Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı; karmaşık projelerin en doğru şekilde yönetilebilmesi için gereken beceri ve donanımı kazandırmak için hazırlanmış bir programdır. Günümüzün rekabetçi ve zorlu iş dünyasında çalışanların ve yöneticilerin geçmiş dönemlere nazaran çok daha fazla sorumluluğu bulunmaktadır. Karmaşık ve kapsamlı projeleri yönetmek bu zorluklardan birisidir. Bu sebeple bu alanda başarılı olabilmek için özel bir eğitimden geçmek gereklidir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı bu noktada öğrencilerin imdadına yetişmektedir. Yurtdışı Enterprise Project Management Programlarına katılan öğrenciler bir organizasyonun iş ve teknoloji fonksiyonları arasında stratejik bağlantı olma yetkinliği kazanır. Geleceğin proje yöneticileri olarak; çalıştıkları kurumun iş hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan yeni çözümlerin danışmanları, tasarımcıları, liderleri veya uygulayıcıları olarak hizmet vermeyi, iş süreçlerini ve karmaşık teknolojileri entegre etmeyi öğrenirler. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programlarında öğrenciler program yönetimi ve liderlik gibi konularda önemli beceriler geliştirmektedir. Yurtdışı Proje Yönetimi eğitimlerinde; proje entegrasyonu, kapsam, zaman, maliyet, kalite, insan kaynakları, iletişim, risk, satın alma yönetimi ve paydaş yönetimi gibi önemli konularda dersler sunulmaktadır. Öğrenciler bunlara ek olarak iş liderliği ve proje yönetim yazılımları konusunda da kendilerini geliştirecek dersler alacaktır. Proje yönetimi uzmanları, bir organizasyonun iş ve teknolojik fonksiyonları arasında stratejik bağlantı görevi görür. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarında; Project Management Overview and Context, Initiating the Project, Professional Communications, Identifying Project Requirements: Scope and Quality Management, Project Resources Planning: Resources Management, MS Project and Data Analytics, Managing Project Uncertainty: Risk and Procurement Management, Executing the Project, Understanding People and Relationships, Leadership and Strategy, Project Leadership: Managing the Project Team, Monitoring and Controlling Project Requirements, Project Management Simulation gibi kapsamlı içeriğe sahip dersler sunulmaktadır.


Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programlarını iş hayatında yönetici kademesinde kariyer düşünenler tercih etmektedir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi eğitimlerinde iş hayatında liderlik ve karmaşık projelerin yönetimi gibi konular üzerinde durulduğundan öğrenciler kendilerini bu alanda geliştirebilmekte ve geleceğin donanımlı liderleri arasında girebilmektedir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programları kapsamında öğrenciler pek çok kültürden kişiyle bir araya geleceği için ortak paydada buluşma, ikna becerilerini geliştirme ve olaylara farklı pencerelerden bakma gibi özellikleri günlük hayatın içerisinde kazanabilmektedir. Böyle bir tecrübe ve yetenek gelişimi öğrencileri iş hayatında da başarıya ulaştıracaktır. Çok kültürlü şirketlerde, büyük takımları yönetmek isteyenler Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarını tercih etmelidir.

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programları yani İngilizce adıyla Yurtdışı Enterprise Project Management Programı öğrencilerin; güçlü yöneticiler olabilmeleri için ihtiyaç duyacakları donanımı sunar. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programlarına katılan öğrenciler; işletme, iktisat, idari bilimler, mühendislikler gibi bölümlerden mezun olup iş hayatına atılan ve yönetici olmak isteyen rakiplerine nazaran avantajlıdır. Çünkü bu programlara katılan öğrenciler kendi alanları hakkında bilgi sahibi olmakla birlikte, liderlik ve proje yönetimi konularında da üstün donanıma sahip olacaktır. Bu da öğrencilerin kariyer basamaklarını atlarken avantajlı olmalarını sağlar. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programları öğrencilere kariyer, eğitim ve donanım bazında sağladığı avantajların yanı sıra maddi olarak da avantajlar sağlar. Öğrenciler yurtdışında alacakları eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimleri sayesinde hali hazırda rakiplerinden bir adım öndedir. Bunun yanı sıra öğrenciler çalışma iznine sahip oldukları için Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programı fiyatlarını da kendileri karşılayabilecek ve kendi ayakları üzerinde durabilmenin mutluluğunu rakiplerine kıyasla daha erken bir dönemde kazanacaktır.

Neden Yurtdışında Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Enterprise Project Management Programlarına katılmak öğrencilerin, yönetim kademelerine yükselebilmeleri için yol açacaktır. Bu yönde bir ideali ve hayali olan öğrenciler Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi eğitimi alarak ilerlemek istedikleri bu yolda sağlam bir temel atmaktadır. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi eğitimlerine katılan bir öğrenci ülkesinde iş arama sürecine başladığında işverenler tarafından tercih edilecektir. Bir öğrencinin eğitim aldığı alandaki bilgisini, proje yönetimi becerisiyle desteklemesi işverenlerin gözünde büyük bir ayrıcalık olacaktır. Bu şekilde öğrenci hem hızlı iş bulacak hem daha iyi şartlarda çalışacak hem de kariyerinde hızlı bir şekilde yükselecektir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Program ücretlerinin yurtdışında dört yıllık bir üniversite eğitimi almaya nazaran çok daha avantajlı olması bütçesi kısıtlı öğrenciler için cazip bir seçenek olmaktadır. Bütçesi uzun yıllara yayılan yurtdışı eğitimi karşılamaya yetmeyecek öğrenciler daha kısa süreli sertifika programlarında yurtdışı eğitim ideallerini gerçekleştirebilecektir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programından mezun olanlar pek çok farklı sektörde iş bulabilir. Öğrenciler eğitim geçmişlerini de göz önünde bulundurarak hangi sektörde çalışmak istediklerine karar verebilir. Bu programdan mezun olan öğrenciler; Proje Yöneticisi, Proje Kontrol Analisti, Proje Analisti, İş Analisti, Proje Çizelgesi Analisti, Proje Kontrol Sorumlusu, Proje Koordinatörü, Proje Yönetim Müdürü, İş Sistemleri Analisti, Genel Müdür gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarının süresi genellikle bir yıl sürmektedir. Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programlarının süresi eğitim kurumları arasında farklılık gösterebilmektedir. Öğrenciler kendileri için en doğru süreyi sunan eğitim kurumlarını seçebilmektedir. Bazı eğitim kurumları öğrencilerin eğitim sürelerini kendilerine göre özelleştirmelerine izin verebilir. Örneğin öğrenci yarım gün süren bir eğitim programı tercih edebilir, yarım gün eğitim alan öğrencinin toplam eğitim süresi bir yıldan daha uzun sürecektir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programlarında öğrencilere çalışma izni sunulmaktadır. Öğrenciler Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Diploma Programlarından en az bir yıllık eğitim aldıklarından dolayı otomatik olarak çalışma iznine sahip olmaktadır. Öğrenciler akademik eğitimlerini tamamladıktan sonra çalışma dönemine geçiş yapar. Öğrenciler çalışma izni sayesinde hem yurtdışı iş deneyimi elde eder hem de Yurtdışı Kurumsal Proje Yönetimi Programı fiyatlarını çalışarak karşılayabilme avantajı yakalar.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı kurumsal Proje Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım