Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Marka Yönetimi Programları sıklıkla tercih edilen sertifika programlarındandır. Yurtdışı Marka Yönetimi Programlarını öğrencilerini müşteri odaklı marka stratejilerini geliştirebilecek yeteneklerle donatır. Program kapsamında öğrenciler markayı tüm yönleriyle algılayacak ve başarılı marka değeri yaratabilmek için gerekli planlamayı yapabileceklerdir. Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programında öğrenciler marka stratejileri geliştirmeyi, ürün lansmanı planlamayı, iş analizi yapmayı, araştırma yapmayı, markalaşmayı öğrenmektedir. Yurtdışı Marka Yönetimi eğitimlerinde derslerin vaka örnekleriyle zenginleştirilmesine önem verilir. Vaka örnekleri sayesinde öğrenciler iş hayatında karşılaşabilecekleri zorlukları önceden tahmin edebilme ve bu bilgiler ışığında çözümler üretebilme şansı yakalayacaktır. Yurtdışı Marka Yönetimi Diploma Programlarına katılabilmek için ilgili alanlarda geçmiş eğitim deneyimine sahip olmak gereklidir. Eğer eğitim deneyimi yoksa öğrenciler bu alanda üç yıllık bir çalışma deneyimine sahip olduklarını ispatlayarak programa başvurabilirler. Yurtdışı Marka Yönetimi Programlarında Brand Strategy, Brand Metrics, Advertising and Promotion, Process and Patterns, Applied Marketing Research, Presenting Complex Material, Integral Brand Communications, Digital Marketing, Interactive Marketing gibi dersler verilmektedir.

Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Marka Yönetimi eğitimi daha önce bu alana yakın alanlarda eğitim almış ya da bu alanda iş deneyimi elde etmiş kişiler tercih etmelidir. Pek çok eğitim kurumunun kabul şartları arasında da bu iki madde bulunur. Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programını günümüz dünyasında gelişen teknolojiyle birlikte değişen marka yönetimi stratejilerini öğrenmek isteyenler, markalaşmayı tüm aşamalarıyla ele almak isteyenler tercih etmelidir. Marka Yönetimi gibi alanlarda çalışan kişilerin geniş bir çevreye ve güçlü bağlantılara sahip olması önemlidir. Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programlarında öğrenciler dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşlarıyla tanışacak, çalışma dönemine geçtiklerinde iş dünyasında aktif meslektaşlar edinecek ve değerli eğitmenlerinin çevrelerini kullanabileceklerdir. Böylesi geniş bir çevreye sahip olmak öğrencilerin gelecek yıllarda işlerine yarayacaktır. Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programları bunları hedefleyen öğrencilerin tercih etmesi gereken programlardır.

Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Marka Yönetimi Diploma Programları öğrencilerine en güncel marka stratejilerini öğrenme avantajı sunar. Yurtdışındaki marka stratejilerini ve markalaşmayı öğrenen öğrenciler ülkelerine döndüklerinde öncü adımlar atabilir. Bu da onları sektörde avantajlı konuma getirir. Yurtdışında eğitim almak ve yurtdışında çalışma deneyimi elde etmek başlı başına bir avantajdır. Yurtdışı Marka Yönetimi eğitimi alan bir öğrenci rekabetin yoğun olduğu bu alanda yurtdışı eğitim ve çalışma deneyimini özgeçmişine ekleyerek rakipleri arasından sıyrılabilir. Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programının çalışma döneminde öğrenciler saatlik olarak iyi ücretlere çalışabilmektedir. Diğer programlara nazaran Yurtdışı Marka Yönetimi Programında çalışılan işlerde ücretler daha avantajlıdır. Bu da öğrencilerin Yurtdışı Marka Yönetimi Program ücretlerini çıkarmalarını ya da yaşam maliyetlerini çıkarmalarına olanak sağlar. Neden Yurtdışında Marka Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Marka Yönetimi Programları bu alanda uzmanlaşmak isteyen kişilere kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Öğrenciler marka yönetimini tüm aşamalarıyla öğrenme ve uygulama fırsatı yakalar. Yurtdışında bir üniversitede bu alanda eğitim alan öğrenci sadece teorik bilgiler öğrenirken Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programlarında öğrenciler öğrendikleri teorik bilgiyi pratiğe aktarma şansı da bulur. Bu şans öğrencilerin iş arma döneminde işverenler tarafından tercih edilmesini sağlar. Kısa sürede ve iyi şartlarda iş bulmak isteyenler için Yurtdışı Marka Yönetimi Programları işe yaracaktır. Yurtdışında Marka Yönetimi Sertifika Programları öğrencilerin çokça vaka çalışması inceleyebilecekleri ve bu sayede proaktif olmayı öğrenecekleri programlardır. Marka yönetimi alanında proaktif olabilmek ve gelecek riskleri önceden kestirebilmek önemli bir beceridir. Bu beceriye sahip kişiler sektörde zamanla ön plana çıkacaktır.

Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Marka Yönetimi eğitimi alanlar çeşitli sektörlerin satış ve pazarlama departmanlarında çalışabilmektedir. Yurtdışı Marka Yönetimi Programından mezun olanlar Marka Yönetici Asistanı, Pazarlama Yöneticisi Asistanı, Ürün Yöneticisi, Marka Danışmanı, Marka Stratejisti gibi pozisyonlarda çalışabilir. Öğrenciler; Satış ve Pazarlama sektörünün ürün yönetimi tarafında da kariyer yapmayı tercih edebilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Marka Yönetimi Programları iki sömestre yani bir yıla yakın bir süre sürmektedir. Tüm yurtdışı sertifika programlarında olduğu gibi Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programında da eğitim süresi öğrencinin isteği ve ihtiyaçlarına göre şekillenebilmektedir. Öğrenci farklı dönemlerde farklı uzunluklarda açılan programlara katılabilir. Eğitim kurumları yarım gün, tam gün eğitim seçenekleri sunuyorsa bunlar arasında tercih yapabilir. Öğrencinin yapacağı tercih eğitim süresini belirler.

Çalışma İzni

Yurtdışı Marka Yönetimi Diploma Programında öğrenciler çalışma iznine sahiptir. Öğrenci eğitim süresinin uzunluğuna bağlı olarak çalışma izni alır. Çalışma izni; yurtdışı çalışma deneyimi edinme gibi bir şansın yanı sıra Yurtdışı Marka Yönetimi Program ücretlerini ve cep harçlıklarını çıkarma şansı da yaratır.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Marka Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım