Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programı

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programı

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programları çok özel bir alanda uzmanlaşmak isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Bu alanda eğitim veren kurumlar sektöre değerli isimler kazandırmıştır. Bu alanda alacağınız eğitimin kalitesi seçeceğiniz eğitim kurumu ile doğru orantılıdır. Bu yüzden Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu alanda lider eğitim kurumlarıyla çalışarak, öğrencilerini bu kurumlara yönlendirmektedir.

 

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programında eğitim alacak öğrenciler kendilerini Digital painting and retouching, 2D/3D integration, 3D modelling, texturing, rendering and lighting, 3D tracking, Procedural dynamics simulations gibi alanlarda geliştirecektir.

 

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde 2D and 3D Compositing, Maya Dynamics, Procedural Effects Animation, Matchmoving for VFX, Look Development for VFX, Asset Development for VFX, Introduction to Python Programming, Surfacing I for Visual Effects, 2D and 3D Compositing II, Maya Dynamics II, Procedural Effects Animation II, Look Development for VFX II, Asset Development for VFX II, Surfacing II for Visual Effects gibi dersler verilmektedir.

 

Yurtdışı Visual Effects for Film and Televison Programları kabulü kolay olan programlardan değildir. Yurtdışı Visual Effects for Film and Televison Sertifika Programlarına katılım için bazı şartları yerine getirmek gereklidir. Öncelikle öğrencilerin güzel sanatlar, 2D/3D animasyon, fotoğrafçılık, film/video, mimari veya grafik tasarım gibi alanlarda bir eğitim geçmişine sahip olması beklenir. Bunun yanı sıra öğrencilerin eğitim kurumlarına sunacakları bir portfolyoları olması da gerekir. Öğrenciler okula başvuru yaptıktan sonra nasıl bir portfolyo hazırlamaları gerektiğini öğrenir. Her okulun istedikleri farklı olmaktadır. 

Devamını Oku

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Diploma Programlarını güzel sanatlar, 2D/3D animasyon, fotoğrafçılık, film/video, mimari ve grafik tasarım eğitimi almış kişilerin tercih etmesi gerekir. Bu alanlarda eğitim geçmişi olan adaylar sertifika programlarına kabul edilmektedir. Eğlence ve sanat sektöründe kariyer planlayanlar için Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programları idealdir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde kendilerini pek çok konuda geliştirip, sektöre hazır çalışanlar haline gelir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde iş hayatı için kaliteli ve göz dolduran portolyolar hazırlama imkanı da bulacaktır. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimi alan öğrenciler eğitim kurumlarının son teknolojiye sahip laboratuvarlarında en güncel sistemleri kullanma ve onları öğrenme şansı yakalayacaktır. Sektörde en son kullanılan teknolojiyi öğrenmek ve bu teknolojilere adapte olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir.

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programının pek çok avantajlı noktası bulunur. Öncelikli olarak film sektörünün gelişmiş olduğu bir ülkede Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimi alanlar ülkelerine döndüklerinde şanslı konumda olacaktır. İşverenler yurtdışında eğitim ve çalışma geçmişi olanları daha hızlı işe almakta ve daha iyi şartlarda işe başlatmaktadır. Yurtdışı Visual Effects forr Film and Television programlarına katılanlar İngilizce seviyelerini mesleki olarak ve günlük olarak en üst düzeye çıkarabilmektedir. Eğlence ve sanat sektöründe çalışanların İngilizceye hakim olmaları tüm dünyadaki son gelişmeleri takip etmelerine imkan sağlar. Tüm dünyayla eş zamanlı olarak gelişmelerden haberdar olan bir kişi sektör dinamiklerini etkileyecek çalışmalara imza atma avantajı yakalayacaktır. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programlarından mezun olanlar eğlence ve sanat sektöründe çalışacaktır. Bu sektörler güçlü bağlantılara ihtiyaç duyulan sektörlerdir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde gerek sınıflarında gerek kaldıkları yurtlarda gerekse çalıştıkları işlerde çevrelerini genişletme ve bağlantılar edinme şansı yakalar. Öğrenciler alanında uzman eğitmenleri sayesinde yeni çevrelere ulaşabilecek, sınıftaki meslektaşları sayesinde dünyanın dört bir yanındaki gelişmelerden haberdar olacak, çalıştıkları işlerde kurdukları bağlantılar sayesinde karşılarında yeni kapılar açılacaktır.

Neden Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Eğlence sektöründe çalışma isteyen bir kişinin yurtdışı deneyime sahip olması önemlidir. Film ve Televizyon sektörü yurtdışında oldukça gelişmiştir. Bu sebeple bu sektörlerin en çok geliştiği ülkelerde eğitim almak en güncel bilgilere ulaşabilmek için idealdir. Eğitiminin ardından ülkesine dönmek isteyenler için yurtdışında eğitim almış olmak onları sektörün parlayan yıldızları yapacaktır. Yurtdışı Visual Effects for film and Television Programlarında öğrenciler akademik eğitim ve çalışma deneyimini birlikte edinir. Yurtdışında çalışma deneyimi olan bir öğrenci eğlence sektöründe tercih edilen çalışanlardan olup, hızlıca iş bulabilecektir. Yurtdışı Visual Effects for film and Television Diploma Programlarında öğrenciler çalışırken para kazanabilmektedir. Öğrenci bu sayede hem Yurtdışı Visual Effects for film and Television Program ücretlerini hem de günlük cep harçlıklarını çıkartabilecektir. Bu da kısıtlı bütçeye sahip olan öğrenciler için güzel bir şanstır. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programından mezun olanlar eğlence sektörü ve sanat dünyasında iş bulabilmektedir. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Diploma Programı mezunları Dijital Efekt Sanatçısı, Dijital Düzenleyici, Işık Sanatçısı gibi pozisyonlarda iş bulabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programlarının süresi ortalama bir yıl sürmektedir. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programlarının süresi programın açıldığı eğitim kurumlarına göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple öncelikle eğitim almak istediğiniz eğitim kurumunu seçip, sonrasında sürelerle ilgili Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçerseniz sağlıklı bilgi edinebilir ve kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programlarında çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimleri süresince akademik eğitimin yanı sıra çalışma deneyimi de elde ederler. Öğrenciler çalışma iznine sahip oldukları dönemde tam gün çalışabilmektedir. Çalışma izni öğrencilere hem yurtdışında iş deneyimi kazanma hem de para kazanma fırsatı sunar. Öğrenciler çalıştıkları süre zarfından Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Program ücretlerini çıkarabilmektedir.
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım