Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programı
Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programı

Yurtdışı Database Application Developer Programlarına henüz yoğun bir ilgi gözlemlenmese de bu programın yıldızının kısa sürede parlaması bekleniyor. Çünkü program bu alanda kariyer yapmak isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim sunuyor. Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programları; bilgisayar programlama, web teknolojileri, veri tabanları, aplikasyon geliştirme, cloud sistemleri, veri tabanı güvenliği gibi alanlarda uzmanlaşmak isteyenler için dersler sunan kapsamlı bir eğitim… Yurtdışı Database Application Developer Programına yakın gelecekte programa artan bir başvuru olacağı uzmanlar tarafından belirtiliyor.Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programlarında; farklı işletim platformlarında veri tabanı tasarımı yapma, test etme ve uygulama öğretilmektedir. Bunun yanı sıra Yurtdışı Database Application Developer Programı kapsamında web ve nesne yönelimli diller kullanılarak bilgisayar uygulamalarının nasıl oluşturulacağı da gösterilmektedir. Yurtdışı Database Application Developer Programı boyunca öğrenciler; uygulamalar için sistem gereksinimlerini analiz etme, veri tabanı tasarımı geliştirme, bilgisayar uygulamaları programlama, iş uygulamaları geliştirme, veri tabanı yönetimi, ağ yönetimi gibi beceriler geliştireceklerdir. Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarında; Relational Database Design and Implementation, Java Programming, Introduction to Cloud Computing, Database Admninistration and Management, Web Programming, Applied Capstone Project, Database Connectivity Using Java, Accessing Big Data, Datawarehousing, Security in Databases and Web Applications gibi dersler verilmektedir. Programdaki akademik öğrenme sürecini başarıyla tamamlayan öğrenciler çalışma dönemine geçiş yaparak, teoride öğrendiklerini pratiğe aktarır.

Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı Database Application Developer Programlarının süresi genellikle bir yıla yayılmaktadır. Öğrenciler bu süresinin yarısında akademik eğitim almakta kalan yarısında ise çalışma hayatını deneyimleme şansı bulmaktadır. Öğrenciler kendi şartlarına göre Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programlarının süresini seçebilmektedir. Kimi eğitim kurumları daha kısa süreli ya da daha uzun süreli programlar açabilmektedir. Yurtdışı Database Application Developer Programına katılmak isteyenler sürelerle ilgili Global Vizyon danışmanlarıyla görüşebilirler. Unutulmaması gereken nokta Yurtdışı Database Application Developer Program ücretlerinin program süresine göre değişebileceğidir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Bir yıl süren programlarda öğrencilerin isteğiyle bağlantılı olarak çalışma izni verilir. Öğrenci çalışma süresi boyunca tam zamanlı çalışarak maaşını almaya hak kazanır. Öğrencilerin çalışma izni olması Yurtdışı Database Application Developer Program ücretlerini karşılamalarına imkân vermektedir.

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programını tercih edebilmek için bazı şartları yerine getirmek gereklidir. Öncelikli olarak Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programına katılmak isteyen öğrencilerin bir eğitim geçmişi olması gerekmektedir. Çoğu eğitim kurumu Yurtdışı Database Application Developer Programına katılacak öğrencilerin bilgisayar programlama ya ada yazılık geliştirme gibi alanlarda eğitim geçmişi olmasını arzu eder. Eğer öğrencinin bu alanlarda eğitim geçmişi yoksa fakat başka herhangi bir programdan mezun olmuşsa IT temelli iş deneyimine sahip olması ya da bilgisayar programlama konusunda kurslara katılmış olması da göz önünde bulundurulmaktadır. Bu şartları yerine getirebilen öğrenciler Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerini tercih edebilir. İyi bir mantığa, muhakeme yeteneğine ve programlama becerisine sahip olan öğrencilerin Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerine katılması onların için eğitim sürecini kolaylaştıracaktır. Bu özelliklere sahip öğrencilerin Yurtdışı Database Application Developer Programlarını tercih etmesi beklenmektedir.

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesi ve bunun sonucu olarak iş yapma biçimlerinin değişmesiyle birlikte programlama, uygulama geliştirme, veri tabanı analiz etme, siber güvenlik sistemleri geliştirme, cloud sistemlerine hâkim olma, web programlama gibi alanlarda artan bir eleman ihtiyacı oluştu. Öğrenciler genellikle bunlardan biri hakkında bilgi sahibi olurken Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarında öğrenciler bu alanların tümünde kendini geliştirme imkânı buluyor. Ayrıca programın bu alandaki diğer programlar kadar sık tercih edilmemesi, bu programda kapsamlı bir eğitim alacak öğrencinin güçlü rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayacaktır. Bu da sektöre yeni giriş yapacak öğrenciler için büyük bir avantajdır. Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerinde bu alanla ilgili detaylı ve kapsamlı eğitim alan öğrenci tek bir alanda kendini sıkıştırmamış olacak ve bunun avantajını bir işe girdiğinde görecektir. Öğrencilerin bu program kapsamında çalışma iznine sahip olması Yurtdışı Database Application Developer Program ücretini çıkarmalarına olanak sağlayacağı için kısıtlı bütçeye sahip öğrenciler için güzel bir avantajdır. Neden Yurtdışında Database Application Developer Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programı gibi son yıllarda ortaya çıkan, teknolojik gelişmelerle birebir bağlantılı meslekleri yurtdışında öğrenmek öğrencilere büyük bir katkı sağlıyor. Teknoloji alanında öncü çalışmalar yapan şirketlerin yurtdışında bulunması, en son gelişmelerin ilk olarak bu şirketlerin bulunduğu ülkelerde öğrenilmesi sonucunu doğuruyor. Bilgi öğrencilere ulaşana kadar eskimiyor, öğrenci bilgiyi dört bir yanda aramak zorunda kalmıyor. Alanında uzman eğitmenlerin ders verdiği programlar sayesinde öğrenci en güncel bilgiye, en hızlı şekilde ulaşıyor. Bilginin hızla yayıldığı ve bu sebeple hızla eskiyebildiği günümüzde öğrencilerin yurtdışında eğitim alması kendilerini geliştirmeleri açısından çok önemli. Ayrıca Yurtdışı Database Application Developer eğitimleri ülkemizde henüz açılmadığından olduğu için bu programa yurtdışında katılarak ülkesine geri dönüş yapan öğrenciler iş hayatında tercih edilen ve hızla yükselen isimler arasına girecektir. Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerinin kapsamının geniş olması öğrencilerin kendilerini en yakın ve en başarılı hissettikleri özel alanlara yoğunlaşmasına da imkân vermektedir. Alanı hakkında genel bilgiye sahip olan öğrenci arzu ettiği takdirde tek bir alana da yoğunlaşabilecektir.

Devamını Oku

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programından mezun olanlar teknolojik alt yapıya sahip olan tüm sektörlerde çalışabilecektir. Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarından mezun olanlar genellikle; Database Developer, Database Web Programmer, Database Analyst, Data Administrator görevlerinde çalışmaktadır.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar