Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programı

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programı

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programı katılımcıların kurum içi ve kurum dışında sağlam iş ilişkileri kurabilmesi için gerekli olan temele sahip olmalarını amaçlar. Öğrenciler Yurtdışı Business Communication Programı kapsamında iş dünyasına girmek için gerekli olan sağlam yönetici becerilerini kazanır. Yurtdışı Business Communication Sertifika Programı iş dünyasında başarıya ulaşmak için gerekli olan iletişim, takım çalışması, önceliklendirme ve problem çözme gibi anahtar becerileri kazandırır. Yurtdışı Business Communication eğitiminde sektörel tecrübesi olan, donanımlı isimlerden dersler alınır. İş dünyası tecrübesine sahip eğitmenler, öğrencilere iş hayatında yaşanmış örnekleri sunar ve case-study’ler üzerinde çalışabilirler. Eğitmenler iş dünyasındaki yöneticilerin hangi özelliklere sahip çalışanlar aradığını bildikleri için öğrencilerini bu konularda geliştirirler. Yurtdışı Business Communication Diploma Programında öğrenciler iş hayatında gerekli teknik becerileri de elde eder. Teknik becerilerin yanı sıra işverenlerin çok önem verdiği iletişim ve takım çalışma konusunda büyük gelişim gösterirler. Öğrenciler eğitimleri kapsamında çalışma hayatını da deneyimleyecekleri için sınıfta öğrendikleri bilgiyi iş hayatına aktararak eşsiz bir deneyim kazanma fırsatı da bulacaktır. Öğrenciler Yurtdışı Business Communication Programı boyunca İşyerinde İletişim, Takım Yönetiminde İş Mükemmelliği, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İş Aramaya Hazırlık, Kişisel Gelişim Strateji ve Taktikleri gibi dersler alacaktır.

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programını işverenlerin çalışanlardan beklentilerinin neler olduğunu öğrenmek isteyenler, iş hayatında en sağlıklı iletişim metotlarını öğrenmek isteyenler, takım çalışması ve problem çözme gibi konularda kendilerini geliştirmek isteyenler katılmalıdır. Hali hazırda üniversite eğitimi almış ve kendini iş hayatına hazırlamak isteyenler için Yurtdışı Business Communication Programı doğru bir tercih olacaktır. Yurtdışı Business Communication Programına katılanlar işveren beklentilerini anlayabilecek ve bu beklentileri karşılayabilecek çalışanlar olarak mezun olacaktır. Ayrıca nelerin müşterilerde pozitif ya da negatif etki uyandırdığını öğrenmek isteyenler bu programda aradıklarını bulacaktır. Takım projesi üretme ve performans yönetimi gibi konularda kendini geliştirmek isteyenlerin tercihi Yurtdışı Business Communication Programı olacaktır. Son olarak Yurtdışı Business Communication Diploma Programına katılanlar kişisel mesleki gelişimleri için gerekli stratejiyi ve teknikleri öğrenebilecektir. Tüm bu konularda kendini geliştirmek isteyenler Yurtdışı Business Communication eğitimini tercih etmelidir.

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programına katılmanın en büyük avantajı öğrencinin iş hayatına katılmadan bu dünyaya kendini hazırlamasıdır. İşveren beklentilerini bilen ve bireysel sorumluluklarının farkında olan bir kişi iş dünyasında fark yaratacaktır. Bu sayede öğrenciler daha hızlı iş bulabilecek, iş dünyasında yer edinebilecek, kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilecektir. Özellikle hizmet sektörü gibi iletişimin yoğun olduğu işlerde çalışmak isteyenler için Yurtdışı Business Communication eğitimi güzel bir dönüm noktası olacaktır. İş dünyasında iletişimin ne kadar önemli olduğunun vurgulandığı ve bu yönde eğitimlerin verildiği bu program kapsamında öğrenciler iletişimin tüm inceliklerini öğrenecektir. Yurtdışı Business Communication Sertifika Programlarındaki eğitmenler iş dünyasında deneyimli isimler olduğundan öğrencilere işverenlerin beklentilerini en iyi şekilde aktaracaktır. Bu sayede öğrenciler iş verenlerin beklentilerine uygun olarak kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacaktır. Yurtdışı Business Communication Diploma Programına katılmanın en avantajları yönlerinden biri de fiyatlarıdır. Yurtdışı Business Communication Program ücretleri bir üniversitede alınacak eğitime göre çok daha caziptir. Kısıtlı bir bütçeye sahip öğrenciler Yurtdışı Business Communication programı fiyatlarını karşılayabilecektir. Öğrenci ayrıca çalışma döneminde Yurtdışı Business Communication program ücretini de çıkarabilecektir.

Neden Yurtdışında Business Communication Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programlarına katılan bir öğrenci hem kurum için hem de kurum dışı iletişime dair öğrendiği bilgilerle rakipleri arasından sıyrılma imkânı yakalar. Öğrenci iş dünyasında fark yaratmanın yanı sıra gelecek planlamasını nasıl yapması gerektiğini de öğrenir. Yurtdışı Business Communication Diploma Programına katılanlar iş hayatı tecrübesine sahip uzmanlarla geleceklerini planlama şansı da yakalar. Sınıflardaki eğitimin ardından çalışma dönemine geçiş yapan öğrenciler bu dönemlerinde de eğitmenlerinden destek almaya devam ederler. Bu sayede doğru yönlendirmelerle doğru kararlar alabilirler. Yurtdışı Business Communication eğitimi almanın en önemli yönlerinden biri de öğrencinin İngilizce dilinde iletişim becerilerini en üst seviyelere çıkaracak olmasıdır. Uzun bir süre eğitim alacak ve yabancı bir ülkede yaşayacak olan öğrenci hem günlük hayatta hem de iş hayatında üst düzey bir İngilizce becerisine sahip olacaktır. Günümüzün küresel dünyasında üst düzey İngilizce becerisine sahip olmak önemli bir faktördür. Yurtdışı Business Communication Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Business Communication Diploma Programının spesifik bir çalışma alanı yoktur. Bu programa kendini iş hayatına hazırlamak isteyenler katılmaktadır. Yurtdışı Business Communication eğitimi öğrencilere öncelikli olarak iş dünyasındaki iletişimin inceliklerini aktarır, takım çalışmasını ve takım yönetimini öğretir. Yurtdışı Business Communication eğitimi alan bir öğrenci hemen hemen her sektörde çalışabilir, kazandığı beceri ve deneyimlerle hemen hemen her sektörde saygı görür. Yurtdışı Business Communication Programında iş hayatında iletişimin incelikleri, müşteri ilişkileri yönetimi, takım yönetimi, kişisel gelişim stratejileri ve teknikleri, iş yerleştirme becerileri elde edilir. Bu beceriler hemen hemen sektörde gerekli becerilerdir. Bu programa katılan öğrenciler çalışma dönemlerinde ofis yöneticisi, irtibat memuru, planlama elemanı, takım lideri, müşteri ilişkileri temsilcisi gibi pozisyonlarda iş hayatına başlangıç yapabilir.

Program Süresi

Yurtdışı Business Communication Programları farklı sürelerde açılabilmektedir. Kısa süreli de uzun süreli de katılım sağlanabilir. Yurtdışında çalışma deneyimi de kazanmak isteyenlerin uzun süreli programlara katılması gerekir. Uzun süreli programlar 48 hafta ile 88 hafta arasında değişmektedir. Okullar gündüz ve akşam eğitimleri sunabilmektedir. Bu sebeple program sürelerinde farklılıklar olmaktadır. Yurtdışı Business Communication Program ücretleri akşam eğitimleri tercih edildiğinde yükselebilmektedir. Tüm bu konuların detayını öğrenebilmek için Global Vizyon danışmanlarıyla irtibata geçmenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Business Communication Programı kapsamında öğrencilere çalışma izni sunulur. Öğrenci 48 hafta ya da 88 hafta gibi uzun süreli programlara katılırsa program dahilinde çalışma izni edinir. Öğrencilerin çalışacakları işleri gittikleri eğitim kurumları organize etmektedir.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Business Communication Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım