Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programı

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programı

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programı en uzun süreli sertifika programları arasındadır. Eğitim kurumlarına göre programların süreleri değişebilse de Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programı genellikle dört döneme yayılır.

 

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programına katılan öğrenciler çocukların fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını öğrenir. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programında bebeklikten okul çağına kadar geçen dönemde çocukların sağlıklı gelişimini desteklemek için kapsayıcı programların nasıl geliştirileceği ve uygulanacağı öğretilir. Bu programdan mezun olan öğrenciler bir bebeğin okul çağına kadar geçireceği süreçteki tüm ihtiyaçlarını öğrenir ve bu ihtiyaçların nasıl karşılanacağına dair metotlar geliştirmeyi öğrenmesi sağlanır. Eğitimler kapsamında eğitim felsefesi, iletişim, ailelerle çalışma ve yönetim alanlarında da dersler verilir.

 

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programında öğrenciler; bir bebek ya da okul öncesi dönemdeki çocuklar için sağlıklı, güvenli ve kapsayıcı yaşam alanları yaratmayı öğrenirler. Çocukların gelişimini desteklemek için gerekli programları planlamayı ve uygulamayı öğrenirler. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Diploma Programlarında çocuklar, aileler, meslektaşlar ve alandaki diğer profesyonellerle pozitif ilişkiler kurmayı öğrenirler.

 

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programı açan eğitim kurumlarının bazıları mezun olduktan sonra önemli derneklere katılım hakkı sunar. Bu derneklere katılım hakkı kazanmak özgeçmişlere eklenecek ekstra donanımlar olacaktır. 

 

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi eğitimlerinde Communicating Across Contexts, Visual Arts in Preschool Curriculum, Healthy Safe Environments, Curriculum and Applied Theory: 2-6 Years, Observation and Development: 2-6 Years, Field Placement: 2-6 Years, Understanding Self and Others, Curriculum and Applied Theory: 6-12 Years, Child Development and Observation: 6-12 Years, Interpersonal Relationships, Field Placement: 6-12 Years, Introductory Psychology, Music and Movement in the Early Years, Understanding and Responding to Child Abuse, Curriculum and Applied Theory: Birth - 3 Years, Observations and Development: Birth - 3 Years, Building Relationships: Families with Young Child, Field Placement: Birth - 3 Years, History and Models of Early Childhood Education, Legislation, Advocacy and Social Policy, Curriculum and Applied Theory: Inclusive Community Practices, Children with Exceptionalities, Professional Practice, Field Placement: Inclusive Community Practices gibi uzun soluklu ve kapsamlı dersler verilmektedir. 

Devamını Oku

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Bebek ve çocuk eğitiminin ne kadar önemli bir konu olduğunun farkında olan, bir nesil büyürken fark yaratmak isteyen, işine tutkuyla bağlanabilecek, bebek ve çocukları seven, sabırlı ve sevecen bir mizaca sahip olan kişiler bu programı tercih etmelidir. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Diploma Programlarının ne kadar önemli olduğu alınan eğitim süresinin uzunluğundan da bellidir. Bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler çok sıkı bir eğitimden geçirilmeye hazır olmalıdır. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programlarına katılan kişiler yurtdışındaki bebek bakımı ve çocuk büyütme yaklaşımlarını öğrenerek bu yaklaşımları kendi kültürlerine adapte etmeyi başarmayı kafalarına koymalıdır. Bu yüzden sabırlı, çalışkan ve işini severek yapan kişiler olmaları önemlidir. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programlarını kimler tercih etmelidir denildiğinde, bu soruyu kişilerin kendi içlerinde cevaplayabilmeleri gereklidir. Bu mesleği layığıyla yerine getirebileceğine ve kişilik özelliklerinin böyle bir program için uygun olduğuna inanlar bu sıkı eğitimi tercih edebilir.

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programlarına yurtdışında katılan bir kişi ülkesindeki işverenleri tarafından tercih edilir. Yurtdışındaki bebek bakımı ve çocuk büyütme yaklaşımlarına hâkim olan kişiler bu öğrendiklerini kendi kültürlerine de adapte ettikleri zaman aranan eğitmenler olma avantajını yakalayacaktır. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programlarına katılanların İngilizce becerileri iki yıllık bir eğitimin ardından üst düzeye çıkacaktır. Türkiye şartlarında her aile çocuğunun küçük yaşta dil öğrenmeye başlamasını arzu etmektedir. Bu sebeple üst düzey İngilizce bilgisine sahip olan bir eğitmene çocuklarını teslim etmek ailelerin hedefleri arasındadır. İster bir kurumda eğitmenlik yapmak isteyin ister özel olarak eğitmenlik yapın her ikisinde de üstün İngilizce becerileriniz dolayısıyla ailelerin ve işverenlerin tercih ettiği isim olacaksınız. Neden Yurtdışında Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Eğitimi Almalısınız? Çocukların gelişme dönemindeki en önemli zaman dilimi okul öncesi çağlarıdır. Bu sebeple bu dönemde donanımlı kişilerin ellerinde büyüyen çocuklar gelecek hayatlarında mutlu ve başarılı bireyler olacaktır. Bunun bilincinde olan ebeveynler çocuklarının en iyi uzmanların eline teslim etmek ister. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programlarına katılmış, dünyanın önemli çocuk gelişimi derneklerinde üyeliği bulunan eğitmenler ailelerin tercih edeceği kişiler olacaktır. Bu yüzden işverenler yurtdışı eğitim ve çalışma deneyimi olan eğitmenleri işe almayı tercih ederler. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programlarına katılanlar farklı kültürlerdeki çocuk yetiştirme şekillerini gözlemleyebilecektir. Sadece eğitim aldıkları ülkedeki yetiştirme şekillerini değil, sınıflarındaki farklı kültürlerden gelen dostlarından da onların ülkesindeki yetiştirmeye dair bilgi edineceklerdir. Böylelikle çocuk yetiştirmede yapılan yanlışları, eksiklikleri fark edebilecek en iyi metotları geliştirebilmek için çok etkili bir gözlem yapma şansı yakalayacaklardır. Meslektaşlar arası paylaşım öğrencilerin gelişimlerine olumlu katkı sağlayacaktır.

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programından Mezun Olanlar Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Diploma Programından mezun olanlar çocuk bakım merkezleri, yerleşim merkezleri, okul sonrası programlar, anaokulları, özel evde çocuk bakımı, özel ihtiyaçları olan çocuklar için açılan merkezler, ilkokul sistemindeki anaokullarında çalışabileceklerdir.

Program Süresi

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Diploma Programları en uzun soluklu programlardandır. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi programları genellikle 4 dönemden oluşur. Dört dönem iki yıla karşılık gelmektedir. Bu da Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Diploma Programlarını en uzun programlardan biri haline getirir. Her eğitim kurumunun eğitim dönemi ve çalışma dönemi birbirinden ayrı olmayabilir. Bazı eğitim kurumları haftada 3 gün akademik eğitim alıp, haftanın 2 gününü ise uygulamalı çalışarak geçirebilirler. Bu süreçler, programlar öğrencinin isteğine göre şekillenebilir, eğitim kurumları arasında farklılıklar gösterebilir. Bu sebeple program süresi hakkında kesin bilgiyi almak için danışmanlarınızla görüşmenizi öneriyoruz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programlarında öğrenciler çalışma iznine sahiptir. Diğer sertifika programlarından farkı Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programlarına katılanların çalışma dönemine başlaması için akademik eğitim dönemini tamamlaması gerekliliğinin olmamasıdır. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programlarında öğrenciler haftanın belli günleri sınıfta eğitim alıp, kalan günleri çalışacakları kurumlara gidip burada aldıkları eğitimi uygulamaya geçirirler. Çalışma izin süreleri diğer programlara göre daha farklı olabilir. Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Programı fiyatları sürelerin uzaması ya da kısalması neticesinde değişebilmektedir bunu da dip not olarak belirtmek isteriz. Bu sebeple en doğru bilgiyi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi tavsiye ederiz.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Erken Çocukluk Eğitimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım