Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programı

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programı

Tüm sertifika programlarında olduğu gibi Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Programında da amaç öğrencilerin mezun olduktan sonra bir meslek sahibi olabilmeleridir. Bu sebeple öğrenciler Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Programlarında etkili bir müşteri ilişkileri servisi verebilmek için ihtiyaç duyacakları temel becerileri kazanırlar.Öğrenciler bu program kapsamında kaliteli bir müşteri ilişkileri servisi sunabilmenin temel prensiplerini öğrenir. Aynı zamanda müşteri ilişkileri hizmetinin şirketlerdeki rolünü ve bu alanda çalışanların bireysel etkisinin ne olduğunu da kavrar. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programlarında öğrencilere çalıştıkları pazarı nasıl analiz edecekleri öğretilir. Öğrenciler çalıştıkları pazara uygun hedef kitleye ulaşabilmek için stratejiler geliştirmeyi öğrenirler. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Programlarında çeşitli satış teknikleri öğretilir, öğrenciler hangi kitlede hangi tekniği kullanacaklarının pratiğini de yaparlar. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programlarında, müşteri ilişkilerinde birebir iletişim çok önemli olduğundan öğrencilere sözlü ve sözsüz iletişimin temel kuralları öğretilir. Bunun yanı sıra dijital dünyada doğru iletişim kurmaya dair de bilgiler verilir. Öğrenciler dijital iletişim araçlarını en doğru şekilde kullanmayı öğrenir, özellikle mail üzerinden iletişim kurmaya dair incelikler öğretilir. Tüm bu saydıklarımız kapsamında öğrenci Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Diploma Programından mezun olduktan sonra tamamen donanımlı olarak iş hayatına atılır.

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programlarını kendini Müşteri İlişkileri alanında geliştirmek isteyenler ve İngilizcesini ilerletmeyi amaçlayanlar tercih etmelidir. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programı kapsamında İngilizce eğitimine de önem verildiğinden bu konuda eksiklik duyanlar rahatlıkla tercih edebilir. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Programları ayrıca yurtdışı çalışma deneyimi kazanmak isteyenler için de uygun bir programdır. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı eğitimi kapsamında sınıflarda aldığı eğitimi iş hayatına aktarma imkânı bulan öğrenciler aynı zamanda İngilizce iletişim kurarak mesleki İngilizcelerini de geliştirir. Günümüzde network kurmak çok önemlidir. Öğrenciler Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı eğitimleri süresinde dünyanın dört bir yanından meslektaşlar edinirler. Çalıştığı sektörde geniş bir network’e sahip olmak, dünyanın dört bir yanındaki meslektaşlarıyla iletişimde bulunmak isteyenler Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı eğitimleri boyunca bu kazanıma erişme imkânı yakalar.

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Diploma Programlarının pek çok avantajlı noktası vardır. Bunlardan en önemlisi öğrencilerin meslek edinirken, İngilizcelerini de geliştirme fırsatı bulabilmeleridir. Öğrenciler; Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı eğitimleri boyunca günden güne hem mesleki hem de günlük İngilizce becerilerini geliştirirler. Böylece ayrıca bir İngilizce eğitim programına zaman ve para ayırmak zorunda kalmazlar. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Diploma Programlarının en büyük avantajı öğrencilerin hem yurtdışı eğitim hem de yurtdışı çalışma hanesine bir artı puan ekleyebilmeleridir. Günümüzün rekabetçi iş hayatında bir kişinin özgeçmişi ne kadar doluysa iş bulması ve iyi şartlarda çalışması o kadar olasıdır. Yurtdışında eğitim ve çalışma deneyimi rakiplerin arasından sıyrılmayı sağlayan donanımlardır. Öğrenciler Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı programında bu donanımlara sahip olma avantajını kazanır. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı programı fiyatları da bir başka avantajlı noktadır. 4 yıllık bir üniversite eğitimine ayıracak bütçesi olmayanlar Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı program ücretlerinin uygun olması sayesinde yurtdışında eğitim alma şansı yakalarlar. Neden Yurtdışında Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı eğitimi, henüz üniversite eğitimi almadıysanız ve almayı düşünmüyorsanız kısa bir sürede meslek sahibi olmanızı sağlar. Eğer hali hazırda bir üniversiteden mezunsanız ve Müşteri İlişkileri alanında kariyerinizi ilerletmek istiyorsanız bu alandaki incelikli noktaları size öğretir. Bu eğitimlerde alanında deneyimli ve söz sahibi kişilerden eğitim alma şansı yakalarsınız. Bu kişiler sizi iş hayatına en iyi şekilde hazırlar. Eğitim kurumlarının size ayarladığı iş mülakatlarında nasıl hareket etmeniz gerektiği hakkında yol gösterirler. Verdikleri eğitimin yanı sıra iş hayatında da bir nevi akıl hocanız olurlar. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı program ücretlerinin avantajlı olmasıyla da cezbedicidir. Çoğunlukla üniversiteler ya da kaliteli eğitim kurumları tarafından açılan Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı programı fiyatları uygundur. Ayrıca öğrenciler çalışma dönemlerinde Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı program ücretlerini çıkarabilecek kadar da iyi kazanmaktadır. Öğrenciler Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Programının ardından atıldıkları iş hayatında saatlik 15 CAD kazanabilmektedir.
Devamını Oku

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Diploma Programından mezun olanlar pek çok sektörde çalışabilmektedir. Müşteri İlişkileri Uzmanı bir malın ya da hizmetin müşterilerin eline ulaşmasına kadar geçen tüm süreçlerde etkilidir. Müşterinin ihtiyaç duyduğu bir ürüne nasıl ulaşması gerektiğiyle de Müşteri İlişkileri Uzmanı ilgilenir, bir sıkıntısı olduğunda bunun nasıl çözülmesi gerektiğiyle de… Bu sebeple bir işletmenin büyük ya da küçük olması hiç fark etmez her işletme Müşteri İlişkileri Uzmanlarına ihtiyaç duyar. Müşteriler bir şirketten aldıkları mal ya da hizmet neticesinde iyi bir Müşteri İlişkileri Hizmeti aldılar ise çevrelerine o kadar güzel geri bildirimlerde bulunurlar. Bu sayede şirket yeni müşteriler kazanır ve potansiyel müşterileriyle ilişkilerini derinleştirir. Bu yüzden her sektör Müşteri İlişkileri Uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı eğitimi alan bir kişi satış ilişkili tüm alanlarda çalışabilir. Perakende satış temsilcisi, ön-büro elemanı, call-center uzmanı, bilgi servisleri uzmanı, kasiyer, resepsiyonist, hesap hizmetleri yetkilisi gibi görevlerde bulunabilir.

Program Süresi

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programlarının süreleri çok çeşitlidir. Her öğrencinin ihtiyacına uygun sürede Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Programı bulunabilmektedir. Genellikle en çok tercih edilen 6 ay eğitim, 6 ay çalışma pratiğini kapsayan programlardır. Bunun daha kısa süreli olanları da var. 4 ay eğitim, 4 ay çalışma gibi bir Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Diploma Programı da seçilebilir. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programlarının sizin için en uygun olanını bulabilmek için Global Vizyon danışmanlarıyla karar vermenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Programlarında çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler uzun dönemli programlara katıldıklarında çalışma izni almaya hak kazanırlar. Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programları kapsamında öğrenciler örneğin 6 ay eğitim alarak 6 ay çalışarak programı tamamlamaya hak kazanırlar. Bazı kurumlar öğrencilere eğitim aldıkları ilk 6 ay süresinde de part-time çalışma izni sağlar ki bu büyük bir ayrıcalıktır. Her ülkenin ve her eğitim kurumunun birbirinden farklı prosedürleri olabilir. Bunlar hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarınıza ulaşmanızı öneririz.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Müşteri İlişkileri Uzmanlığı Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım