Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programları çeşitli büyüklük ve özelliklerdeki etkinlikleri en iyi şekilde organize edebilecek kişileri sektöre kazandırır. Öğrenciler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programları kapsamında önce teorik eğitim alır sonrasında ise bu teorik bilgiyi gerçek iş hayatına aktarma fırsatı yakalarlar.

Sözü geçen etkinlikler ekonomileri canlandırmak, toplum bilincini geliştirmek, halkın katılımını artırmak, yaşam kalitesini iyileştirmek, bağış toplamak, ürün pazarlamak, gibi sebepler için düzenlenebilir. İster büyük ister küçük çaplı olsun bu tip başarılı etkinlikleri yönetebilmek için kişinin derin bilgi birikimine sahip olması ve doğru planlama yöntemlerini uygulaması gerekir.

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında eğitim sunan eğitmenler sektöre emek vermiş profesyonellerden oluşmaktadır. Genellikle Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitim müfredatları da bu profesyoneller tarafından oluşturulur. Bu şekilde öğrenciler iş hayatında gerekecek tüm önemli bilgi ve beceriyi eğitimleri sırasında kazanabilir. Öğrenciler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında sektörü yönlendiren eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri öğrenir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programları etkinlikleri planlama, pazarlama, yürütme ve değerlendirme konusunda uygulamalı deneyim kazandırır. Öğrenciler hem profesyonel eğitmenlerinin iş hayatına dair sunduğu gerçek case study’lerle karşılaşabilecekleri zorluklar konusunda bilinçlenir, sonrasında ise çalışma deneyimine başladıklarında gerçek müşterilerle ve gerçek sorunlarla karşılaşarak denerim kazanırlar.

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında; Event Finance and Management, Event Marketing, Project Management, Applied Event Operations, Sales, Sponsorship and Fundraising, Risk Management, Human Resources and Volunteer Management, Catering Management, Event Branding and Digital Communication, Entrepreneurship and New Ventures gibi dersler verilmektedir. 

Devamını Oku

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimlerini tempolu bir sektörde, heyecan verici bir kariyer hedefleyenler tercih etmelidir. Bu sektörde çalışacak olan kişiler; temposu yüksek, ikili ilişkilerin fazla ve karşılaşılabilecek aksiliklerin yoğun olduğu bir alanda çalışmaya kendilerini hazır hissetmelidir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programından mezun olanlar müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak zorunda olduklarını akıllarında tutmalıdır.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programını müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak etkinlik düzenlemeyi, planlamayı, tasarlamayı öğrenmek isteyenler tercih etmelidir. Müşteriler bireysel etkinlik isteyen müşteriler olabildiği gibi büyük şirketler, kamu kuruluşları ya da çeşitli vakıf/dernekler olabilir. Bu sebeple müşterinin ihtiyaçlarına uygun planlama yapmayı öğrenmek isteyenler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında doğru müşteriye doğru etkinlik planını sunmayı öğrenir.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programında öğrenciler sadece etkinlik planlamayı değil müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak pazarlama ve iletişim planları oluşturmayı da öğrenir. Kendini bu alanda geliştirmek isteyenler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programlarını tercih edebilir.

 

Devamını Oku

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programlarına katılmanın pek çok avantajlı noktası vardır. Öğrencinin yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimini portföyüne eklemesinin, farklı kültürlerle tanışmasının ve bağlantılarını güçlendirmesinin yanı sıra iş hayatında avantajlı konuma geçirecek beceriler kazanır.

 

Öğrenciler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimleri kapsamında İngilizce becerilerini üst seviyeye çıkartır. Öğrenciler günlük hayatta arkadaşlarıyla ettikleri sohbetlerde, derslerde eğitmenleriyle giriştikleri akademik sohbetlerde ve iş hayatında mesleki sohbetler İngilizcelerini farklı açılardan geliştirme avantajı yakalar.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleri diğer programlara göre daha avantajlı olabilmektedir. Bu sebeple kısa sürede meslek sahibi olmak isteyen fakat kısıtlı bütçeye sahip kişiler için Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleriyle avantajlı olacaktır. 

Devamını Oku

Neden Yurtdışında Etkinlik Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimleri öğrenciyi hem mesleki hem de bireysel olarak geliştirir. Etkinlik Yönetimi gibi iletişimin yüksek olduğu bir alanda çalışacak kişinin iletişim konusunda güçlü olması beklenir. Öğrenci Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimi kapsamında tanışacağı farklı kültürlerden arkadaşları sayesinde iletişimlerini güçlendirir. Öğrenci hem yeni ilişkiler kazanmak için gerekli özgüvene sahip olur hem de anlaşamadıkları kişilerle bile asgari şartlarda iletişim kurarak her kesimden ve her özellikten bireyle iletişim kurmayı öğrenir.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programları bir etkinliğin tüm finansal çıktılarını analiz edebilecek ve doğru planlayabilecek elemanlar eğitir. Farklı kültürlere özel etkinlikler planlayabilmek için gerekli olan bakış açısını ve etik değerleri öğretir. Etkinliklerin yapısına uygun teknolojik sistemleri ve araçları kullanmayı öğretir. En önemlisi de etkinliklerin en iyi şekilde düzenlenebilmesi için gerekli olan nakit akışını sağlayabilecek sponsorluk anlaşmalarının nasıl yapılacağını gösterir. Kendini bu alanlarda geliştiren öğrenciler iş hayatında rakiplerine nazaran daha avantajlıdır. Özellikle doğru iletişimi kurarak, doğru sponsorları etkinliğine çekebilen kişiler işverenler için altın madeni gibidir. 


-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programına katılanlarda her sektörde çalışabilmektedir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programından mezun olanlar festivaller, halk etkinlikler, konferanslar, ürün tanıtımları, lansmanlar düzenleyebilmektedir. Bu etkinlikler özel şirketler, kamu kuruluşları, kâr amacı gütmeyen topluluklar… vb tarafından düzenlenebilir. Bu sebeple Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olanlar çok çeşitli sektörlerde kariyer planı yapabilir.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar kamu kuruluşlarında, kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda, toplantı ve kongre planlaması yapan firmalarda, tatil köylerinde, halkla ilişkiler şirketlerinde, pazarlama şirketlerinde Etkinlik Yöneticisi olarak çalışabilmektedir.


Devamını Oku

Program Süresi

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programları 2 sömestre sürmektedir. Bu da bir yıllık bir zamana karşılık gelmektedir. Bazı eğitim kurumları öğrencilere tam gün ya da yarım gün süren eğitim programları sunabilir. Öğrenci yarım günlük eğitim programlarını seçtiği takdirde eğitim alacağı süre uzayacaktır. Bu süre 2 yıla kadar uzayabilmektedir. Çeşitli eğitim kurumlarının birbirinden farklı sürelerde eğitimleri vardır. Kendiniz için en doğrusunu eğitim kurumlarının sunduğu alternatifleri inceleyerek bulabilirsiniz. Aklınızda bulundurmanız gereken konu eğitim süreleri değiştikçe Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programı fiyatlarının değişeceği olmalıdır.

 

Çalışma İzni

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programlarında çalışma izni genellikle sunulmaktadır. Öğrenciler bir ya da iki yıllık programlar kapsamında çalışma iznine sahip olurlar. Hatta bazı eğitim kurumları eğitim alınan dönemde part-time çalışma izni de sunabilmektedir. Hangi eğitim kurumunun ne gibi şartlarda çalışma izni sunduğu konusunda Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

 

-        Fiyat Alanı

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programı fiyatlarına dair bilgiyi aşağıda size iletiyoruz. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleri dönemsel olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleri programın süresine, şartlarına ve ihtiyaçlar sebebiyle değişebilmektedir. Bunu göz önünde bulundurarak Global Vizyon danışmanlarından güncel fiyatları onaylatmanızı öneririz.

Devamını Oku
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım