Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programı

Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programı

Programın tam adı Artifical Intelligence – Architecture, Design and Implementation olarak geçmektedir. Biz içerik boyunca daha kolay olması için Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programı olarak bahsedeceğiz. Bilindiği üzere yapay zeka son dönemin en ilgi çeken ve merak uyandıran alanıdır. Bu alanda çalışanlar iş hayatında el üstünde tutulan ve aranan kişilerdir. Yurtdışı Yapay Zeka Programından mezun olanlar günümüzün en hızlı büyüyen ve dönüşen teknolojilerinin uzmanı olacaktır.
Öğrenciler Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programlarında; Artificial Intelligence Algorithms and Mathematics, Conversational Artificial Intelligence, Machine Learning Programming, Machine Learning Frameworks, Issues and Challenges in Artificial Intelligence, Artificial Intelligence for Business Decision Making, Data Manipulation Techniques, Artificial Intelligence Infrastructure and Architecture, Vision Systems, Reinforcement Learning Programming, Neural Networks, Emerging Artificial Intelligence Technologies, Artificial Intelligence Project, Artificial Intelligence Robotics and Automation gibi dersler almaktadır. (Bazı derslerin Türkçe çevrileri tam karşılığını veremediğinden sizinle İngilizce olarak paylaşıyoruz. Yurtdışı Yapay Zeka Programında eğitim alanlar yapay zeka alanındaki karmaşık sorunları çözebilecek donanıma sahip bir şekilde mezun olacaktır. Bu uzmanlar gelecekteki iş yapma biçimlerini yapay zekanın ürettiği makinelerle dönüştürecektir.
Yapay Zeka geliştikçe başta bilgisayar sistemleri dahil olmak üzere pek çok alanda iş yapma biçimleri değişmektedir. Yapay Zeka iş hayatındaki tüm olasılıkları değiştirebilmektedir. Yapay Zeka teknolojisindeki küçük bir ilerleme bile sektörleri dönüştürecek güce sahiptir. Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programları böylesine önemli bir alanda çalışacak uzmanlar yetiştirir. Yurtdışı Yapay Zeka Diploma Programlarından mezun olanlar insan müdahalesine ihtiyaç duymadan düşünebilen, öğrenebilen, harekete geçebilen yapay zeka sistemleri yaratacaktır. Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programları öğrencilere; Yapay Zeka Sistem Tasarımcısı, Programlama Uzmanı, Uygulayıcı olabilmek için gerekli olan temel bilgileri sağlar. Bu alanda çalışmak isteyen bir öğrencinin bitmek bilmeyen bir öğrenme süreci olacağı kesindir. Yurtdışı Yapay Zeka Diploma Programlarında öğrencilere çeşitli endüstrilerde karşılaşılabilecek Yapay Zeka problemlerini nasıl çözeceklerine dair gerekli olan beceriler uygulamalı olarak öğretilir. Öğrenci bilgisayar laboratuvarlarında aldığı derslerin ardından çalışma dönemine geçiş yaparak edindiği becerileri pratiğe döker. Yurtdışı Yapay Zeka programına katılmak isteyenlerin; bilgisayar, programlama, mühendislik, matematik, istatistik alanlarının birinde eğitim görmüş olması ya da bu alanlarda çalışma deneyimine sahip olması gereklidir.

Devamını Oku

Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programlarına katılım için bazı şartlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi öğrencilerin bir eğitim geçmişinin olması şartıdır. Yurtdışı Yapay Zeka Diploma Programına katılmak isteyen öğrenciler mühendislik, matematik, istatistik gibi alanlarda eğitim almış olmalıdır. Eğer eğitim almadıysa bile en azından bu alanlarda çalışma geçmişine sahip olunmalıdır. Bu yüzden Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programlarını mühendislik ya da matematik temelli bir eğitim almış kişilerin tercih etmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Yapay Zeka alanında kariyerine devam etmek isteyenler genellikle yurtdışında çalışmayı tercih etmektedir. Çünkü yapay zeka alanında dünyanın en iyi şirketleri Amerika, Kanada, İngiltere, Japonya, Kore… gibi ülkelerde konuşlanmıştır. Yurtdışında çalışmak isteyenler Yurtdışı Yapay Zeka eğitimlerinde tanıştıkları farklı milletlerden meslektaşları sayesinde çeşitli fırsat kapılarını aralayabilir, yurtdışı çalışma deneyimleri sayesinde ise başvurdukları şirketler tarafından kabule dilme şanslarını artırabilirler. Bu sebeple kariyerine yurtdışında devam etmek isteyenler bu sertifika programlarını tercih edebilirler.

Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yapay Zeka alanı herkesin çalışabileceği ve kariyer yapabileceği bir alan değildir. Başarılı öğrenciler ve bu alana yoğun ilgi duyanlar bu sektörde ilerleyebilmektedir. Sektörün zorlu bir sektör olması sektörde eleman açığı yaratır. Yapay Zeka alanında çalışacak az kişinin olması, Yurtdışı Yapay Zeka Programlarından mezun olanların hızla iş bulmasını sağlar. Bu da Yapay Zeka mezunlarına büyük avantaj sağlar. Yurtdışı Yapay Zeka Programlarının en büyük avantajı; üniversitede herhangi bir mühendislik bölümünde ya da matematik alanında eğitim almış bir kişinin mezuniyetinin ardından Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programlarına katılarak bu alanda uzmanlaşma imkanı bulmasıdır. Ülkemizde Yapay Zeka Mühendisliği Bölümü çok az üniversitede bulunmaktadır. Bu alanda çalışmak isteyen öğrenciler farklı alanlarda eğitim alıp, Yurtdışı Yapay Zeka Diploma Programlarına katılarak Yapay Zeka alanında uzmanlaşma avantajı kazanır. Yurtdışında bir üniversitede Yapay Zeka eğitimi alan kişi en az 4 yıl süren bir maliyetle karşılaşmaya hazır olmalıdır. Ülkesinde mühendislik eğitimi alıp Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programlarına katılan bir öğrenci ise sadece 1 yıllık Yurtdışı Yapay Zekan Diploma Programına katılır ve maddi olarak avantajlı duruma geçer. Yurtdışı Yapay Zeka program ücretleri üniversite ücretlerine göre oldukça caziptir. Ayrıca üniversite 4 yıl okunurken, sertifika programları 1 yıl sürmektedir. Bu durum fiyat avantajının yanı sıra zaman avantajı da sağlar.

Neden Yurtdışında Yapay Zeka Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yapay Zeka hali hazırda tüm dünyanın en çok ilgisini çeken alanlardan biridir. Bu alanda çalışan kişiler oldukça özel ve ayrıcalıklı kişilerdir. Bu kişilerin toplumda gördükleri değer yüksektir ve bu kişilerin aldıkları maaşlar günümüz şartlarına göre oldukça dolgundur. Yapay Zeka alanında çalışmak isteyenlerin yurtdışı eğitim ve çalışma deneyimini kesinlikle yaşaması gerekmektedir. Bu alan çok yeni fakat çok hızlı gelişen bir alandır. Ne yazık ki bu alandaki son gelişmeleri ülkemizde takip etmek zor olacaktır. Bu sebeple yapay zeka sektörünün güçlü olduğu ülkelerde eğitim alarak bu alanda kendinizi geliştirmeniz etkili bir yol olacaktır. Yapay Zeka alanında üst düzey eğitim almak isteyenler, sektörün gerisinde kalmak istemeyenler, kariyerine yurtdışında devam etmek isteyenler için Yurtdışı Yapay Zeka eğitimi almak en doğru tercih olacaktır. Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programından Mezun Olanlar Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Yapay Zeka Programından mezun olanlar bireysel çalışabilecekleri gibi bir takımla ya da bir şirkette de çalışabilirler. Yurtdışı Yapay Zeka eğitimi alan bir öğrenci sistem tasarımcısı, programlama uzmanı, uygulayıcı, makine öğrenme teknolojisi uzmanı olarak çalışabilmektedir. Yurtdışı Yapay Zeka Programı mezunları; Yapay Zeka sistemlerini analiz, dizayn, geliştirme ve sürdürme gibi aşamalarda görev alabilir.

Program Süresi

Yurtdışı Yapay Zeka eğitimleri genellikle bir yıl sürmektedir. Öğrenciler kimi eğitim kurumlarında tam gün ya da yarım gün ders programlarına kayıt yaptırabilmektedir. Yurtdışı Yapay Zeka Programlarında eğitim ve çalışma süresini uzatma seçenekleri de bulunabiliyor. Farklı eğitim kurumları farklı süre seçenekleri sunabiliyor. Eğitim sürenizi Global Vizyon danışmanlarıyla görüşerek kararlaştırabilirsiniz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Yapay Zeka Diploma Programlarında çalışma izni sunulmaktadır. Yurtdışı Yapay Zeka Diploma Programları genellikle bir yıl sürdüğünden uzun süreli programlar kapsamına girmektedir ve çalışma iznine sahip olunmaktadır. Öğrenciler Yurtdışı Yapay Zeka eğitimi alırken çalışma imkanı da bulduğunda Yurtdışı Yapay Zeka program ücretilerini karşılama şansı yakalayabilmektedir. Bazı Yurtdışı Yapay Zeka Programlarında çalışma izni süreleri uzatılabilmektedir bu konuda daha detaylı bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Yapay Zeka Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım