Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı
Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında İnsan Kaynakları Departmanı en önemli departmanlardan biridir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı bu departmana kaliteli elemanlar yetiştirir. Kaliteli İnsan Kaynakları profesyonellerine duyulan ihtiyaç tüm dünyada oldukça yüksektir. Bu sebeple Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarına katılanlar iyi bir meslek ve kariyer sahibi olmayı garanti altına alma şansı yakalayacaktır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarının amacı öğrencilerin teorik ve pratik bilgi edinip gerekli mesleki beceri ve yeteneğe kavuşmalarıdır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarında öğrenciler; sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişime girme, alanında önde gelen isimlerden ders alma ve güncel bilgilerle dolu bir müfredatta eğitim alma fırsatı bulacaktır.Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programında Introduction to Human Resources Management, Introduction to Business, Personnel Research Techniques and H.R.I.S., Design and Administration of Compensation Plans, Occupational Health and Safety, The Legal Environment, Work Term Preparation (Work-Integrated Learning option only), Introduction to Financial and Management Accounting, Recruitment and Selection Techniques, Human Resources Planning and Development, Industrial Relations, Training Techniques and Practices gibi dersler verilmektedir.

Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarında öğrenciler farklı sürelerdeki eğitimleri tercih edebilmektedir. Eğitim süreleri genellikle eğitim kurumları arasında farklılık gösterebilmektedir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarında genellikle 2 sömestrlik eğitimler tercih edilmektedir. Eğitim süresini uzatmak isteyen öğrencilerin yarım gün eğitim alabildikleri Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika programları bulunmaktadır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi program ücreti program süresi tercihlerine göre değişebilmektedir.

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı
Alabileceğiniz Okullar

Çalışma İzni

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programları genellikle çalışmalı programlardır. Bu sebeple öğrencilere çalışma izni verilir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarına katılan öğrenciler ne kadar uzun eğitim dönemi seçerse o kadar uzun çalışma iznine sahip olur. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programına katılan öğrencilerin genellikle tam gün çalışma izinleri olur. Öğrencilerin çalışma iznine sahip olması hem özgeçmişlerine yurtdışı iş deneyimi eklemelerini sağlar hem de öğrenciler Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Program ücretlerini kazandıkları parayla çıkartabilirler.

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

İnsan Kaynakları departmanları şirketlerin temelini oluşturan departmanlardır. Bir şirketin başarısı doğu ekibi oluşturabilmekle doğrudan bağlıdır. Bu sebeple İnsan Kaynakları Yöneticilerine çok iş düşmektedir. Böyle önemli bir departmanda görev almak isteyenlerin öncelikle kendilerinin gerekli yeterliliğe sahip olması gerekir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarına katılan öğrenciler gerekli yeterliliğe ve beceriye sahip olabilmek için doğru bir adım atacak ve doğru tercih yapacaktır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin tamamı, psikoloji, sosyoloji, iletişim, mühendislik fakültelerinden mezun olup İnsan Kaynakları departmanlarında kariyer hedefleyenler Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi alarak bu alanda gerekli uzmanlığa erişebilecektir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programları yurtdışında bir üniversitede eğitim almaya kıyasla daha düşük maliyetlidir. Bu sebeple yurtdışı eğitime kısıtlı bütçe ayıranlar bu programı tercih edebilir. Yurtdışı sertifika programlarında çalışma izni de verildiğinden Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Program ücreti çıkartılabilmektedir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir? Yurtdışı İnsan Kaynakları Diploma Programlarının pek çok avantajlı noktası bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim alma, yurtdışında iş deneyimi edinme, yurtdışındaki meslektaşlarla bağlantıda bulunma, mesleki ve günlük İngilizce becerisini üst düzeye taşımak gibi temel avantajlarının yanı sıra farklı açılardan da öğrencileri şanslı konuma yükseltir. Eğer yurtdışında kariyer yapmak hedefiniz varsa Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi almış olmanız sizi avantajlı konuma yükseltecektir. Çünkü yurtdışında pek çok ülkede nüfus yaşlanmakta ve emeklilik sayıları artmaktadır. Bu sebeple şirketlerde İnsan Kaynakları Departmanına düşen görevler artmaktadır. Bu alanda nitelikli eleman ihtiyacı arttığı için Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olanlar yurtdışında daha hızlı iş bulabilecektir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programları birbirinden çok farklı bölümlerden mezun olan kişilerin aynı sınıflarda eğitim almasına imkân tanır. Böylece farklı eğitim temellerine, bakış açılarına ve kültürel alt yapıya sahip insanlarla tanışma fırsatı bulursunuz. Bir İnsan Kaynakları Yöneticisi ne kadar farklı temelden, eğitimden ve kültürden insan tanırsa mesleki olarak da avantajlı konuma geçer.

Devamını Oku

Neden Yurtdışında İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programları öğrencileri meslek hayatına en iyi şekilde hazırlayarak mezun eder. Bu programlarda eğitim alan öğrenciler alanında deneyimli uzmanlardan eğitim alır. Bazı eğitim kurumlarındaki eğitmenler alanında ödüller kazanmış kişilerden oluşur. Bu sebeple alınan eğitimin kalitesi oldukça yüksektir. Eğitim kalitesi yüksek müfredatların yanı sıra eğitmenler öğrencilere mesleki olarak akıl hocalığı da yapmaktadır. Öğrenciler deneyimli ve başarılı uzmanlarla birlikte kariyerlerini çizme şansı yakalar. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi alan öğrenciler gerek ülkelerine döndüklerinde gerekse yurtdışında iş arayışına başladıklarında avantajlı konumda olacaktır. İnsan Kaynakları alanında nitelikli eleman ihtiyacı yüksektir bu nedenle Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Programlarından mezun olanlar hızlı iş bulabilmektedir. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar farklı sektörlerdeki şirketlerde çalışabilmektedir. Her şirketin İnsan Kaynakları Departmanına sahip olması öğrencilerin iş bulma ihtimalini artırmaktadır. Yurtdışı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olanlar İnsan Kaynakları Yöneticisi, İnsan Kaynakları Koordinatörü, Çalışma İlişkileri Sorumlusu, Yetenek Edinimi Uzmanı, Eğitim ve Geliştirme Koordinatörü, Tazminat Analisti, HRIS Uzmanı, Sağlık ve Güvenlik Uzmanı, Emeklilik ve Sosyal Haklar Yöneticisi gibi pozisyonlarda çalışabilir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarını araştırırken Kanada ilgimi en çok çeken ülke oldu. Lambton College yorumlarını okuyunca ‘okulum bu olmalı’ dedim. Lambton College sertifika ve diploma programlarına iyi ki katılmışım. Bana çok şey kattı. 

öğrenci
Öğrenci Yorumları

Yurtdışı eğitim araştırmalarıma dil okuluyla başlamıştım. Global Vizyon danışmanımla Kanada dil okulları arasında seçim yapıp, eğitim almaya gitti. İlerleyen yıllarda Kanada dil okulu deneyimimin de etkisiyle eğitimime yurtdışında devam etmek istedim. Global Vizyon danışmanlarına isteklerimi anlatarak bana en uygun okul olan Lambton College’ı seçtik. Bu ülkede olmaktan ve bu okulda eğitim almaktan çok mutluyum. 

öğrenci
Öğrenci Yorumları

Lambton College sertifika ve diploma programları hakkında çok araştırma yaptım. Bu okulu bir arkadaşımdan duyup kafama not etmiştim. İstediğim bölümde eğitim açıldığını da duyunca 2022 Kanada Lambton College öğrencilerinden biri oldum. Çok memnunum. 

öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar