Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programı
Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programları bu alanda iki yıllık ya da dört yıllık eğitim almış öğrencileri sektöre en iyi şekilde hazırlamak üzere kurgulanmış bir programdır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programı mezunları finansal hizmetler sektöründe güçlü bir kariyer edinmek üzere yetiştirilir. Öğrenciler bu program kapsamında kariyer uzmanlığı, teknik bilgi ve satış becerileri alanlarında kendilerini geliştireceklerdir. 

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programı kapsamında öğrenciler finansal hizmet kuruluşlarının bankacılık sistemindeki işlevlerine, rollerine, yapılarına ve sistemlerine hâkim olur. Öğrenciler, Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimleri süresince gelecekteki müşterilerinin yatırım kapasitesine, kişisel ihtiyaçlarına ve risk toleranslarına uygun olarak portföy oluşturmayı öğrenir. Öğrenciler ayrıca potansiyel müşterilere ulaşmaya ve hali hazırdaki müşterileri elde tutmaya yönelik uygun satış teknikleri, müşteri ilişkileri yönetimi teknikleri ve iletişim teknikleri de öğrenir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programlarında finans dünyasının teknik detaylarına hâkim olup, etik değerlerini öğrenmenin yanı sıra en iyi varlık yönetimi hizmetini sunmak için gerekli teknik bilgiyi ve iletişim becerilerini de güçlendirirler.  


Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programlarında; Marketing Fundamentals, Accounting Concepts I, Computer Applications for Business, Professional Communications, Investment Funds in Canada, Selling, Principles of Economics, Financial Analysis and Budgeting, Investments I, Canadian Banking, Customer Relationship Management, Investment Conduct and Compliance, Investments II, Personal Finance Planning I, Insurance Planning dersleri verilmektedir.

Devamını Oku
Program Süresi

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programı uzun süreli programlar arasındadır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimleri iki yıla yayılmaktadır. Öğrenciler Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimleri kapsamında hem teorik eğitim almaktadır hem de bu teorik bilgiyi çalışma hayatında pratiğe aktarmaktadır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programlarının süreleri öğrencilerin tercihlerine göre de şekillenebilmektedir. Bu sebeple kendiniz için en doğru süreyi seçmek için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programlarında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Bazı eğitim kurumlarında çalışma izni alabilmek için kimi şartları yerine getirmek gerekebilir. Bu şartlar arasında derslerin tamamını vermek ve belli bir ortalamanın üstünde olmak beklenebilir. Çalışma iznine sahip olan öğrenciler Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Program ücretlerini de karşılayabilecektir.

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programını tercih edecek kişilerin bu alanda dört yıllık ya da iki yıllık bir eğitime sahip olması beklenir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programlarına kabul süreci zorlu olabilmektedir. Kimi kurumların öğrencilerden istedikleri özel şartlar bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirebiliyor olmak bazen kesin kabulü beraberinde getirmez. Öğrencilerden ek bilgiler istenebilir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programları zorlu programlardır. Bu programlardan başarıyla mezun olabilmek için öğrencinin bu alan gerçek bir ilgisinin olması gerekmektedir. Finans dünyasına ilgisi olan ve çalışmayı seven öğrencilerin bu programı tercih etmesi beklenir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programlarına hangi ülkede katılacaksanız o ülkenin bankacılık ve finans sistemini yakından öğreneceğiniz için bu ülkelerde kalarak kariyerinizi planlayabilirsiniz. Bu yüzden yurtdışında kariyer hayali olanların Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programlarını tercih ettiği gözlemlenmektedir.

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programına katılanlar zorlu bir eğitim sürecinden geçerek iş dünyasına hazırlanacaktır. Bu zorlu eğitim süreci öğrencilerin iş hayatındaki başarılanı artıracaktır. Böylece öğrenciler rakiplerine kıyasla rekabetçi iş dünyasında daha güçlü bir şekilde savaşabilecektir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programları eğitim alınan ülkenin finans ve bankacılık sistemini en iyi şekilde de öğrettiğinden bu programı seçenler kariyerlerine yurtdışında devam edebilmektedir. Bu da yurtdışı kariyerine sıfırdan başlayanlara kıyasla daha avantajlı olmayı beraberinde getirir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi eğitimlerine katılan öğrenciler farklı kültürlerden dostluklar edinirler. Bu da öğrencilerin iletişim ve ikna becerilerini geliştirecektir. Özellikle varlık yönetimi alanına yönelecek kişilerin iletişim ve ikna becerilerinin yüksek olması gerektiği için farklı kültürleri yakından tanıyabilmek öğrenciler için büyük avantajdır.

Neden Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programları tüm dünyada geçerli mesleklerden birine sahip olmanızı sağlayacaktır. Finans sektörü uzun yıllarca boyunca önemini devam ettireceğinden bu sektörde kaliteli eleman arayışı her zaman olacaktır. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Programından mezun olanlar sektörün beklentilerini karşılayacak kalitede çalışanlar olacakları için iş dünyasında rağbet göreceklerdir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programları üst kalitede eğitim verdiği, alanında uzman eğitmenlerle çalıştığı ve öğrencileri güncel gelişmelerden haberdar eden bir program olduğu için öğrenciler sektöre oldukça donanımlı bir şekilde atılacaktır. Öğrenciler kazandıkları bu donanım ile hem hızlı bir şekilde iş bulabilecek hem de buldukları işlerde hızlı yükselebileceklerdir. Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Finansal Planlama ve Varlık Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar bankalarda, kredi birliklerinde, yatırım fonu şirketlerinde, yatırım bayilerinde, borsalarda, hisse senedi aracı kurumları, bağımsız finansal planlama şirketleri ve sigorta şirketlerinde çalışabilmektedir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar