Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı

Günümüzün rekabetçi piyasasında tedarik zincirini ve tedarik yönetimi bütçelerini doğru kontrol etmek kritik bir öneme sahip. Bu da günümüzde doğru araçlar ve teknolojiyi kullanarak etkin bir yönetim zinciri oluşturacak, donanımlı ve becerikli elemanlara duyulan ihtiyacı artırıyor. Bu sebeple Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programlarına katılanlar yeterlilikleriyle doğru orantılı olarak işverenler tarafından talep görüyor.
Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programları; doğru miktarda mal ve hizmetin, doğru zamanda, doğru kişilere ulaştırılmasını sağlamak konusunda koordineli bir çalışma sistemine sahip uzmanlar yetiştirmektedir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetim Programlarına katılan öğrenciler; proje yönetimi, eleştirel düşünme, liderlik, takım çalışması ve analiz gibi alanlarda yetenekler geliştirecektir. Öğrenciler Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimleri neticesinde uluslararası iş sürecini en iyi şekilde kavrayacaktır.
Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarında SCM: Career Planning, Logistics and Supply Chain Management I, Computer Applications, International Business Law, Financial and Management Accounting, Scheduling and Inventory Management, International Purchasing and Supplier Management, Transportation, Logistics and Supply Chain II, International Business and Marketing, Project Management, Customs Process, Organizational Behaviour and Supervision gibi dersler sunulmaktadır.
Bu dersler neticesinde öğrenciler operasyonel uygulamaları aşama aşama takip eden, tedarik zinciri yönetimi süreçlerini oluşturan, liderlik becerisine sahip, rekabet koşullarına uygun bir sürdürülebilirlik sağlayan, teknolojik araçları kullanabilen, uluslararası iş süreçlerine hâkim yöneticiler olarak sektöre atılır.


Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programını işletme ve iktisat fakültesi gibi bölümlerden mezun olan ve kariyerine tedarik zinciri yönetimi alanında devam etmek isteyenler tercih etmektedir. Bu bölümler haricinde de tercih edenler tabi ki olmaktadır. Mezun olduğunuz bölümün ya da bugüne kadarki çalışma deneyiminizin Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programlarıyla uyumlu olup olmadığını öğrenmek için Global Vizyon danışmanlarından destek alabilirsiniz. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programları özellikle uluslararası çapta iş yapan şirketlerde çalışmak isteyenlerin tercih ettiği programlardır. Uluslararası iş yapma biçimlerini, iş standartlarını, mevzuatları, uluslararası ticaret şartlarını, yükümlülükleri öğrenmek ve sürdürülebilir bir planlama kurmak isteyenlerin tercih sebebidir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarını geniş bir network’e sahip olmak ve dünyanın dört bir yanından meslektaşlarıyla tanışmak isteyenler için de idealdir. Böyle bir geniş ağa sahip olmak öğrencilerin meslek hayatına atıldıklarında işlerine yarayacaktır.

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Diploma Programları katılımcılarına dünyanın gözde eğitim kurumlarında, alanında uzman eğitmenlerden, titizlikle hazırlanmış bir müfredatta eğitim almalarını sağlar. Öğrenciler özgeçmişlerine yurtdışında kaliteli bir eğitim ve yurtdışında çalışma deneyimi ekleyerek ülkelerine geri döner. Bu da öğrencilerin ülkelerine döndüklerinde girecekleri iş bulma süreçlerinde onları avantajlı konuma yükseltir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitiminden mezun olan öğrenciler; uluslararası çalışma şartlarını en iyi şekilde öğreneceklerinden dolayı uluslararası çapta çalışan şirketlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacaklardır. Öğrencilerin farklı iş kültürlerine hâkim olması, farklı milletten insanlarla problem çözebilme becerisine sahip olması bu alanda çalışacak insanlara avantaj sağlar. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Program fiyatlarının da uygun olması kısıtlı bütçeye sahip öğrenciler için avantajdır. Öğrenciler yurtdışı sertifika programlarına katıldıklarında çalışma iznine de sahip oldukları için Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Program ücretlerini çalışarak karşılayabilmektedir.

Neden Yurtdışında Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarına katılan öğrenciler kaliteli eleman ihtiyacı yüksek olan bir alanda kariyer yapacaklardır. Öğrenciler yurtdışı eğitim deneyimleri sayesinde rakiplerinin arasından hızla sıyrılıp çok daha iyi şartlarda ve hızlı bir şekilde iş bulabilecektir. Uluslararası ticaretin en yüksek yaşandığı günümüzde Tedarik Zinciri Yönetimi alanında çalışmak oldukça karlıdır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimi alan kişiler yakın gelecekte gözde olmayı sürdürecek bir alanda uzmanlaşma imkânı bulacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Diploma programına katılanlar mesleki İngilizcelerini geliştirmek için ayrıca bir dil eğitimi almaya ihtiyaç duymazlar. Program kapsamında öğrenciler mesleki ve günlük İngilizce becerilerini en üst seviyeye taşıyacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Diploma programına katılan öğrenciler yurtdışı çalışma deneyimine sahip olup ve uluslararası ticaret yapan şirketlerde çalışma deneyimi kazanacaklarından ülkelerine döndüklerinde işverenlerin gözdesi olacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimi alanlar uluslararası çalışma şartlarına ve standartlarına hâkim olacakları için şirketlerin en iyi şekilde işlemesine katkı sağlayacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olan öğrenciler; ulaşım, satın alma, lojistik, depolama ve uluslararası ticaret departmanlarında çalışabilir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programlarından mezun olanlar saydığımız departmanlarda analist, uzman ya da yönetici pozisyonlarında çalışabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika programları genellikle 2 sömestre sürmektedir. Program süreleri eğitim kurumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Kimi eğitim kurumlarında tam gün ya da yarım gün eğitimler seçilebilir. Öğrenciler yarım günü tercih ettikleri takdirde Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programı sürelerini uzatabilir. Başvurmak istediğiniz Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Diploma Programına karar verdikten sonra Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçip, eğitim süreleri hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimleri süresince çalışma izni verilmektedir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi programlarında eğitim süresi uzun olduğunda öğrenciler çalışma iznine de sahip olur. Öğrencinin eğitim süresi ne kadar uzunsa çalışma süresi de o kadar uzun olmaktadır. Sertifika programları eğitim ve çalışma dönemi olarak iki dönemden oluşur. Kimi eğitim kurumları öğrencilere yarım gün süren eğitimlere katıldıkları zaman part-time çalışma imkânı da sunar. Böylece öğrenci eğitim alırken de çalışma şansı yakalar. Bu da öğrencinin Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Program ücretini çalışarak karşılayabilmesini sağlar.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım