Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programı

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programı

Teknolojideki gelişmeler ihtiyaç duyulan mesleklerde değişime sebep oldu. Böylelikle popüler meslekler değişti, öğrencilerin sahip olmak istedikleri meslekler farklılaştı. Eskiden veri toplamak zor iken teknolojik gelişmelerin neticesinde şimdi elde var olan veri yığınını doğru kullanabilmek zorlaştı. Elde veriler ışığında doğru hamleleri yapabilmek için büyük veri analizi yapmak şirketler ve kurumlar için zorunlu hale geldi. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programı da bu alanda çalışmak isteyenleri kısa sürede iş hayatına hazırlayan programlar oluyor. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Programları bilginin ardındaki hikâyenin anlaşılabilmesi için gerekli donanımı kazandırıyor. 21. Yüzyılın en hızlı büyüyen bu alanında çalışmak öğrencilere hem sosyal statü hem de dolgun bir maddi kazanç sağlıyor. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programlarının son dönemde en çok tercih edilen programlar arasında olmasının nedenlerini de bu şekilde anlayabiliriz. Büyük Veriden kısaca bahsetmemiz gerekirse… Büyük Veri bilgileri anlamlı bir şekilde birbirine bağlayarak; kullanıcıların geçmiş, şimdi ve gelecekteki davranış kalıplarını görselleştirir. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Diploma Programlarında bilginin ardındaki hikâyeyi görmeyi, veri kümlerini toplamayı, seçmeyi, manipüle etmeyi ve kodlamayı öğrenen öğrenciler elde ettikleri bilgiyi en doğru ve en etkili şekilde nasıl kullanmak için çalışır. Şirketler ve kurumlar büyük veri analitiği sayesinde müşterilerinin ve paydaşlarının ihtiyaçlarını, duygularını, eğilimlerini daha iyi anlayabilir ve bu eğilimleri tatmin edebilmek için daha bilinçli kararlar alabilirler. Bu sayede şirketler ve kurumlar paydaşlarının ve müşterilerinin gözünde değerlerini arttırmaktadır. Öğrenciler Yurtdışı Büyük Veri Analitiği eğitiminde; Data Manipulation Techniques, Information Encoding Standards, Data Systems Architecture, Business Processes and Modelling, Data Programming, Mathematics for Data Analytics, Data Visualization, Social Data and Mining Techniques, Data Collection and Curation, Enterprise Analytics, Business Intelligence, Data Analytics Project gibi dersler almaktadır.

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Diploma Programını tercih edebilmek için geçmiş eğitim deneyimleri önem taşır. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Programına başvuracak öğrencilerin bilim, teknoloji, mühendislik, matematik ya da işletme alanında eğitim geçmişine sahip olması gereklidir. Kendi ülkesinde bu alanlarda eğitim alan bir öğrenci Yurtdışı Büyük Veri Analitiği eğitimlerini tercih edebilir. Büyük Veri Analitiği ülkemiz üniversitelerinde genellikle yüksek lisans döneminde tercih edilebilmektedir. Üniversitelerde bölüm olarak açılması henüz çok yaygın değildir. Bu sebeple bu alanda üniversite eğitimi almayı seçemeyip başka bir bölümde okumak zorunda kalan öğrenci, bölümünü bitirir bitirmez Yurtdışı Büyük Veri Analitiği eğitimlerine katılarak bu alanda kariyer yapmaya yönelebilir. Büyük Veri alanında kariyer yapmayı hedefleyen bir öğrenci bir yıllık Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Programını tamamladıktan sonra iş hayatına atılabilecek donanıma erişir. Bu donanımı kısa sürede kazanmak isteyenler bu programları tercih etmelidir.

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Programı öğrencilere teorik bilgiyi öğretir ve öğrettiği bu bilgiyi profesyonel hayatta uygulama deneyimini sunar. Öğrenciler Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Programlarından alanında uzman ve değerli isimlerden teorik dersler alır ve sonrasında bu derslerde öğrendiklerini çalışma deneyimi sürecinde pratiğe aktarırlar. Bu sayede öğrenci iş hayatına atıldığında ne yapacağını bilmez bir şekilde ortada kalmaz. Öğrenci Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programındaki çalışma sürecinde iş deneyimi kazandığı için profesyonel hayatta kendinden beklenilenleri bilir. Böylece öğrenci kendinden emin ve güvenli bir şekilde kariyerine başlar. Eğitim alırken iş deneyimi elde etmek çok avantajlıdır. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Programlarından öğrenciler farklı ülkelerden, farklı kültürlerden pek çok arkadaş edinir. Bunların her biri öğrencilere farklı bağlantılar sunacak ve farklı kapılar açacaktır. Kariyerine yurtdışında devam etmek isteyenler özellikle bu networke sahip olarak avantajlı konuma geçecektir. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği program ücretleri de öğrencileri maddi olarak avantajlı konuma yükseltecektir. Yurtdışı eğitim konusunda bütçesel kaygıları olan, kısıtlı bütçeye sahip öğrenciler Yurtdışı Büyük Veri Analitiği programı fiyatlarının üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğunu görecektir. Böylece öğrenciler fiyat avantajını kullanarak akıllıca bir tercih yapacak hem yurtdışı eğitim hem de yurtdışı çalışma tecrübesine ulaşabilecektir. Neden Yurtdışında Büyük Veri Analitiği Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Programları öğrencilerine teknik bilgi, profesyonellik ve iletişim becerilerini en iyi şekilde öğreterek onların dinamik ve hızlı büyüyen bir sektörde kariyer yapmasını sağlar. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programlarındaki çalışma dönemlerinde öğrenciler iş deneyimi kazanır ve gerçek iş dünyasındaki zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenir. Öğrenciler Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programlarında kurdukları doğru bağlantıların faydasını görecektir. Kurdukları bağlantılar iş verenlerle de olabilir ya da eğitim aldıkları araştırma görevlileri de… İş verenlerle bağlantıları önlerinde yeni ve beklenmedik kapılar açabilecektir. Eğitmenleriyle ola bağlantıları da onlardan akıl hocalığı alabilmelerini sağlayacaktır. Güçlü bağlantılara sahip olmanın çok önemli olduğu günümüz dünyasında sadece böyle bağlantılara sahip olabilmek bile Yurtdışı Büyük Veri Analitiği eğitimlerine katılmak için yeterli bir gerekçedir.
Devamını Oku

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Diploma Programından mezun olanlar büyük ölçekli şirketlerden hükümetlere, araştırma kurumlarından teknoloji firmalarına kadar geniş çaplı alanda iş bulabilir. Öğrenciler İnsan Kaynaklarından Satış ve Pazarlama Departmanlarına kadar geniş bir alanda departman tercihi de yapabilir. Çünkü büyük verinin analizi artık tüm sektörlerin ve departmanların ihtiyaç duyduğu bir çalışmadır. Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programından mezunlar Data Analyst, Data Visualization Developer, Business Intelligence (BI) Specialist, Analytics Specialist, BI Solutions Architect or Business Analytic Specialist gibi pozisyonlarda çalışabilir.

Program Süresi

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Diploma Programı 2 sömestrden oluşur. Toplamda 1 yıla yayılan bir programdır. Öğrenciler eğitim kurumlarının yönlendirmesi dahilinde yarım gün ya da tam gün süren programlar arasında tercih yapabilmektedir. Sürelerdeki ve eğitim programlarındaki değişiklikler Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Program ücretlerini değiştirebilmektedir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programı genellikle bir yıllık olarak tercih edilmektedir. Bu da uzun süreli programlar arasına girer. Böylelikle öğrenciler çalışma iznine sahip olabilirler. Öğrenciler önce teorik eğitim alır sonrasında ise eğitim kurumlarının kendileri için organize ettiği iş görüşmelerine giderek çalışma hayatına başlar. Çalışma dönemi süresince öğrenciler güzel paralar kazanıp hem günlük harcamalarını hem de eğitim masraflarını çıkarabilir.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Büyük Veri Analitiği Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım