Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programları bu alanda iki yıllık ya da dört yıllık eğitim almış öğrencileri sektöre en iyi şekilde hazırlamak üzere kurgulanmış bir programdır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programı mezunları finansal hizmetler sektöründe güçlü bir kariyer edinmek üzere yetiştirilir. Öğrenciler bu program kapsamında kariyer uzmanlığı, teknik bilgi ve satış becerileri alanlarında kendilerini geliştireceklerdir. 

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programı kapsamında öğrenciler finansal hizmet kuruluşlarının bankacılık sistemindeki işlevlerine, rollerine, yapılarına ve sistemlerine hâkim olur. Öğrenciler, Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimleri süresince gelecekteki müşterilerinin yatırım kapasitesine, kişisel ihtiyaçlarına ve risk toleranslarına uygun olarak portföy oluşturmayı öğrenir. Öğrenciler ayrıca potansiyel müşterilere ulaşmaya ve hali hazırdaki müşterileri elde tutmaya yönelik uygun satış teknikleri, müşteri ilişkileri yönetimi teknikleri ve iletişim teknikleri de öğrenir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programlarında finans dünyasının teknik detaylarına hâkim olup, etik değerlerini öğrenmenin yanı sıra en iyi varlık yönetimi hizmetini sunmak için gerekli teknik bilgiyi ve iletişim becerilerini de güçlendirirler.  


Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programlarında; Marketing Fundamentals, Accounting Concepts I, Computer Applications for Business, Professional Communications, Investment Funds in Canada, Selling, Principles of Economics, Financial Analysis and Budgeting, Investments I, Canadian Banking, Customer Relationship Management, Investment Conduct and Compliance, Investments II, Personal Finance Planning I, Insurance Planning dersleri verilmektedir.

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programına katılanlar zorlu bir eğitim sürecinden geçerek iş dünyasına hazırlanacaktır. Bu zorlu eğitim süreci öğrencilerin iş hayatındaki başarılanı artıracaktır. Böylece öğrenciler rakiplerine kıyasla rekabetçi iş dünyasında daha güçlü bir şekilde savaşabilecektir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programları eğitim alınan ülkenin finans ve bankacılık sistemini en iyi şekilde de öğrettiğinden bu programı seçenler kariyerlerine yurtdışında devam edebilmektedir. Bu da yurtdışı kariyerine sıfırdan başlayanlara kıyasla daha avantajlı olmayı beraberinde getirir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimlerine katılan öğrenciler farklı kültürlerden dostluklar edinirler. Bu da öğrencilerin iletişim ve ikna becerilerini geliştirecektir. Özellikle varlık yönetimi alanına yönelecek kişilerin iletişim ve ikna becerilerinin yüksek olması gerektiği için farklı kültürleri yakından tanıyabilmek öğrenciler için büyük avantajdır.

Neden Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programları tüm dünyada geçerli mesleklerden birine sahip olmanızı sağlayacaktır. Finans sektörü uzun yıllarca boyunca önemini devam ettireceğinden bu sektörde kaliteli eleman arayışı her zaman olacaktır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programından mezun olanlar sektörün beklentilerini karşılayacak kalitede çalışanlar olacakları için iş dünyasında rağbet göreceklerdir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programları üst kalitede eğitim verdiği, alanında uzman eğitmenlerle çalıştığı ve öğrencileri güncel gelişmelerden haberdar eden bir program olduğu için öğrenciler sektöre oldukça donanımlı bir şekilde atılacaktır. Öğrenciler kazandıkları bu donanım ile hem hızlı bir şekilde iş bulabilecek hem de buldukları işlerde hızlı yükselebileceklerdir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar bankalarda, kredi birliklerinde, yatırım fonu şirketlerinde, yatırım bayilerinde, borsalarda, hisse senedi aracı kurumları, bağımsız finansal planlama şirketleri ve sigorta şirketlerinde çalışabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programı uzun süreli programlar arasındadır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimleri iki yıla yayılmaktadır. Öğrenciler Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimleri kapsamında hem teorik eğitim almaktadır hem de bu teorik bilgiyi çalışma hayatında pratiğe aktarmaktadır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programlarının süreleri öğrencilerin tercihlerine göre de şekillenebilmektedir. Bu sebeple kendiniz için en doğru süreyi seçmek için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programlarında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Bazı eğitim kurumlarında çalışma izni alabilmek için kimi şartları yerine getirmek gerekebilir. Bu şartlar arasında derslerin tamamını vermek ve belli bir ortalamanın üstünde olmak beklenebilir. Çalışma iznine sahip olan öğrenciler Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Program ücretlerini de karşılayabilecektir.

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programını tercih edecek kişilerin bu alanda dört yıllık ya da iki yıllık bir eğitime sahip olması beklenir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programlarına kabul süreci zorlu olabilmektedir. Kimi kurumların öğrencilerden istedikleri özel şartlar bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirebiliyor olmak bazen kesin kabulü beraberinde getirmez. Öğrencilerden ek bilgiler istenebilir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programları zorlu programlardır. Bu programlardan başarıyla mezun olabilmek için öğrencinin bu alan gerçek bir ilgisinin olması gerekmektedir. Finans dünyasına ilgisi olan ve çalışmayı seven öğrencilerin bu programı tercih etmesi beklenir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programlarına hangi ülkede katılacaksanız o ülkenin bankacılık ve finans sistemini yakından öğreneceğiniz için bu ülkelerde kalarak kariyerinizi planlayabilirsiniz. Bu yüzden yurtdışında kariyer hayali olanların Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programlarını tercih ettiği gözlemlenmektedir.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım