde etmenizi sağlayacak mükemmel olanaklarla donatılmıştır. Beş katlı binasında sınıflar aydınlıktır ve iyi döşenmiştir. Çatıda bir kahve barı ve ikinci katta büyük bir kütüphane bulunmaktadır. Sınıflara erişim iki merdivenle sağlanmaktadır. Asansör erişimi yoktur. Okula 16 yaş ve üzerindeki öğrenciler kabul edilmektedir.

OHC English London (Oxford Street)’ındost canlısı öğretmenlerinin tümü, akredite İngilizce Kurslarımızı ve Programlarımızı çok çeşitli milletlere sunma konusunda profesyonel ve niteliklidir. Samimi ve dost canlısı bir atmosferde, öğrenmeye teşvik edici ve yenilikçi eğitim teknikleri kullanır. Öğrencilere sabah, öğlen ve akşam saatlerinde ders alabilme esnekliği sunar.

OHC English London (Oxford Street), British Council veThe British Accreditation Council (BAC) tarafından İngilizce eğitimi vermek için akreditasyon verilmiştir.Akredite edilmiş İngilizce Dil merkezlerinin ulusal birliği ve dünyanın önde gelen dil öğretimi derneği olan English UK'in de üyesidir.

OHC English London (Oxford Street)’da bulunan 16 derslikte 6 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Okul 250-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

OHC English London (Oxford Street) girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

OHC English London (Oxford Street) Kursları

OHC English London (Oxford Street)’de akıcılık ve telaffuz üzerine ek çalışmalarla birlikte, yetenek seviyenize uygun temel dil alanlarını ve yeterlilikleri kapsayan, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi ile yakından eşlenen bir müfredatı takip ederek çok uluslu dil derslerine katılabilirsiniz.

OHC English London (Oxford Street)’dearalarında seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kurs seçenekleri mevcuttur. Çoğu kurs Pazartesi günleri başlamaktadır.

OHC English London (Oxford Street)’daki İngilizce Kursları aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce Kursu – OHC15
 • Genel İngilizce + Kursu – OHC 20
 • Genel İngilizce + Konuşma ve Telaffuz Kursu - OHC 20
 • Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursu (sadece bu merkezde bulunmaktadır) – OHC30
 • Konuşma ve Telaffuz Kursu – OHC15
 • İş Hayatı için İngilizce Kursu – OHC15
 • IELTS Hazırlık Kursu – OHC15
 • Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu –OHC 15
 • Genel İngilizce ile birleştirilmiş Kurslar – OHC 30
 • Yıllık Grup Programları
 • Bire bir Dersler
 • İkiye bir Dersler

Bire bir derslerde kişisel hedeflerinize bağlı olarak kaç ders alacağınızı ve dilin hangi konu ve alanlarına odaklanmak istediğinizi siz seçersiniz. Örneğin, konuşma İngilizcenizi geliştirmek, dilbilgisi doğruluğuna odaklanmak veya İngilizce okuma ve yazma yeteneğinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.

OHC 15 Genel İngilizce Haftada 13 saat 45 dakika sınıf eğitimi OHC 20 Haftada 18 saat 45 dakika sınıf eğitimi OHC 30 Haftada 27 saat 30 dakika sınıf eğitimi demektir ve kurs fiyatları buna göre değişiklik gösterir.

OHC English London (Oxford Street), sunduğu kursların birçoğu için kayıt öncesinde deneme dersi olanağı sunmaktadır. Seçtiğiniz kurs için bunun mümkün olup olmadığını öğrenmek için okul ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

OHC English London (Oxford Street)’da Uzmanlık gerektiren İngilizce kurslarından birini almak istiyorsanız, uygun düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. (Bunlar: Cambridge Sınavı kursları - Orta Üstü veya üstü; IELTS - Orta veya üzeri, İş Başarısı için İngilizce - Orta veya üzeri; Konuşma ve Telaffuz - Alt Orta veya üzeri.) Hiç İngilizce bilmeyenler için okulun kursu bulunmamaktadır.

OHC English London (Oxford Street)’dakursunuzu tamamladıktan sonra, katılımınızı ve ulaştığınız seviyeyi onaylayan bir sertifika alırsınız. Her ay bir İlerleme Testine girersiniz.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

OHC English London (Oxford Street) Yaş Ortalaması

OHC English London (Oxford Street)‘da uluslararası derslerde minimum yaş sınırı 16'dır ve üst yaş sınırı yoktur. 16 yaş altı kişilere özel (bire bir) ders veya kapalı gruplar halinde ders verilebilir.

OHC English merkezleri her yıl 7000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermektedir. 

OHC English London (Oxford Street) Konumu ve Sosyal Olanakları;

OHC English London (Oxford Street),şehir merkezinde Great Chapel Caddesi'nde, Oxford Caddesi'nden sadece birkaç metre uzaklıkta, büyük mağazalara, moda mağazalarına, restoranlara, kafelere ve tiyatrolara yakın bir konumdadır. Okulun merkezi konumu şehri keşfetmek ve şehrin olanaklarından faydalanmak için kolaylık sağlar.

OHC English London (Oxford Street)’ın bulunduğu Londra, dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birisidir. Şehirde 10.000'den fazla restoran, bar, pub, market ve tiyatro bulunmaktadır. Londra ucuz olmasa da şehrin birçok lezzetinden çok fazla para harcamadan da faydalanmak mümkündür.

OHC English London (Oxford Street), İngilizce çalışmalarınızdan maksimum faydayı elde etmenizi sağlayacak mükemmel olanaklarla donatılmıştır. Geniş bir referans ve çalışma materyali yelpazesine sahip ve çalışma alanı bulunan büyük bir kütüphaneye ve sessiz bir çalışma alanına sahiptir. Londra'nın tarihi Soho bölgesi manzarasına sahip çatı katındaki kafede çeşitli sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra taze yapılmış sandviçler ve atıştırmalıklar sunulmaktadır. Bina genelinde ücretsiz, yüksek hızlı wi-fi mevcuttur. Bireysel çalışma için sessiz alanlar bulunmaktadır. Banka hesabı açma, tıbbi yardım alma ve daha pek çok konuda destek ve tavsiye sağlayan dost canlısı ve yardımsever bir öğrenci hizmetleri ekibi vardır.

OHC English London (Oxford Street) dersler dışında, aylık olarak sosyal ve kültürel aktiviteler de düzenlemektedir. Bunlar hoş geldin yemeği, futbol, film gecesi, karaoke gecesi, dünya mutfağı tadımı, dans şovları ve kültürel etkinlikler, öğrenci kulüpleri, barbekü partisi, çevre ve şehir gezileri gibi etkinliklerdir. Çoğu aktivite ücretsizdir veya yalnızca seyahat masraflarını ve yediğiniz veya içtiğiniz şeyleri kapsar. Bazı faaliyetlere giriş maliyeti genellikle 20,00 £'dan fazla değildir. İngiltere’de hafta sonu gezilerinin maliyeti varış noktasına bağlı olarak genellikle 25 £ ile 50 £ arasındadır.

OHC English London (Oxford Street) Konaklama

OHC English London (Oxford Street)’in eğitim alan öğrencileri için pek çok konaklama seçeneği mevcuttur. Konaklama seçenekleri Öğrenci Yurtları, Aile yanı konaklama, Oteller ve Apartman daireleri olarak sınıflandırılabilir. İngiltere’ye gelmeden önce konaklamasını ayarlamak kişinin kendi sorumluluğundadır. Londra’da yaşamak istediğiniz seyahat bölgesini seçebilirsiniz ancak çoğu konaklama toplu taşıma ile ulaşımı gerektirecektir. Bölge 1 konutları metroyla yaklaşık 15-20 dakika uzaklıktadır, Bölge 4'ten seyahat süresi ise 1 saat 15 dakikaya kadar olabilir.

OHC English London (Oxford Street)’daöğrenciyseniz özenle seçilmiş Aile Yanı konaklama seçenekleriyle Londra'daki konaklamanızdan en iyi ve uygun şekilde yararlanabilirsiniz. Kendinizi evinizde hissedecek ve samimi bir ortamda İngilizce pratiği yapabileceksiniz. Kendinize ait bir odanız olacak ve Aile Yanı konaklamanızı seçerken şu 3 yemek seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz: kendi yemeğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz (kendiniz pişirirsiniz), yalnızca kahvaltı veya kahvaltı ve akşam yemeği. Ev sahipleri öğrencilere haftada 2 çamaşır yıkama hizmeti sunacaktır. Nevresim ve havlular ev sahibi tarafından sağlanır ve haftalık olarak değiştirilir. Tüm konaklamalar genellikle pazar gününden pazar gününe kadardır.18 yaş altı tüm öğrencilerin yarım pansiyon seçeneğine yerleştirilmesi gerekmektedir. 

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

OHC English London (Oxford Street) Fiyatları

OHC English London (Oxford Street)’in eğitim alan öğrencileri için pek çok konaklama seçeneği mevcuttur. Konaklama seçenekleri Öğrenci Yurtları, Aile yanı konaklama, Oteller ve Apartman daireleri olarak sınıflandırılabilir. İngiltere’ye gelmeden önce konaklamasını ayarlamak kişinin kendi sorumluluğundadır. Londra’da yaşamak istediğiniz seyahat bölgesini seçebilirsiniz ancak çoğu konaklama toplu taşıma ile ulaşımı gerektirecektir. Bölge 1 konutları metroyla yaklaşık 15-20 dakika uzaklıktadır, Bölge 4'ten seyahat süresi ise 1 saat 15 dakikaya kadar olabilir.

OHC English London (Oxford Street)’daöğrenciyseniz özenle seçilmiş Aile Yanı konaklama seçenekleriyle Londra'daki konaklamanızdan en iyi ve uygun şekilde yararlanabilirsiniz. Kendinizi evinizde hissedecek ve samimi bir ortamda İngilizce pratiği yapabileceksiniz. Kendinize ait bir odanız olacak ve Aile Yanı konaklamanızı seçerken şu 3 yemek seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz: kendi yemeğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz (kendiniz pişirirsiniz), yalnızca kahvaltı veya kahvaltı ve akşam yemeği. Ev sahipleri öğrencilere haftada 2 çamaşır yıkama hizmeti sunacaktır. Nevresim ve havlular ev sahibi tarafından sağlanır ve haftalık olarak değiştirilir. Tüm konaklamalar genellikle pazar gününden pazar gününe kadardır.18 yaş altı tüm öğrencilerin yarım pansiyon seçeneğine yerleştirilmesi gerekmektedir. 

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ders Kurs Zaman 1-4 Hafta 5-12 Hafta 13-23 Hafta  24-36 Hafta  36+ Hafta 
OHC15 Genel İngilizce (AM.P1) IELTS Hazırbk Kursu (AM) İş hayatı için İngilizce Kursu (P1) Konuşma ve Telaffuz Kursu (Pl) Cambrrige İngilizce Hazırlık Kursu(Pl) AM 9:00-12:00 P1 12:30-15:50 225£ 20S£ 215£ 195£ 205£ 185£ 190£ 175£ 185£ 165£
OHC 2O Genel İngilizce + Kursu Genel İngilizce + Konuşma ve Telafuz Kursu AM 9:30-13:30 260E 250£ 240£ 23O£ 220£
OHC 3O Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursu Genel İngilizce ile birleştirilmiş Kurslar AM 9:00-15:30 300£ 315£ 305£ 270£ 265£
Bire Bir Dersler Ders saatleri kişiye göre ayarlanır esnek 1-4 ders 80£/saat 5-9 ders 75£/saat 10-14 ders 60£/saat 15+ ders 6S£ / saat
ikiye Bir Dersler Ders saatleri kişilere göre ayarlanır esnek •1-4 ders •115£/saat 5-9 ders 105£ / saat 10-14 ders 95£ / saat 15+ ders 8S£ / saat

OHC 15020-30 için verilen ücretler haftalıktır, Bire Bir ve İkiye Bir Dersler için verilen ücretler saatliktir.

OHC English London (Oxford Street) maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

OHC English London (Oxford Street) Öğrenci Vizesi Başvurusu

OHC English London (Oxford Street) ‘da eğitim görmeye geliyorsanız ve vize alması gereken bir ülke vatandaşıysanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)
 • Çocuk Öğrenci Vizesi (4-17 yaş arasındaysanız.)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. OHC English London‘ın bu yüzdenin altında kalan öğrencileri yetkililere bildirmesi gerekmektedir ve devam durumu düzelmezse kursunuz iptal edilebilir. OHC English London, vize reddi nedeniyle kursunuzu varıştan önce iptal ederseniz, kurs ücretlerinizi 140 £ iptal ücreti keserek iade etmektedir.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci yorumu

Merhaba, ben Bekir Yasin Özkanan. İstanbul Üniversitesi-Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden mezunum. ILAC College'ın Business Administration diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Başta beni bu programla tanıştıran Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra olmak üzere, sürecin sorunsuz ilerlemesinde emeği olan bütün ekibe teşekkür ederim.

Bekir Yasin Özkanan Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım