Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında İnsan Kaynakları Departmanı en önemli departmanlardan biridir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı bu departmana kaliteli elemanlar yetiştirir. Kaliteli İnsan Kaynakları profesyonellerine duyulan ihtiyaç tüm dünyada oldukça yüksektir. Bu sebeple Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarına katılanlar iyi bir meslek ve kariyer sahibi olmayı garanti altına alma şansı yakalayacaktır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarının amacı öğrencilerin teorik ve pratik bilgi edinip gerekli mesleki beceri ve yeteneğe kavuşmalarıdır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarında öğrenciler; sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişime girme, alanında önde gelen isimlerden ders alma ve güncel bilgilerle dolu bir müfredatta eğitim alma fırsatı bulacaktır.Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programında Introduction to Human Resources Management, Introduction to Business, Personnel Research Techniques and H.R.I.S., Design and Administration of Compensation Plans, Occupational Health and Safety, The Legal Environment, Work Term Preparation (Work-Integrated Learning option only), Introduction to Financial and Management Accounting, Recruitment and Selection Techniques, Human Resources Planning and Development, Industrial Relations, Training Techniques and Practices gibi dersler verilmektedir.

Çalışma İzni

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programları genellikle çalışmalı programlardır. Bu sebeple öğrencilere çalışma izni verilir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarına katılan öğrenciler ne kadar uzun eğitim dönemi seçerse o kadar uzun çalışma iznine sahip olur. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programına katılan öğrencilerin genellikle tam gün çalışma izinleri olur. Öğrencilerin çalışma iznine sahip olması hem özgeçmişlerine yurtdışı iş deneyimi eklemelerini sağlar hem de öğrenciler Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Program ücretlerini kazandıkları parayla çıkartabilirler.

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

İnsan Kaynakları departmanları şirketlerin temelini oluşturan departmanlardır. Bir şirketin başarısı doğu ekibi oluşturabilmekle doğrudan bağlıdır. Bu sebeple İnsan Kaynakları Yöneticilerine çok iş düşmektedir. Böyle önemli bir departmanda görev almak isteyenlerin öncelikle kendilerinin gerekli yeterliliğe sahip olması gerekir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarına katılan öğrenciler gerekli yeterliliğe ve beceriye sahip olabilmek için doğru bir adım atacak ve doğru tercih yapacaktır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin tamamı, psikoloji, sosyoloji, iletişim, mühendislik fakültelerinden mezun olup İnsan Kaynakları departmanlarında kariyer hedefleyenler Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi alarak bu alanda gerekli uzmanlığa erişebilecektir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programları yurtdışında bir üniversitede eğitim almaya kıyasla daha düşük maliyetlidir. Bu sebeple yurtdışı eğitime kısıtlı bütçe ayıranlar bu programı tercih edebilir. Yurtdışı sertifika programlarında çalışma izni de verildiğinden Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Program ücreti çıkartılabilmektedir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir? Yurtdışı İnsan Kaynakları Diploma Programlarının pek çok avantajlı noktası bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim alma, yurtdışında iş deneyimi edinme, yurtdışındaki meslektaşlarla bağlantıda bulunma, mesleki ve günlük İngilizce becerisini üst düzeye taşımak gibi temel avantajlarının yanı sıra farklı açılardan da öğrencileri şanslı konuma yükseltir. Eğer yurtdışında kariyer yapmak hedefiniz varsa Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi almış olmanız sizi avantajlı konuma yükseltecektir. Çünkü yurtdışında pek çok ülkede nüfus yaşlanmakta ve emeklilik sayıları artmaktadır. Bu sebeple şirketlerde İnsan Kaynakları Departmanına düşen görevler artmaktadır. Bu alanda nitelikli eleman ihtiyacı arttığı için Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olanlar yurtdışında daha hızlı iş bulabilecektir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programları birbirinden çok farklı bölümlerden mezun olan kişilerin aynı sınıflarda eğitim almasına imkân tanır. Böylece farklı eğitim temellerine, bakış açılarına ve kültürel alt yapıya sahip insanlarla tanışma fırsatı bulursunuz. Bir İnsan Kaynakları Yöneticisi ne kadar farklı temelden, eğitimden ve kültürden insan tanırsa mesleki olarak da avantajlı konuma geçer.
Devamını Oku

Neden Yurtdışında İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programları öğrencileri meslek hayatına en iyi şekilde hazırlayarak mezun eder. Bu programlarda eğitim alan öğrenciler alanında deneyimli uzmanlardan eğitim alır. Bazı eğitim kurumlarındaki eğitmenler alanında ödüller kazanmış kişilerden oluşur. Bu sebeple alınan eğitimin kalitesi oldukça yüksektir. Eğitim kalitesi yüksek müfredatların yanı sıra eğitmenler öğrencilere mesleki olarak akıl hocalığı da yapmaktadır. Öğrenciler deneyimli ve başarılı uzmanlarla birlikte kariyerlerini çizme şansı yakalar. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi alan öğrenciler gerek ülkelerine döndüklerinde gerekse yurtdışında iş arayışına başladıklarında avantajlı konumda olacaktır. İnsan Kaynakları alanında nitelikli eleman ihtiyacı yüksektir bu nedenle Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarından mezun olanlar hızlı iş bulabilmektedir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar farklı sektörlerdeki şirketlerde çalışabilmektedir. Her şirketin İnsan Kaynakları Departmanına sahip olması öğrencilerin iş bulma ihtimalini artırmaktadır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olanlar İnsan Kaynakları Yöneticisi, İnsan Kaynakları Koordinatörü, Çalışma İlişkileri Sorumlusu, Yetenek Edinimi Uzmanı, Eğitim ve Geliştirme Koordinatörü, Tazminat Analisti, HRIS Uzmanı, Sağlık ve Güvenlik Uzmanı, Emeklilik ve Sosyal Haklar Yöneticisi gibi pozisyonlarda çalışabilir.

Program Süresi

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarında öğrenciler farklı sürelerdeki eğitimleri tercih edebilmektedir. Eğitim süreleri genellikle eğitim kurumları arasında farklılık gösterebilmektedir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarında genellikle 2 sömestrlik eğitimler tercih edilmektedir. Eğitim süresini uzatmak isteyen öğrencilerin yarım gün eğitim alabildikleri Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika programları bulunmaktadır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi program ücreti program süresi tercihlerine göre değişebilmektedir.
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım