Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programı

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programı

Yurtdışı Database Application Developer Programlarına henüz yoğun bir ilgi gözlemlenmese de bu programın yıldızının kısa sürede parlaması bekleniyor. Çünkü program bu alanda kariyer yapmak isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim sunuyor. Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programları; bilgisayar programlama, web teknolojileri, veri tabanları, aplikasyon geliştirme, cloud sistemleri, veri tabanı güvenliği gibi alanlarda uzmanlaşmak isteyenler için dersler sunan kapsamlı bir eğitim… Yurtdışı Database Application Developer Programına yakın gelecekte programa artan bir başvuru olacağı uzmanlar tarafından belirtiliyor.Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programlarında; farklı işletim platformlarında veri tabanı tasarımı yapma, test etme ve uygulama öğretilmektedir. Bunun yanı sıra Yurtdışı Database Application Developer Programı kapsamında web ve nesne yönelimli diller kullanılarak bilgisayar uygulamalarının nasıl oluşturulacağı da gösterilmektedir. Yurtdışı Database Application Developer Programı boyunca öğrenciler; uygulamalar için sistem gereksinimlerini analiz etme, veri tabanı tasarımı geliştirme, bilgisayar uygulamaları programlama, iş uygulamaları geliştirme, veri tabanı yönetimi, ağ yönetimi gibi beceriler geliştireceklerdir. Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarında; Relational Database Design and Implementation, Java Programming, Introduction to Cloud Computing, Database Admninistration and Management, Web Programming, Applied Capstone Project, Database Connectivity Using Java, Accessing Big Data, Datawarehousing, Security in Databases and Web Applications gibi dersler verilmektedir. Programdaki akademik öğrenme sürecini başarıyla tamamlayan öğrenciler çalışma dönemine geçiş yaparak, teoride öğrendiklerini pratiğe aktarır.

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programını tercih edebilmek için bazı şartları yerine getirmek gereklidir. Öncelikli olarak Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programına katılmak isteyen öğrencilerin bir eğitim geçmişi olması gerekmektedir. Çoğu eğitim kurumu Yurtdışı Database Application Developer Programına katılacak öğrencilerin bilgisayar programlama ya ada yazılık geliştirme gibi alanlarda eğitim geçmişi olmasını arzu eder. Eğer öğrencinin bu alanlarda eğitim geçmişi yoksa fakat başka herhangi bir programdan mezun olmuşsa IT temelli iş deneyimine sahip olması ya da bilgisayar programlama konusunda kurslara katılmış olması da göz önünde bulundurulmaktadır. Bu şartları yerine getirebilen öğrenciler Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerini tercih edebilir. İyi bir mantığa, muhakeme yeteneğine ve programlama becerisine sahip olan öğrencilerin Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerine katılması onların için eğitim sürecini kolaylaştıracaktır. Bu özelliklere sahip öğrencilerin Yurtdışı Database Application Developer Programlarını tercih etmesi beklenmektedir.

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesi ve bunun sonucu olarak iş yapma biçimlerinin değişmesiyle birlikte programlama, uygulama geliştirme, veri tabanı analiz etme, siber güvenlik sistemleri geliştirme, cloud sistemlerine hâkim olma, web programlama gibi alanlarda artan bir eleman ihtiyacı oluştu. Öğrenciler genellikle bunlardan biri hakkında bilgi sahibi olurken Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarında öğrenciler bu alanların tümünde kendini geliştirme imkânı buluyor. Ayrıca programın bu alandaki diğer programlar kadar sık tercih edilmemesi, bu programda kapsamlı bir eğitim alacak öğrencinin güçlü rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayacaktır. Bu da sektöre yeni giriş yapacak öğrenciler için büyük bir avantajdır. Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerinde bu alanla ilgili detaylı ve kapsamlı eğitim alan öğrenci tek bir alanda kendini sıkıştırmamış olacak ve bunun avantajını bir işe girdiğinde görecektir. Öğrencilerin bu program kapsamında çalışma iznine sahip olması Yurtdışı Database Application Developer Program ücretini çıkarmalarına olanak sağlayacağı için kısıtlı bütçeye sahip öğrenciler için güzel bir avantajdır. Neden Yurtdışında Database Application Developer Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programı gibi son yıllarda ortaya çıkan, teknolojik gelişmelerle birebir bağlantılı meslekleri yurtdışında öğrenmek öğrencilere büyük bir katkı sağlıyor. Teknoloji alanında öncü çalışmalar yapan şirketlerin yurtdışında bulunması, en son gelişmelerin ilk olarak bu şirketlerin bulunduğu ülkelerde öğrenilmesi sonucunu doğuruyor. Bilgi öğrencilere ulaşana kadar eskimiyor, öğrenci bilgiyi dört bir yanda aramak zorunda kalmıyor. Alanında uzman eğitmenlerin ders verdiği programlar sayesinde öğrenci en güncel bilgiye, en hızlı şekilde ulaşıyor. Bilginin hızla yayıldığı ve bu sebeple hızla eskiyebildiği günümüzde öğrencilerin yurtdışında eğitim alması kendilerini geliştirmeleri açısından çok önemli. Ayrıca Yurtdışı Database Application Developer eğitimleri ülkemizde henüz açılmadığından olduğu için bu programa yurtdışında katılarak ülkesine geri dönüş yapan öğrenciler iş hayatında tercih edilen ve hızla yükselen isimler arasına girecektir. Yurtdışı Database Application Developer eğitimlerinin kapsamının geniş olması öğrencilerin kendilerini en yakın ve en başarılı hissettikleri özel alanlara yoğunlaşmasına da imkân vermektedir. Alanı hakkında genel bilgiye sahip olan öğrenci arzu ettiği takdirde tek bir alana da yoğunlaşabilecektir.
Devamını Oku

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programından mezun olanlar teknolojik alt yapıya sahip olan tüm sektörlerde çalışabilecektir. Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarından mezun olanlar genellikle; Database Developer, Database Web Programmer, Database Analyst, Data Administrator görevlerinde çalışmaktadır.

Program Süresi

Yurtdışı Database Application Developer Programlarının süresi genellikle bir yıla yayılmaktadır. Öğrenciler bu süresinin yarısında akademik eğitim almakta kalan yarısında ise çalışma hayatını deneyimleme şansı bulmaktadır. Öğrenciler kendi şartlarına göre Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programlarının süresini seçebilmektedir. Kimi eğitim kurumları daha kısa süreli ya da daha uzun süreli programlar açabilmektedir. Yurtdışı Database Application Developer Programına katılmak isteyenler sürelerle ilgili Global Vizyon danışmanlarıyla görüşebilirler. Unutulmaması gereken nokta Yurtdışı Database Application Developer Program ücretlerinin program süresine göre değişebileceğidir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Database Application Developer Diploma Programlarında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Bir yıl süren programlarda öğrencilerin isteğiyle bağlantılı olarak çalışma izni verilir. Öğrenci çalışma süresi boyunca tam zamanlı çalışarak maaşını almaya hak kazanır. Öğrencilerin çalışma izni olması Yurtdışı Database Application Developer Program ücretlerini karşılamalarına imkân vermektedir.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Database Application Developer Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım