Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programı

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programı Genel Bilgilendirme

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Programları web sitesi geliştirme, bilgisayar programlama, veri tabanı, proje yönetimi ve mobil geliştirme gibi konularda öğrencilerin kendilerini geliştirmesine olanak sağlar. Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programları oldukça yoğun ve kapsamlı programlardır. Bilgisayar teknolojisinin ulaşımdan inşaata, sağlıktan finansa, eğitimden imalata kadar tüm sektörlerde yaygın kullanılması ve bilgisayar programcılarının sorunların çözümünde kilit rol oynayan kişiler olması bu alandan mezun olacak öğrencileri parlak bir gelecek beklediğini gösterir. Öğrenciler; Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme eğitimlerinde HTML5, CSS5, JavaScript, AJAX, JSON ve NodelJS gibi web teknolojilerini öğrenme fırsatı bulur. Öğrenciler ayrıca Microsoft C # .NET, Python ve Java gibi program dillerini öğrenir. Veri tabanı yönetim sistemlerinde ise (DBMS) SQL / NOSQL ile çalışırlar. Yurtdışı Computer Software & Database Development Programlarında öğrenciler bu üç alanda öğrendikleri bilgileri sorunlara çözümler geliştirmek için kullanma becerisi edinir. Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programlarında Web Technologies I, Problem Solving/Problem Logic, Python Programming, Database Design and SQL, Introduction to Project Management, Communications for I.T., Web Technologies II, Programming C#.NET, Programming Java SE, Emerging Technologies, Web Technologies III, Web Applications Using C#.NET, Programming Java EE, Database Programming, Mobile Development gibi dersler verilmektedir.

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Diploma Programına katılmak için üniversite mezunu olmak ya da iki yıllık bir meslek okulu geçmişine sahip olmak gereklidir. Bu alanda eğitim geçmişine sahip olan öğrencilerin programı tercih etmesi beklenir. Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Diploma Programları hemen hemen her sektör için gerekli olan eleman ihtiyacını karşılamaktadır. Bu sebeple bilgisayar yazılımı ve veri tabanı geliştirme gibi önü açık ve geleceği olan bir meslekte çalışmak isteyenler bu programı tercih etmektedir. Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Programlarından mezun olanları iş bulma sıkıntısı yaşamayacakları bir çalışma hayatı beklemektedir. Öğrenciler çalışma iznine sahip olduğu için Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Program ücretlerini karşılayabilecekleri bir fırsat yakalamaktadır. Bu sebeple kısıtlı bütçesi olan öğrenciler bu programı tercih edebilir.

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programları geleceği olan bir sektörde çalışma imkânı sunar. Öğrenciler Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme eğitimlerini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldığında birden fazla sektörü tercih etme şansına sahip olur. Tek bir sektörde iş aramaktansa pek çok sektörde iş aramak çok daha avantajlıdır. Bunun haricinde öğrencilerin bir diğer avantajı da Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Diploma Programlarından mezun olanların en güncel bilgiye erişme şansının olmasıdır. Yazılım sektörü yurtdışında oldukça gelişmiş olduğundan ve bu alandaki güncel çalışmaların yurtdışında yapılması dolayısıyla öğrenciler Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Programlarında en iyi eğitmenlerden eğitim alıp, en güncel bilgilere ulaşabilecektir. Neden Yurtdışında Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışında eğitim almak ve yurtdışında çalışma deneyimi elde etmek başlı başına bir ayrıcalıktır. Dünyada yapılan araştırmalara göre yurtdışında eğitim ve iş deneyimi olan bir kişi kendi ülkesine döndüğünde işverenler tarafından tercih edilmektedir. Bu durum Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programı alanlar için de geçerlidir. Bilgisayar ve yazılım gibi bir alanda yurtdışı eğitimine ve yurtdışı çalışma deneyimine sahip olmak öğrencilerin rakiplerinin arasından hızla sıyrılmasını sağlar. Öğrenci iş hayatına 1-0 önde başlar. Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme eğitimini tamamlayan bir öğrenci sadece akademik gelişim değil kişisel gelişim de sağlar. Öğrenciler farklı kültürden insanlarla, farklı kültürden müşterilerle ve yöneticilerle doğru ve kaliteli iletişim kurabilme becerisi.

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programından mezun olanlar tüm sektörlerde çalışabilmektedir. Finanstan eğitime, ulaşımdan inşaata, turizmden sanayiye kadar pek çok sektör bu programdan mezun olan kişilere ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri tabanı Geliştirme Programından mezun olanlar pek çok farklı sektörde kendi pozisyonlarına uygun işler bulabilmektedir. Bu programdan mezun olanlar bilgisayar programcısı, yazılım geliştirici, program analisti, mobil uygulama geliştiricisi, yazılım geliştirici, bilgi sistemleri uzmanı, web geliştiricisi, istemci / sunucu uygulamaları geliştiricisi, destek uzmanı gibi pozisyonlarda çalışabilirler. Yurtdışı Computer Software and Database Developement Programından mezun olanlar ilgi alanlarına, yeteneklerine uygun farklı kariyer yollarını tercih etme lüksüne sahip olacaktır.

Program Süresi

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programlarının süresi iki yıldır. Uzun süreli bir program olan Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı eğitimleri kapsamlıdır, bu sebeple öğrencilerin sıkı çalışma şartlarına ayak uydurması beklenir. Öğrenciler; eğitim kurumlarının tutumlarına göre eğitim sürelerini kendileri tercih edebilmektedir. Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Programı fiyatları programın süresinin değişmesiyle bağlantılıdır.

Çalışma İzni

Bu uzun süreli sertifika programında öğrenciler çalışma iznine sahip olmaktadır. Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Diploma Programlarının süresi çalışma izninin süresini de belirlemektedir. Çalışma iznine sahip olmak öğrencilerin yurtdışı çalışma deneyimi kazanmasını sağlamasının yanı sıra öğrenciler çalışma izni sayesinde Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme program ücretlerini de çıkarabilmektedir.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Bilgisayar Yazılımı ve Veri Tabanı Geliştirme Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım