Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı
Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programı

Günümüzün rekabetçi piyasasında tedarik zincirini ve tedarik yönetimi bütçelerini doğru kontrol etmek kritik bir öneme sahip. Bu da günümüzde doğru araçlar ve teknolojiyi kullanarak etkin bir yönetim zinciri oluşturacak, donanımlı ve becerikli elemanlara duyulan ihtiyacı artırıyor. Bu sebeple Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programlarına katılanlar yeterlilikleriyle doğru orantılı olarak işverenler tarafından talep görüyor.
Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programları; doğru miktarda mal ve hizmetin, doğru zamanda, doğru kişilere ulaştırılmasını sağlamak konusunda koordineli bir çalışma sistemine sahip uzmanlar yetiştirmektedir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetim Programlarına katılan öğrenciler; proje yönetimi, eleştirel düşünme, liderlik, takım çalışması ve analiz gibi alanlarda yetenekler geliştirecektir. Öğrenciler Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimleri neticesinde uluslararası iş sürecini en iyi şekilde kavrayacaktır.
Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarında SCM: Career Planning, Logistics and Supply Chain Management I, Computer Applications, International Business Law, Financial and Management Accounting, Scheduling and Inventory Management, International Purchasing and Supplier Management, Transportation, Logistics and Supply Chain II, International Business and Marketing, Project Management, Customs Process, Organizational Behaviour and Supervision gibi dersler sunulmaktadır.
Bu dersler neticesinde öğrenciler operasyonel uygulamaları aşama aşama takip eden, tedarik zinciri yönetimi süreçlerini oluşturan, liderlik becerisine sahip, rekabet koşullarına uygun bir sürdürülebilirlik sağlayan, teknolojik araçları kullanabilen, uluslararası iş süreçlerine hâkim yöneticiler olarak sektöre atılır.


Devamını Oku
Program Süresi

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika programları genellikle 2 sömestre sürmektedir. Program süreleri eğitim kurumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Kimi eğitim kurumlarında tam gün ya da yarım gün eğitimler seçilebilir. Öğrenciler yarım günü tercih ettikleri takdirde Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programı sürelerini uzatabilir. Başvurmak istediğiniz Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Diploma Programına karar verdikten sonra Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçip, eğitim süreleri hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimleri süresince çalışma izni verilmektedir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi programlarında eğitim süresi uzun olduğunda öğrenciler çalışma iznine de sahip olur. Öğrencinin eğitim süresi ne kadar uzunsa çalışma süresi de o kadar uzun olmaktadır. Sertifika programları eğitim ve çalışma dönemi olarak iki dönemden oluşur. Kimi eğitim kurumları öğrencilere yarım gün süren eğitimlere katıldıkları zaman part-time çalışma imkânı da sunar. Böylece öğrenci eğitim alırken de çalışma şansı yakalar. Bu da öğrencinin Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Program ücretini çalışarak karşılayabilmesini sağlar.

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programını işletme ve iktisat fakültesi gibi bölümlerden mezun olan ve kariyerine tedarik zinciri yönetimi alanında devam etmek isteyenler tercih etmektedir. Bu bölümler haricinde de tercih edenler tabi ki olmaktadır. Mezun olduğunuz bölümün ya da bugüne kadarki çalışma deneyiminizin Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programlarıyla uyumlu olup olmadığını öğrenmek için Global Vizyon danışmanlarından destek alabilirsiniz. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programları özellikle uluslararası çapta iş yapan şirketlerde çalışmak isteyenlerin tercih ettiği programlardır. Uluslararası iş yapma biçimlerini, iş standartlarını, mevzuatları, uluslararası ticaret şartlarını, yükümlülükleri öğrenmek ve sürdürülebilir bir planlama kurmak isteyenlerin tercih sebebidir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarını geniş bir network’e sahip olmak ve dünyanın dört bir yanından meslektaşlarıyla tanışmak isteyenler için de idealdir. Böyle bir geniş ağa sahip olmak öğrencilerin meslek hayatına atıldıklarında işlerine yarayacaktır.

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Diploma Programları katılımcılarına dünyanın gözde eğitim kurumlarında, alanında uzman eğitmenlerden, titizlikle hazırlanmış bir müfredatta eğitim almalarını sağlar. Öğrenciler özgeçmişlerine yurtdışında kaliteli bir eğitim ve yurtdışında çalışma deneyimi ekleyerek ülkelerine geri döner. Bu da öğrencilerin ülkelerine döndüklerinde girecekleri iş bulma süreçlerinde onları avantajlı konuma yükseltir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitiminden mezun olan öğrenciler; uluslararası çalışma şartlarını en iyi şekilde öğreneceklerinden dolayı uluslararası çapta çalışan şirketlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacaklardır. Öğrencilerin farklı iş kültürlerine hâkim olması, farklı milletten insanlarla problem çözebilme becerisine sahip olması bu alanda çalışacak insanlara avantaj sağlar. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Program fiyatlarının da uygun olması kısıtlı bütçeye sahip öğrenciler için avantajdır. Öğrenciler yurtdışı sertifika programlarına katıldıklarında çalışma iznine de sahip oldukları için Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Program ücretlerini çalışarak karşılayabilmektedir.

Devamını Oku
Neden Yurtdışında Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarına katılan öğrenciler kaliteli eleman ihtiyacı yüksek olan bir alanda kariyer yapacaklardır. Öğrenciler yurtdışı eğitim deneyimleri sayesinde rakiplerinin arasından hızla sıyrılıp çok daha iyi şartlarda ve hızlı bir şekilde iş bulabilecektir. Uluslararası ticaretin en yüksek yaşandığı günümüzde Tedarik Zinciri Yönetimi alanında çalışmak oldukça karlıdır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimi alan kişiler yakın gelecekte gözde olmayı sürdürecek bir alanda uzmanlaşma imkânı bulacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Diploma programına katılanlar mesleki İngilizcelerini geliştirmek için ayrıca bir dil eğitimi almaya ihtiyaç duymazlar. Program kapsamında öğrenciler mesleki ve günlük İngilizce becerilerini en üst seviyeye taşıyacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Diploma programına katılan öğrenciler yurtdışı çalışma deneyimine sahip olup ve uluslararası ticaret yapan şirketlerde çalışma deneyimi kazanacaklarından ülkelerine döndüklerinde işverenlerin gözdesi olacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimi alanlar uluslararası çalışma şartlarına ve standartlarına hâkim olacakları için şirketlerin en iyi şekilde işlemesine katkı sağlayacaktır. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olan öğrenciler; ulaşım, satın alma, lojistik, depolama ve uluslararası ticaret departmanlarında çalışabilir. Yurtdışı Tedarik Zinciri Yönetimi Programlarından mezun olanlar saydığımız departmanlarda analist, uzman ya da yönetici pozisyonlarında çalışabilmektedir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar