Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programı
Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programları çeşitli büyüklük ve özelliklerdeki etkinlikleri en iyi şekilde organize edebilecek kişileri sektöre kazandırır. Öğrenciler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programları kapsamında önce teorik eğitim alır sonrasında ise bu teorik bilgiyi gerçek iş hayatına aktarma fırsatı yakalarlar.

Sözü geçen etkinlikler ekonomileri canlandırmak, toplum bilincini geliştirmek, halkın katılımını artırmak, yaşam kalitesini iyileştirmek, bağış toplamak, ürün pazarlamak, gibi sebepler için düzenlenebilir. İster büyük ister küçük çaplı olsun bu tip başarılı etkinlikleri yönetebilmek için kişinin derin bilgi birikimine sahip olması ve doğru planlama yöntemlerini uygulaması gerekir.

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında eğitim sunan eğitmenler sektöre emek vermiş profesyonellerden oluşmaktadır. Genellikle Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitim müfredatları da bu profesyoneller tarafından oluşturulur. Bu şekilde öğrenciler iş hayatında gerekecek tüm önemli bilgi ve beceriyi eğitimleri sırasında kazanabilir. Öğrenciler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında sektörü yönlendiren eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri öğrenir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programları etkinlikleri planlama, pazarlama, yürütme ve değerlendirme konusunda uygulamalı deneyim kazandırır. Öğrenciler hem profesyonel eğitmenlerinin iş hayatına dair sunduğu gerçek case study’lerle karşılaşabilecekleri zorluklar konusunda bilinçlenir, sonrasında ise çalışma deneyimine başladıklarında gerçek müşterilerle ve gerçek sorunlarla karşılaşarak denerim kazanırlar.

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında; Event Finance and Management, Event Marketing, Project Management, Applied Event Operations, Sales, Sponsorship and Fundraising, Risk Management, Human Resources and Volunteer Management, Catering Management, Event Branding and Digital Communication, Entrepreneurship and New Ventures gibi dersler verilmektedir. 

Devamını Oku
Program Süresi

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programları 2 sömestre sürmektedir. Bu da bir yıllık bir zamana karşılık gelmektedir. Bazı eğitim kurumları öğrencilere tam gün ya da yarım gün süren eğitim programları sunabilir. Öğrenci yarım günlük eğitim programlarını seçtiği takdirde eğitim alacağı süre uzayacaktır. Bu süre 2 yıla kadar uzayabilmektedir. Çeşitli eğitim kurumlarının birbirinden farklı sürelerde eğitimleri vardır. Kendiniz için en doğrusunu eğitim kurumlarının sunduğu alternatifleri inceleyerek bulabilirsiniz. Aklınızda bulundurmanız gereken konu eğitim süreleri değiştikçe Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programı fiyatlarının değişeceği olmalıdır.

 

Çalışma İzni

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programlarında çalışma izni genellikle sunulmaktadır. Öğrenciler bir ya da iki yıllık programlar kapsamında çalışma iznine sahip olurlar. Hatta bazı eğitim kurumları eğitim alınan dönemde part-time çalışma izni de sunabilmektedir. Hangi eğitim kurumunun ne gibi şartlarda çalışma izni sunduğu konusunda Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

 

-        Fiyat Alanı

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programı fiyatlarına dair bilgiyi aşağıda size iletiyoruz. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleri dönemsel olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleri programın süresine, şartlarına ve ihtiyaçlar sebebiyle değişebilmektedir. Bunu göz önünde bulundurarak Global Vizyon danışmanlarından güncel fiyatları onaylatmanızı öneririz.

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programı
Alabileceğiniz Okullar

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimlerini tempolu bir sektörde, heyecan verici bir kariyer hedefleyenler tercih etmelidir. Bu sektörde çalışacak olan kişiler; temposu yüksek, ikili ilişkilerin fazla ve karşılaşılabilecek aksiliklerin yoğun olduğu bir alanda çalışmaya kendilerini hazır hissetmelidir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programından mezun olanlar müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak zorunda olduklarını akıllarında tutmalıdır.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programını müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak etkinlik düzenlemeyi, planlamayı, tasarlamayı öğrenmek isteyenler tercih etmelidir. Müşteriler bireysel etkinlik isteyen müşteriler olabildiği gibi büyük şirketler, kamu kuruluşları ya da çeşitli vakıf/dernekler olabilir. Bu sebeple müşterinin ihtiyaçlarına uygun planlama yapmayı öğrenmek isteyenler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programlarında doğru müşteriye doğru etkinlik planını sunmayı öğrenir.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programında öğrenciler sadece etkinlik planlamayı değil müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak pazarlama ve iletişim planları oluşturmayı da öğrenir. Kendini bu alanda geliştirmek isteyenler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programlarını tercih edebilir.

 

Devamını Oku

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programlarına katılmanın pek çok avantajlı noktası vardır. Öğrencinin yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimini portföyüne eklemesinin, farklı kültürlerle tanışmasının ve bağlantılarını güçlendirmesinin yanı sıra iş hayatında avantajlı konuma geçirecek beceriler kazanır.

 

Öğrenciler Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimleri kapsamında İngilizce becerilerini üst seviyeye çıkartır. Öğrenciler günlük hayatta arkadaşlarıyla ettikleri sohbetlerde, derslerde eğitmenleriyle giriştikleri akademik sohbetlerde ve iş hayatında mesleki sohbetler İngilizcelerini farklı açılardan geliştirme avantajı yakalar.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleri diğer programlara göre daha avantajlı olabilmektedir. Bu sebeple kısa sürede meslek sahibi olmak isteyen fakat kısıtlı bütçeye sahip kişiler için Yurtdışı Etkinlik Yönetimi program ücretleriyle avantajlı olacaktır. 

Devamını Oku
Neden Yurtdışında Etkinlik Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimleri öğrenciyi hem mesleki hem de bireysel olarak geliştirir. Etkinlik Yönetimi gibi iletişimin yüksek olduğu bir alanda çalışacak kişinin iletişim konusunda güçlü olması beklenir. Öğrenci Yurtdışı Etkinlik Yönetimi eğitimi kapsamında tanışacağı farklı kültürlerden arkadaşları sayesinde iletişimlerini güçlendirir. Öğrenci hem yeni ilişkiler kazanmak için gerekli özgüvene sahip olur hem de anlaşamadıkları kişilerle bile asgari şartlarda iletişim kurarak her kesimden ve her özellikten bireyle iletişim kurmayı öğrenir.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Programları bir etkinliğin tüm finansal çıktılarını analiz edebilecek ve doğru planlayabilecek elemanlar eğitir. Farklı kültürlere özel etkinlikler planlayabilmek için gerekli olan bakış açısını ve etik değerleri öğretir. Etkinliklerin yapısına uygun teknolojik sistemleri ve araçları kullanmayı öğretir. En önemlisi de etkinliklerin en iyi şekilde düzenlenebilmesi için gerekli olan nakit akışını sağlayabilecek sponsorluk anlaşmalarının nasıl yapılacağını gösterir. Kendini bu alanlarda geliştiren öğrenciler iş hayatında rakiplerine nazaran daha avantajlıdır. Özellikle doğru iletişimi kurarak, doğru sponsorları etkinliğine çekebilen kişiler işverenler için altın madeni gibidir. 


-        Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programına katılanlarda her sektörde çalışabilmektedir. Yurtdışı Etkinlik Yönetimi programından mezun olanlar festivaller, halk etkinlikler, konferanslar, ürün tanıtımları, lansmanlar düzenleyebilmektedir. Bu etkinlikler özel şirketler, kamu kuruluşları, kâr amacı gütmeyen topluluklar… vb tarafından düzenlenebilir. Bu sebeple Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olanlar çok çeşitli sektörlerde kariyer planı yapabilir.

 

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar kamu kuruluşlarında, kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda, toplantı ve kongre planlaması yapan firmalarda, tatil köylerinde, halkla ilişkiler şirketlerinde, pazarlama şirketlerinde Etkinlik Yöneticisi olarak çalışabilmektedir.


Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci Yorumları

Toronto yurtdışı sertifika programları açan okullar arasında Centennial College’ın en iyisi olduğunu öğrendim ve istediğim bölüm de bu okulda olduğu için buraya başvurdum. Okulun verdiği eğitim çok başarılı. Co-op işimi bulmamada da çok yardımcı oldular. Centennial College’da en sevdiğim şeylerden biri kampüs ortamı da oldu. Keyifli bir eğitim geçiriyorum.


ILAC College Digital Marketing Öğrencisi
Öğrenci Yorumları

Centennial College’ı Toronto’nun en iyi koleji olduğu için seçtim. Amacım mesleğim beni nereye götürüyorsa orada çalışma ve yaşamak. Centennial College pek ülkede bilinen ve saygınlığı olan bir okul. Bu sebeple Centennial Toronto’dayım.

x
Öğrenci Yorumları

Centennial College fiyatlarının cazip olması beni şaşırttı. Toronto’nun en iyi okulları arasında gösterilen Centennial College’da bu fiyatlara eğitim almaktan çok mutluyum. Okuldaki eğitmenlerden, görevli personele kadar herkes çok yardımcı. Yurtdışında eğitim almaktan endişe edenler Centennial Toronto’daki destekle rahatlayacaktır. 


Hazal Öztahran
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar