Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Oxford English Centre

OXFORD ENGLISH CENTRE HAKKINDA

Oxford English Centre (OEC), kurulduğu 1979 yılından bu yana uluslararası öğrencilere yüksek kalitede İngilizce dil eğitimi vermektedir ve Oxford'daki en prestijli İngilizce dil okullarından biri olarak güçlü bir üne sahiptir.

Sizleri personel, öğretmen ve öğrencilerden oluşan ailesine kabul etmeyi misyonu haline getirmiş bir eğitim yuvasıdır. Kapılarından ilk girdiğiniz andan itibaren sizleri evinizde hissettirmek için mümkün olan her şeyi yapacakları ve kursunuzun ve onlarla kalışınızın sorunsuz, eğlenceli ve üretken olmasını sağlamak için uğraşacak bir İngilizce dil okuludur.

NEDEN OXFORD ENGLISH CENTRE?

OEC öğretmenleri ve personeli, burada geçirdiğiniz süre boyunca her zaman hizmetinizdedir. Geçtiğimiz yıl, mükemmel tesislerinde, çeşitli ve yaratıcı sosyal programlarıyla, hevesli ve deneyimli öğretim kadrosuyla 70'in üzerinde milletten öğrenciyi gururla ağırlamıştır.

Birinci Sınıf Konum

Oxford'daki en iyi konumlardan birine sahip olan OEC, seçkin Kuzey Oxford'un alt kısmında ve restoran, kafe ve barların bulunduğu North Parade alışveriş caddesinin karşısında yer almakla birlikte Oxford'un tarihi merkezine, High Street ve Cornmarket Street alışveriş bölgelerine sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Çok Amaçlı Kendi Kendine Erişim Merkezi ve Kütüphane

Öğrenciler, çok çeşitli kitaplar, süreli yayınlar, DVD'ler, birden fazla bilgisayara sahip BT olanakları, İngilizce dinleme olanakları, ücretsiz WiFi ve kendi kendine çalışma veya okul sonrası dersler için ideal olan bilgisayar dil öğrenme programları içeren ücretsiz bir kütüphaneye erişebilirler.

Popüler Bahçe Avlusu ve Kafe

Öğrenci bahçe avlusu derslerden önce, sonra ve ders aralarında sosyalleşmek için mükemmel bir yerdir. Bahçe avlusu, uygun fiyatlı sıcak ve soğuk içecekler, atıştırmalıklar ve sıcak öğle yemekleri sunan tesis içi öğrenci kafesine bitişiktir. Öğrenciler ping-pong oynayabilir, gitar çalabilir ve öğleden sonra barbekü, masa oyunu seansları veya akşam karaoke yarışmaları ve temalı etkinliklere katılabilirler.

Miras Listesindeki Binada Birinci Sınıf Kampüs

OEC, yüksek tavanlı, geniş pencereli, ferah, iyi aydınlatılmış ve havadar sınıflara ve öğrenci tesislerine sahip güzel, tarihi bir Viktorya dönemi binasında yer almaktadır. OEC'de 14 derslik ve 180 öğrenci kapasitesi bulunmaktadır.

İdeal Sınıf Öğrenme Ortamı

Sınıflarının maksimum dil öğrenimi için doğru boyutta olduğundan emin olurlar. Ortalamaları 8'dir ve yoğun zamanlarda bile asla 14'ü geçmez. Öğretmeninizden çok fazla ilgi göreceğinizden ve rahat bir öğrenme ortamında İngilizcenizi kullanırken kendinizi rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz, böylece kendinize olan güveniniz de artacaktır.

Deneyimli ve Nitelikli Öğretmenler

British Council tarafından akredite edilen bir okulda İngilizce öğretmek için tüm öğretmenleri gerekli deneyim ve niteliklere sahiptir. Ayrıca, derslere getirecekleri öğretmenlik ve diğer ilgili mesleki deneyime de sahiptirler. Sınıftaki her öğrencinin müfredatına ve öğrenme hedeflerine göre doğru öğretmeni doğru programla eşleştirmeye büyük özen göstermektedirler. Öğretmenleri dersleri teşvik edici, etkileşimli ve sizinle alakalı hale getirmek için eğitilmiştir. Kendi öğreniminize tamamen dahil olduğunuzda ve katıldığınızda, İngilizceniz daha hızlı gelişir. Misyonları, tüm öğrencilerin istikrarlı, ölçülebilir ilerleme kaydetmesi, öğrenme hedeflerine ulaşması ve potansiyellerini gerçekleştirmesidir.

Oxford English Centre girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

OXFORD ENGLISH CENTRE KURSLAR

Oxford English Centre, özel gereksinimlerinizi karşılamak için çok çeşitli kurslar sunmaktadır:

Genel İngilizce Kursu

- Öğrenciler başlarken değerlendirilir ve mülakata alınır.

- Öğrenciler standart (20 ders/hafta) ve yoğun (30 ders/hafta) seçenekler arasından seçim yapabilirler.

- Öğrenciler, yollarına devam ettiklerinden emin olmak ve kurs seçeneklerini gözden geçirmek için öğretmenleriyle aylık bire bir eğitim alırlar.

- İletişimsel yaklaşım - öğretmenler derslerini CEFR'ye (Ortak Avrupa Referans Çerçevesi) dayandırır ve öğrencilerin hem resmi hem de gayri resmi gerçek yaşam durumlarında etkili ve akıcı bir şekilde iletişim kurmak için dil bilgilerini kullanma becerilerini geliştirmeye odaklanır.

- Hata düzeltme - öğretmenler, öğrencilerin zayıf oldukları alanları belirlemelerine ve dil becerilerini bilinçli olarak geliştirmelerine yardımcı olur.

Sınav Hazırlık Kursları:

IELTS Kursu

Uluslararası İngilizce Dil Sınavı Programı dünya çapında üniversiteler, işverenler ve göçmenlik departmanları tarafından kullanılmaktadır. Öğrenciler, IELTS Sınavının 4 modülüne karşılık gelen akademik okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini uygular ve geliştirirler. OEC kursları, IELTS Akademik'te 5.5 veya daha yüksek puan almayı hedefleyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Cambridge Sınavı Kursu (FCE, CAE, CPE)

Hem akademik hem de profesyonel amaçlar için kullanışlıdır. Sınavlarda Dinleme, Konuşma, Okuma ve İngilizce Kullanımı ve Yazma bölümleri bulunmaktadır. Bu kurs, İngilizcenizin her alanını geliştirmek ve CAE sınavında başarılı olmak için gereken tüm beceri ve teknikleri öğrenmek ve geliştirmek için motive edici bir yol sağlar. Çok değerli ipuçlarımız ve sınav stratejilerimizle sınav gününe tam olarak hazır olmanıza yardımcı olur.

  • Cambridge First Certificate of English - FCE (B2)
  • Cambridge Advanced English Certificate - CAE (C1)
  • Cambridge Proficiency English Certificate - CPE (C2)

TOEFL Kursu

Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı, ağırlıklı olarak Kuzey Amerika'daki üniversiteler tarafından, bir öğrencinin akademik çalışma için dil seviyesini belirlemek amacıyla da kullanılmaktadır. Kurs, özellikle sınavla ilgili okuma, yazma, konuşma ve dinleme stratejileri ve becerilerine odaklanmaktadır.

İş İngilizcesi Kursu

Günümüzün hızlı tempolu küresel ekonomisinde başarılı olmak için iş iletişimi becerilerinizi geliştirin. İş İngilizcesi kursumuz, iş ve ticaret alanında çalışmayı planlayan veya halihazırda çalışan kişiler içindir. Kurs, sunum dili, seminer, konferans ve toplantı dili ile tablo ve grafiklerin tanımlanması da dahil olmak üzere çok çeşitli iş dili becerilerini kapsar. Belirli iş durumlarındaki yapılar, ifadeler ve kelimelerle tanışacaksınız. Öğretmeniniz size karmaşık fikirler hakkında daha fazla güvenle İngilizce olarak nasıl açık ve etkili bir şekilde konuşacağınızı gösterecektir.

Öğretmenler için İngilizce Kursu

Tekniklerini, sınıf aktivitelerini ve materyallerini yenilemek ve genişletmek isteyen İngilizce öğretmenleri için son derece pratik bir kurstur. Kurs, özellikle genç ve yetişkin öğretmenler için tasarlanmıştır. Yanınızda götürebileceğiniz ve hemen sınıfta uygulayabileceğiniz son derece geniş bir yelpazede yeni fikirler sunmaktadır. Ayrıca, öğretmenlerin dil ve kültürle doğrudan temas kurarak kendi İngilizce bilgilerini zenginleştirmeleri ve diğer ülkelerden meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunmaları için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Tıbbi İngilizce Kursu

Dünyanın dört bir yanından gelen doktorlar, hemşireler ve sağlık personeli, uluslararası hastaları ve meslektaşlarıyla İngilizce olarak etkili bir şekilde iletişim kurmalıdır. Dünyanın her yerinden doktorlar ve tıp uzmanları, uluslararası hastaları ve meslektaşlarıyla açık ve anlaşılır bir şekilde İngilizce konuşmalıdır. Kurs, tıpta İngilizce kullanımını öğretirken tıbbi terimlerin doğru telaffuzunu da odaklanır. Hastaya yaklaşım, görüş bildirme ve tavsiye verme gibi bir hastane veya klinik ortamında gerekli olan becerilere vurgu yapar. Tıbbi İngilizce kursu, konuşma ve dinleme becerilerinize olan güveninizi artırırken, okuma ve yazma becerilerinizdeki ilerlemeyi de desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Yıl Boyunca Grup Çalışma Turları (Yetişkinler ve Gençler)

Oxford English Centre, yıl boyunca gençlerden ve yetişkinlerden, öğrencilerden ve profesyonellerden oluşan grupları ağırlamaktadır. Öğrenciler, asgari yaş ve İngilizce dil gereksinimlerini karşılamaları koşuluyla mevcut sınıflara katılabilir veya OEC, herhangi bir grubun gereksinimlerine uygun ısmarlama programlar düzenleyebilir. Programlar, OEC'nin sunduğu hizmetlerden herhangi birini veya tümünü içerebilir.

Yaz Gençlik Programı

Oxford English Centre, İngilizce dil kursunu Oxford ve çevresinde çeşitli kültürel ve etkinlik programlarıyla birleştirmek isteyen genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmış uluslararası bir yaz gençlik programı sunmaktadır. Öğrenciler akıcılıklarını geliştirme, İngiliz kültürünü deneyimleme ve güvenli ve samimi bir ortamda dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinme fırsatına sahiptir. OEC yaz gençlik programı her şey dahil ve gözetim altındadır. Tüm OEC personeli 18 yaşından küçüklere eğitim verme ve onlarla çalışma konusunda nitelikli ve deneyimlidir.

Özel Ders Kursu

Nitelikli bir öğretmenle kendi hızlarında öğrenmek isteyen öğrenciler için oldukça yoğun ve bireyselleştirilmiş bir programdır. Öğrenciler, kişiselleştirilmiş bir program tasarlamak ve öğrencinin geliştirmek veya iyileştirmek istediği herhangi bir İngilizce yönüne odaklanmak için öğretmenleriyle birlikte çalışırlar. Saat ve hafta sayısı esnektir.

Devamını Oku

OXFORD ENGLISH CENTRE KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Nerede yaşadığınız mutluluğunuzu ve akademik ilerlemenizi büyük ölçüde etkiler, bu nedenle OEC'deki konaklama ekibi rahat etmenizi sağlamak için çok çalışır. Bir öğrenci yurdunun bağımsızlığı ile aile yanında konaklamanın aile atmosferi arasında seçim yapabilirsiniz. 

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama ile İngilizce konuşan bir ev sahibinin evinde kalırsınız. Paranızın karşılığını mükemmel bir şekilde alırsınız ve İngiliz kültürünü ilk elden öğrenirsiniz ve İngilizcenizi sınıf dışında her gün pratik yapma fırsatına sahip olursunuz. Öğrenciler yarım pansiyon (hafta boyunca ev sahibi ailenizle kahvaltı ve akşam yemeği ve hafta sonları 3 öğün yemek) veya tam pansiyon (hafta boyunca okul kafesinde sıcak öğle yemekleri dahil) seçeneklerine sahiptir. Tek kişilik ve paylaşımlı odalar mevcuttur. Junior Yaz Programındaki öğrenciler konaklamayı paylaşır ve yıl boyunca bir arkadaşıyla seyahat eden öğrenciler için ortak konaklama ayarlanabilir. Aile yanı konaklamada okula ulaşım kolay ve erişilebilirdir.

Özelleştirilmiş Aile Yanı Konaklama

Bu seçenek size aile yanında konaklamanın tüm avantajlarını sunar, ancak tek kişilik bir oda, özel banyo ve çalışma alanı gibi ek avantajlarla okula daha yakın yaşamanıza olanak tanır.

Konut Konaklama

Yaz aylarında, 18 yaş ve üzeri öğrenciler için kendin pişir kendin ye yatılı konaklama imkanı mevcuttur. Öğrenci yurdu Oxford'un merkezinde, okula yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Öğrenciler 3 veya 4 yatak odalı dairelerde yaşamakta, kendi güvenli özel yatak odalarına sahip olmakta ve diğer 2 veya 3 öğrenciyle ortak yaşam alanlarını, mutfağı ve banyoyu paylaşmaktadır. Rezidans güvenli bir binadır ve öğrencilere daha fazla bağımsızlık ve benzer düşünen diğer bireylerle tanışma fırsatı sunar.

Özel Seçenekler

OEC, dünyaca ünlü üniversite şehri Oxford'dadır. Dolayısıyla çok sayıda otel, pansiyon, hostel ve hizmet verilen daire bulunmaktadır. OEC personelleri, bütçenize bağlı olarak bu seçenekleri araştırmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Öğrenci yorumu

İstanbul Merkez Ofis öğrencilerimizden Ebrar Özen‘ in Kanada vizesi onaylandı. Kendisini ILAC INTERNATIONAL COLLEGE -Business Administration Diploma programınına eğitimini almak üzere uğurluyoruz. Ebrar, pandemi sürecinde Türkiye’de online olarak başladığı eğitimine artık Kanada ‘da devam edecek. Kendisine eğitiminde başarılar diliyoruz.

Ebrar Özen Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım