Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programı

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programı

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programı ilgi çekici özelliklere sahip programlardandır. Yurtdışı Araştırma Analistliği Programında öğrenciler; pazarlama, turizm, medya, hükümet, halkla ilişkiler, eğitim, sağlık, sosyal hizmetler gibi alanlarda uygulamalı araştırma yapabilmek için gerekli olan bilgi ve beceriye sahip olarak mezun olur. Yurtdışı Araştırma Analistliği Programında öğrenciler uygulamalı deneyim kazanarak bir araştırma sürecinin tüm aşamalarına hâkim olur. Yurtdışı Araştırma Analistliği eğitimlerinde öğrenciler; araştırma sorularını oluşturmayı, araştırma tasarımları geliştirmeyi, birincil ve ikincil kaynaklardan bilgi toplamayı, veri analizi yapmayı, sonuç yorumlamayı, sunum yapmayı ve stratejik öneriler geliştirmeyi öğrenir. Yurtdışı Araştırma Analistliği Diploma Programında öğrenciler etkili iletişim kurabilme ve iş etiğinin önemi hakkında da bilgilendirilir. Yurtdışı Araştırma Analistliği eğitiminde öğrenciler; Survey Design and Analysis, Fundamentals of Statistical Analysis, Qualitative Research, Research Tools and Techniques, Report Writing, Project Management, Population and Demography, Advanced Statistical Procedures, Spreadsheet and Table Management, Professional Communication, Data Evaluation dersler alır. Öğrenciler aldıkların bu derslerin sonrasında eğitim kurumlarının kendileri için organize ettiği işlerde çalışarak öğrendiklerini pratiğe aktarır.

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programlarına katılmak için psikoloji, sosyoloji, işletme, pazarlama, siyasal bilgiler, antropoloji, tarih, turizm, iletişim, eğitim, sağlık ya da felsefe gibi alanlarda üniversite diplomasına sahip olmak gereklidir. Bu bölümlerden mezun olanlar Yurtdışı Araştırma Analistliği eğitimlerini tercih edebilir. Yurtdışı Araştırma Analistliği Programları araştırmaya ilgi duyan, bir konuyu derinlemesine ele alıp, o konunun tüm çıktılarını analiz etmeyi seven, yaptığı analiz ve araştırmalara uygun stratejiler geliştirmek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir programdır. Pazarlama alanında analist olarak görev almak isteyenler ya da bir kamu kuruluşunda sosyal hizmetler alanında çalışmak isteyenler için uygun bir programdır. Yurtdışı Araştırma Analistliği Programları iletişim becerilerini geliştirmek isteyenlere güzel imkanlar sunar. Öncelikli olarak öğrenciler çok kültürlü sınıflarda birden fazla milletten öğrenciyle birlikte eğitim alır. Bu sayede önyargılarından kurtulur ve farklı kültürlerin penceresinden bakmayı öğrenir. Ayrıca çalışma hayatına girdiğinde farklı kültürden meslektaşlarının iş yapma şekillerini görerek bu konuda da kendini geliştirir. İletişim kurma, farklı kültürlerle tanışma, geniş bir network kurmak isteyen öğrenciler Yurtdışı Araştırma Analistliği Diploma Programını tercih etmelidir.

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programı öğrencilere pek çok farklı konuda beceri kazandırarak rakipleri arasından sıyrılmalarını sağlar. Öğrenciler Yurtdışı Araştırma Analistliği eğitimlerinde proje yönetim ilkelerini öğrenir. Proje yönetim araçlarına ve tekniklerine hâkim olur. Proje Yönetimini en doğru şekilde yapabilecek kapasiteye ulaşır. Bu sayede kendi alanından mezun olan rakipleriyle arasında fark yaratır. Yurtdışı Araştırma Analistliği eğitimlerinin sunduğu en önemli avantaj öğrencilerin sınıflarda edindikleri bilgileri çalışma hayatına aktarmaya imkân bulmalarıdır. Eğitim kurumlarının kendileri için ayarladığı şirketlerde çalışan öğrenciler sınıflarda öğrendikleri kadar iş hayatında da gelişirler. Yurtdışı iş deneyimine sahip olan öğrenciler rakipleri karşısında otomatik olarak avantajlı konuma yükselir. Yurtdışı Araştırma Analistliği program ücretleri yurtdışı eğitim bütçelerinden gözü korkan öğrenciler için doğru tercih olacaktır. Öğrenciler Yurtdışı Araştırma Analistliği programı fiyatlarının cazip olması nedeniyle avantajlı konuma geçecektir. Ayrıca program kapsamında çalışma izni de alacak öğrenciler eğitim masraflarını ve cep harçlıklarını da çıkararak ailesine yük olmadan ya da borçlanmadan yurtdışında eğitim ve çalışma deneyimi kazanacaktır.

Neden Yurtdışında Araştırma Analistliği Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Araştırma Analistliği Programlarında öğrenciler güçlü bağlantılar kurma şansına erişir. Öğrenciler sadece kendi eğitim aldıkları programlardaki arkadaşlarıyla değil diğer programlardaki kişilerle de iletişime geçeceklerinden kurdukları bağlantılar sadece kendi alanlarındaki meslektaşlarla sınırlı kalmaz. Böylesine güçlü bağlantılara sahip olmanın nedenli önemli olduğunu öğrenciler ilerleyen yıllarda görecektir. Yurtdışı Araştırma Analistliği programları öğrencilerin gerçek iş hayatında gerçek müşterilerle bağlantı kurmasını sağlar. Gerçek iş deneyimi olan öğrenci iş hayatında karşılaşabileceği zorlukları az çok tahmin eder ve bunların üstesinden gelmek için kendi stratejilerini yaratmaya başlar. Yurtdışı Araştırma Analisliği eğitimlerinden mezun olan öğrenciler isterlerse sosyal araştırmalarda çalışmayı isterlerse özel şirketlerde pazarlama analizi yapmayı isterlerse de kamu kurumlarında kamu yararı için çalışmayı seçebilirler. Öğrencilerin çok fazla seçeneğe sahip olarak mezun olması iş hayatında istediklerini bulabilmelerini sağlar. Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Bu programdan mezun olan öğrenciler özel sektör, kamu sektörü ve kâr amacı gütmeyen organizasyonlarda çalışabilir. Öğrencilerin tercih edebilecekleri pek çok sektör bulunur. Öğrenciler siyaset, medya, reklamcılık, turizm, insan kaynakları, eğitim gibi sektörlerde iş bulabilir. Pazar araştırma şirketleri, özel şirketler, danışmanlık şirketleri, belediyeler, hükümet kurumları, eğitim kurumları, sosyal kurumlar ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar öğrencilerin potansiyel işverenleridir.

Program Süresi

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programlarının süreleri eğitim kurumlarına göre farklılık gösterir. Eğitim kurumları genellikle farklı ihtiyaçları olan öğrenciler için süre çeşitliliği sunarlar. Yurtdışı Araştırma Analistliği Diploma Programlarında en çok tercih edilen süre bir yıllık eğitimlerdir. Öğrenciler genellikle 2 sömestre sınıfta eğitim, 1 sömestre de çalışma dönemi geçirirler. Bazı eğitim kurumları yarım gün ya da tam gün eğitim alma seçeneği sunar. Öğrenciler yarım günlük eğitimleri tercih ettikleri takdirde Yurtdışı Araştırma Analistliği Programı 2 yıla uzayabilir. Kendiniz için en doğru süreyi belirlemek için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Araştırma Analistliği Programları genellikle uzun süreli programlardır. Bu uzun süreli programlarda öğrenciler çalışma iznine sahip olur. Öğrenciler ne kadar uzun süre eğitim alırlarsa o kadar uzun süreli çalışma iznine de sahip olurlar. Öğrenciler çalıştıkları süre boyunca maaş almaktadır. Yurtdışı Araştırma Analistliği program ücretlerini çalıştıkları işlerden kazandıklarıyla karşılama imkânı bulan öğrenciler bulunmaktadır.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Araştırma Analistliği Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım