Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programı
Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programı

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programları çok özel bir alanda uzmanlaşmak isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Bu alanda eğitim veren kurumlar sektöre değerli isimler kazandırmıştır. Bu alanda alacağınız eğitimin kalitesi seçeceğiniz eğitim kurumu ile doğru orantılıdır. Bu yüzden Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu alanda lider eğitim kurumlarıyla çalışarak, öğrencilerini bu kurumlara yönlendirmektedir.

 

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programında eğitim alacak öğrenciler kendilerini Digital painting and retouching, 2D/3D integration, 3D modelling, texturing, rendering and lighting, 3D tracking, Procedural dynamics simulations gibi alanlarda geliştirecektir.

 

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde 2D and 3D Compositing, Maya Dynamics, Procedural Effects Animation, Matchmoving for VFX, Look Development for VFX, Asset Development for VFX, Introduction to Python Programming, Surfacing I for Visual Effects, 2D and 3D Compositing II, Maya Dynamics II, Procedural Effects Animation II, Look Development for VFX II, Asset Development for VFX II, Surfacing II for Visual Effects gibi dersler verilmektedir.

 

Yurtdışı Visual Effects for Film and Televison Programları kabulü kolay olan programlardan değildir. Yurtdışı Visual Effects for Film and Televison Sertifika Programlarına katılım için bazı şartları yerine getirmek gereklidir. Öncelikle öğrencilerin güzel sanatlar, 2D/3D animasyon, fotoğrafçılık, film/video, mimari veya grafik tasarım gibi alanlarda bir eğitim geçmişine sahip olması beklenir. Bunun yanı sıra öğrencilerin eğitim kurumlarına sunacakları bir portfolyoları olması da gerekir. Öğrenciler okula başvuru yaptıktan sonra nasıl bir portfolyo hazırlamaları gerektiğini öğrenir. Her okulun istedikleri farklı olmaktadır. 

Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programlarının süresi ortalama bir yıl sürmektedir. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programlarının süresi programın açıldığı eğitim kurumlarına göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple öncelikle eğitim almak istediğiniz eğitim kurumunu seçip, sonrasında sürelerle ilgili Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçerseniz sağlıklı bilgi edinebilir ve kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programlarında çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimleri süresince akademik eğitimin yanı sıra çalışma deneyimi de elde ederler. Öğrenciler çalışma iznine sahip oldukları dönemde tam gün çalışabilmektedir. Çalışma izni öğrencilere hem yurtdışında iş deneyimi kazanma hem de para kazanma fırsatı sunar. Öğrenciler çalıştıkları süre zarfından Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Program ücretlerini çıkarabilmektedir.

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Diploma Programlarını güzel sanatlar, 2D/3D animasyon, fotoğrafçılık, film/video, mimari ve grafik tasarım eğitimi almış kişilerin tercih etmesi gerekir. Bu alanlarda eğitim geçmişi olan adaylar sertifika programlarına kabul edilmektedir. Eğlence ve sanat sektöründe kariyer planlayanlar için Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programları idealdir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde kendilerini pek çok konuda geliştirip, sektöre hazır çalışanlar haline gelir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde iş hayatı için kaliteli ve göz dolduran portolyolar hazırlama imkanı da bulacaktır. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimi alan öğrenciler eğitim kurumlarının son teknolojiye sahip laboratuvarlarında en güncel sistemleri kullanma ve onları öğrenme şansı yakalayacaktır. Sektörde en son kullanılan teknolojiyi öğrenmek ve bu teknolojilere adapte olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir.

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programının pek çok avantajlı noktası bulunur. Öncelikli olarak film sektörünün gelişmiş olduğu bir ülkede Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimi alanlar ülkelerine döndüklerinde şanslı konumda olacaktır. İşverenler yurtdışında eğitim ve çalışma geçmişi olanları daha hızlı işe almakta ve daha iyi şartlarda işe başlatmaktadır. Yurtdışı Visual Effects forr Film and Television programlarına katılanlar İngilizce seviyelerini mesleki olarak ve günlük olarak en üst düzeye çıkarabilmektedir. Eğlence ve sanat sektöründe çalışanların İngilizceye hakim olmaları tüm dünyadaki son gelişmeleri takip etmelerine imkan sağlar. Tüm dünyayla eş zamanlı olarak gelişmelerden haberdar olan bir kişi sektör dinamiklerini etkileyecek çalışmalara imza atma avantajı yakalayacaktır. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programlarından mezun olanlar eğlence ve sanat sektöründe çalışacaktır. Bu sektörler güçlü bağlantılara ihtiyaç duyulan sektörlerdir. Öğrenciler Yurtdışı Visual Effects for Film and Television eğitimlerinde gerek sınıflarında gerek kaldıkları yurtlarda gerekse çalıştıkları işlerde çevrelerini genişletme ve bağlantılar edinme şansı yakalar. Öğrenciler alanında uzman eğitmenleri sayesinde yeni çevrelere ulaşabilecek, sınıftaki meslektaşları sayesinde dünyanın dört bir yanındaki gelişmelerden haberdar olacak, çalıştıkları işlerde kurdukları bağlantılar sayesinde karşılarında yeni kapılar açılacaktır.

Devamını Oku

Neden Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Eğlence sektöründe çalışma isteyen bir kişinin yurtdışı deneyime sahip olması önemlidir. Film ve Televizyon sektörü yurtdışında oldukça gelişmiştir. Bu sebeple bu sektörlerin en çok geliştiği ülkelerde eğitim almak en güncel bilgilere ulaşabilmek için idealdir. Eğitiminin ardından ülkesine dönmek isteyenler için yurtdışında eğitim almış olmak onları sektörün parlayan yıldızları yapacaktır. Yurtdışı Visual Effects for film and Television Programlarında öğrenciler akademik eğitim ve çalışma deneyimini birlikte edinir. Yurtdışında çalışma deneyimi olan bir öğrenci eğlence sektöründe tercih edilen çalışanlardan olup, hızlıca iş bulabilecektir. Yurtdışı Visual Effects for film and Television Diploma Programlarında öğrenciler çalışırken para kazanabilmektedir. Öğrenci bu sayede hem Yurtdışı Visual Effects for film and Television Program ücretlerini hem de günlük cep harçlıklarını çıkartabilecektir. Bu da kısıtlı bütçeye sahip olan öğrenciler için güzel bir şanstır. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Programından mezun olanlar eğlence sektörü ve sanat dünyasında iş bulabilmektedir. Yurtdışı Visual Effects for Film and Television Diploma Programı mezunları Dijital Efekt Sanatçısı, Dijital Düzenleyici, Işık Sanatçısı gibi pozisyonlarda iş bulabilmektedir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar