Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı
Yurtdışı kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı; karmaşık projelerin en doğru şekilde yönetilebilmesi için gereken beceri ve donanımı kazandırmak için hazırlanmış bir programdır. Günümüzün rekabetçi ve zorlu iş dünyasında çalışanların ve yöneticilerin geçmiş dönemlere nazaran çok daha fazla sorumluluğu bulunmaktadır. Karmaşık ve kapsamlı projeleri yönetmek bu zorluklardan birisidir. Bu sebeple bu alanda başarılı olabilmek için özel bir eğitimden geçmek gereklidir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı bu noktada öğrencilerin imdadına yetişmektedir. Yurtdışı Enterprise Project Management Programlarına katılan öğrenciler bir organizasyonun iş ve teknoloji fonksiyonları arasında stratejik bağlantı olma yetkinliği kazanır. Geleceğin proje yöneticileri olarak; çalıştıkları kurumun iş hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan yeni çözümlerin danışmanları, tasarımcıları, liderleri veya uygulayıcıları olarak hizmet vermeyi, iş süreçlerini ve karmaşık teknolojileri entegre etmeyi öğrenirler. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programlarında öğrenciler program yönetimi ve liderlik gibi konularda önemli beceriler geliştirmektedir. Yurtdışı Proje Yönetimi eğitimlerinde; proje entegrasyonu, kapsam, zaman, maliyet, kalite, insan kaynakları, iletişim, risk, satın alma yönetimi ve paydaş yönetimi gibi önemli konularda dersler sunulmaktadır. Öğrenciler bunlara ek olarak iş liderliği ve proje yönetim yazılımları konusunda da kendilerini geliştirecek dersler alacaktır. Proje yönetimi uzmanları, bir organizasyonun iş ve teknolojik fonksiyonları arasında stratejik bağlantı görevi görür. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarında; Project Management Overview and Context, Initiating the Project, Professional Communications, Identifying Project Requirements: Scope and Quality Management, Project Resources Planning: Resources Management, MS Project and Data Analytics, Managing Project Uncertainty: Risk and Procurement Management, Executing the Project, Understanding People and Relationships, Leadership and Strategy, Project Leadership: Managing the Project Team, Monitoring and Controlling Project Requirements, Project Management Simulation gibi kapsamlı içeriğe sahip dersler sunulmaktadır.


Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarının süresi genellikle bir yıl sürmektedir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programlarının süresi eğitim kurumları arasında farklılık gösterebilmektedir. Öğrenciler kendileri için en doğru süreyi sunan eğitim kurumlarını seçebilmektedir. Bazı eğitim kurumları öğrencilerin eğitim sürelerini kendilerine göre özelleştirmelerine izin verebilir. Örneğin öğrenci yarım gün süren bir eğitim programı tercih edebilir, yarım gün eğitim alan öğrencinin toplam eğitim süresi bir yıldan daha uzun sürecektir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarında öğrencilere çalışma izni sunulmaktadır. Öğrenciler Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programlarından en az bir yıllık eğitim aldıklarından dolayı otomatik olarak çalışma iznine sahip olmaktadır. Öğrenciler akademik eğitimlerini tamamladıktan sonra çalışma dönemine geçiş yapar. Öğrenciler çalışma izni sayesinde hem yurtdışı iş deneyimi elde eder hem de Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programı fiyatlarını çalışarak karşılayabilme avantajı yakalar.

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programlarını iş hayatında yönetici kademesinde kariyer düşünenler tercih etmektedir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi eğitimlerinde iş hayatında liderlik ve karmaşık projelerin yönetimi gibi konular üzerinde durulduğundan öğrenciler kendilerini bu alanda geliştirebilmekte ve geleceğin donanımlı liderleri arasında girebilmektedir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programları kapsamında öğrenciler pek çok kültürden kişiyle bir araya geleceği için ortak paydada buluşma, ikna becerilerini geliştirme ve olaylara farklı pencerelerden bakma gibi özellikleri günlük hayatın içerisinde kazanabilmektedir. Böyle bir tecrübe ve yetenek gelişimi öğrencileri iş hayatında da başarıya ulaştıracaktır. Çok kültürlü şirketlerde, büyük takımları yönetmek isteyenler Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarını tercih etmelidir.

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programları yani İngilizce adıyla Yurtdışı Enterprise Project Management Programı öğrencilerin; güçlü yöneticiler olabilmeleri için ihtiyaç duyacakları donanımı sunar. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programlarına katılan öğrenciler; işletme, iktisat, idari bilimler, mühendislikler gibi bölümlerden mezun olup iş hayatına atılan ve yönetici olmak isteyen rakiplerine nazaran avantajlıdır. Çünkü bu programlara katılan öğrenciler kendi alanları hakkında bilgi sahibi olmakla birlikte, liderlik ve proje yönetimi konularında da üstün donanıma sahip olacaktır. Bu da öğrencilerin kariyer basamaklarını atlarken avantajlı olmalarını sağlar. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programları öğrencilere kariyer, eğitim ve donanım bazında sağladığı avantajların yanı sıra maddi olarak da avantajlar sağlar. Öğrenciler yurtdışında alacakları eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimleri sayesinde hali hazırda rakiplerinden bir adım öndedir. Bunun yanı sıra öğrenciler çalışma iznine sahip oldukları için Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programı fiyatlarını da kendileri karşılayabilecek ve kendi ayakları üzerinde durabilmenin mutluluğunu rakiplerine kıyasla daha erken bir dönemde kazanacaktır.

Devamını Oku

Neden Yurtdışında Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Enterprise Project Management Programlarına katılmak öğrencilerin, yönetim kademelerine yükselebilmeleri için yol açacaktır. Bu yönde bir ideali ve hayali olan öğrenciler Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi eğitimi alarak ilerlemek istedikleri bu yolda sağlam bir temel atmaktadır. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi eğitimlerine katılan bir öğrenci ülkesinde iş arama sürecine başladığında işverenler tarafından tercih edilecektir. Bir öğrencinin eğitim aldığı alandaki bilgisini, proje yönetimi becerisiyle desteklemesi işverenlerin gözünde büyük bir ayrıcalık olacaktır. Bu şekilde öğrenci hem hızlı iş bulacak hem daha iyi şartlarda çalışacak hem de kariyerinde hızlı bir şekilde yükselecektir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Program ücretlerinin yurtdışında dört yıllık bir üniversite eğitimi almaya nazaran çok daha avantajlı olması bütçesi kısıtlı öğrenciler için cazip bir seçenek olmaktadır. Bütçesi uzun yıllara yayılan yurtdışı eğitimi karşılamaya yetmeyecek öğrenciler daha kısa süreli sertifika programlarında yurtdışı eğitim ideallerini gerçekleştirebilecektir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programından mezun olanlar pek çok farklı sektörde iş bulabilir. Öğrenciler eğitim geçmişlerini de göz önünde bulundurarak hangi sektörde çalışmak istediklerine karar verebilir. Bu programdan mezun olan öğrenciler; Proje Yöneticisi, Proje Kontrol Analisti, Proje Analisti, İş Analisti, Proje Çizelgesi Analisti, Proje Kontrol Sorumlusu, Proje Koordinatörü, Proje Yönetim Müdürü, İş Sistemleri Analisti, Genel Müdür gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar