Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programı

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programı

Teknolojinin gelişmesi, bulut bilişim ve veri analitiğinin ortaya çıkmasıyla birlikte iş yapma biçimlerinde devrim niteliğinde değişimler meydana geldi. Bu değişimler meydana gelirken sektörde bu alanda çalışacak eleman ihtiyacı arttı. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Programları bu ihtiyacı karşılamaya yönelik mezunlar vererek sektördeki açığı doldurmayı amaçlıyor. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programları öğrencilerine bulut sisteminin en son teknolojilerini öğretiyor. Bunun yanı sıra Yurtdışı Cloud Computing for Big Data eğitimlerinde Büyük Veriyi yakalama, iyileştirme, depolama, arama, paylaşma ve görselleştirme de anlatılıyor. Unutulmaması gereken nokta bu programın Büyük Veri Analitiği programı olmadığıdır... Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programı; Büyük Veri analizini gerçekleştirmek için gereken altyapıya odaklanan bir bulut bilişim programıdır. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programlarında Database Design, Networking Foundations, Operating Systems Foundations, Virtualization, Big Data Fundamentals- Data Storage Networking, Java Development, Big Data Strategies, Network Routing and Switching, Introduction to Cloud Computing, Server Admin I, Programming Java II, Enterprise Middleware, Data Mining and Analysis, Distributed Systems and Cloud Computing, Cloud Computing Capstone Project gibi dersler verilmektedir.

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Öncelikli olarak Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programını tercih edecek kişilerin belirli alanlarda eğitim almış olması beklenir. Mühendislik, teknoloji, IT, bilgisayar bilimleri ve elektronik gibi alanlarda eğitim geçmişi olanlar bu programı tercih edebilir. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Diploma Programında kabul süreci rekabetçidir. Öğrencilerin bazı gereklilikleri yerine getirmesi istenir. Bu gereklilikler eğitim kurumları arasında farklılık gösterebilir. Gitmek istediği eğitim kurumunu seçen öğrencilere danışmanları hangi gereklilikleri sağlamaları gerektiğini açıklayacaktır. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Diploma Programlarındaki bu titiz seçim süreci öğrencilerin bu programı tercih ederken kararlı ve istekli olmaları gerektiğini gözler önüne serer. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data eğitimleri de en az seçim süreci kadar zorludur. Bu programı tercih eden öğrencilerin azimli, kararlı ve çalışkan olması beklenir. Öğrenci bu özellikleri taşıyor ve bulut sistemleri sektöründe kendine yer edinmek istiyorsa Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Diploma Programını tercih etmelidir.

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Programı bu alanda çalışmak üzere donanımlı elemanlar yetiştirir. Bu alan yeni gelişmeye başlayan ve eleman açığı olan bir sektördür. Bu sebeple Yurtdışı Cloud Computing for Big Data eğitimi almış öğrenciler iş hayatına başladığında bunun avantajına sahip olacaktır. Öğrenciler mezuniyetlerinin ardından iş aramaya başladığında hızlıca iş bulabilecek ve iyi şartlarda çalışabilecektir. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programlarında öğrenciler farklı ülkelerden meslektaşlarıyla tanışarak, alanında çok deneyimli isimlerden dersler alarak ve çalışma döneminde iş dünyasından isimlerle iletişime geçerek networklerini geliştirirler. Bu network öğrenciler yurtdışında bir kariyer planı yapmak istiyorsa bunu hayata geçirebilmeleri için güzel bir fırsattır. Öğrenci kendi ülkesinde bu alanda çalışmak da istiyorsa bile yurtdışında böyle bağlantılara sahip olması onun güncel gelişmelerden kopmamasını sağlayacaktır. Yani öğrencinin tercihi ne yönde olursa olsun kurduğu bağlantılar ona büyük avantajlar sağlayacaktır.

Neden Yurtdışında Cloud Computing for Big Data Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Diploma Programları öğrencilere bakir bir alanda çalışma fırsatı sunar. Dünyada gelişmekte olan bu alan ülkemizde henüz çok yenidir. Bu sebeple yurtdışında bu alanda sağlam eğitim almış bir öğrenci ülkemize döndüğünde büyük firmalar tarafından aranan isimler olacaktır. İş bulma sıkıntısı çekmek istemeyen ve sektörde öncü konumda olmak isteyen öğrencilerin Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Programını tercih etmesi uygun olacaktır. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Programı ülkemizdeki üniversitelerde çok sık karşılaştığımız bir program değildir. Bu yüzden yurtdışında bu alanda eğitim alıp geri dönmek öğrencilerin rakiplerinden hızla sıyrılmasını sağlamaktadır. Ülkemizde çok sık karşılaşmadığımız bu programda eğitim alan kişiler çok avantajlı konumda olacağından gerekli kapasiteye sahip öğrencilerin bu eğitimi almalarını öneririz. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika programından mezun olan kişiler Cloud Sistemlerinin kullanıldığı her sektörde çalışabilmektedir. Öğrenciler Yönetim Sistemleri alanında kariyer yapabilir. Ağ Veri Merkezi Yöneticisi olarak görev alabilir. Uygulama Uzmanı, Ağ Veri Merkezi Yöneticisi, Sanal Sunucu Yöneticisi, Ağ Uygulama Ekibi Yöneticisi, Depolama Teknolojisi Yöneticisi, Ağ Destek ve Yardım Masası Uzmanı, Ağ Altyapısı Destek Elemanı olarak çalışabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data programları 2 yıl süren, uzun soluklu programlardır. Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programları zorlu ve sıkı çalışma gerektiren programlar arasında yer alır. Öğrencinin bu motivasyonla programı tercih etmesi önemlidir. Bu programların süresinde herhangi bir değişiklik yapılıp yapılamayacağına dair Global Vizyon danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programlarında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı Cloud Computing for Big Data eğitimleri süresinde çalışma hakkına sahip olur. Bu sayede öğrenci programdan mezun olmadan çalışma deneyimi de edinmiş olacaktır. Bu öğrenci için büyük şanstır. Bunun haricinde öğrenci çalıştığı süre boyunca kazandığı para ile Yurtdışı Cloud Computing for Big Data program ücretlerini de karşılayabileceğinden maddi olarak zorlanmayacaktır.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Cloud Computing for Big Data Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım