Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  



Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programları




Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programları

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarına katılabilmek için öğrencilerin eğitim kurumlarına portfolyo sunması gerekebilir. Bu portfolyoların çeşitli gereklilikleri olabilmektedir. Bu sebeple Yurtdışı 3D Animasyon eğitimlerine katılmak isteyen öğrencilerin eğitim danışmanlarıyla iletişime geçerek, gitmek istedikleri okulun kabul şartları hakkında detaylı bilgi almalarını öneririz. Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programları yurtdışı sertifika programları arasında belki de en ilgi çekici ve en eğlenceli gözüken programlardandır. Fakat işin aslı Yurtdışı 3D Animasyon Programları kabul aşaması ve eğitim süreci zorlu geçen programlardandır. Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programları en son teknolojideki bilgisayarları ve yazılım araçlarını kullanarak 3D bilgisayar tabanlı modelleme ve animasyon eğitimi alınmasını sağlar. Yurtdışı 3D Animasyon programları öğrencilerini; aydınlatma (lightening), doku oluşturma (texturing) ve işleme (rendering) gibi animasyonun temel unsularında geliştirir ve ustalaştırır. Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programlarına katılan öğrenciler animasyon, modelleme, ışıklandırma, işleme, rigging, birleştirme gibi temel alanlarda kendilerini geliştirme imkânı yakalayacaktır. Öğrenciler bunların yanı sıra proje geliştirme ve storyboard çizim tekniklerini de öğrenecektir. Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarında Acting for Animators, Animation Principles, Modeling 1 – Concepts, Animation Tools, Basic Rigging, Lighting, Texturing and Rendering, Life Drawing I, Storyboarding - Film Principles, Advanced Digital Tools, Project Development, Advanced Modeling, Lighting and Rendering, Advanced Character Animation, Dynamics/MEL, Advanced Rigging, Life Drawing II gibi dersler verilmektedir. Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programı açan her eğitim kurumda bu derslerde farklılıklar görülebilmektedir. 


Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarının süresi genellikle iki sömestre sürmektedir. Bu da bir yıla yayılan bir süre anlamına gelmektedir. Öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarında; sınıflarda eğitim aldıkları süre kadar çalışma dönemi de geçirmektedir. Öğrenciler eğitim kurumları tarafından organize edilen iş mülakatlarından kendileri için en uygun olan işe girip, sınıfta öğrendiklerini profesyonel hayata aktarabilmektedir.

Çalışma İzni

Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programlarında öğrenciler çalışma iznine sahip olmaktadır. Yurtdışı 3D Animasyon Programlarında öğrenciler sınıfta aldıkları eğitimin süresi kadar çalışma dönemi de yaşamaktadır. Öğrenciler çalışma döneminde profesyonel iş hayatını deneyimleme şansı yakalar. Öğrenciler çalışma döneminde maaş almaktadır. Öğrencilerin kazancı saatlik 26 Dolar civarında olabilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon program ücretlerini çalışarak karşılayabilme şansı yakalar. Çalışma şartları ve saatlik kazançlar; her okula ve her işe göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programını 2D-3D animasyon, fotoğrafçılık, film/video, mimari ya da grafik tasarımı eğitimi alanlar tercih edebilmektedir. Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programına katılmak isteyen öğrencinin bu alanlarda eğitim geçmişi yoksa 3-5 yıllık bu alanda çalışma geçmişi sunabilmesi önemlidir. Öğrencilerin kaliteli bir özgeçmişe ve referanslara sahip olması önemli bir kabul faktörüdür. Yurtdışı 3D Animasyon Programı pek çok sertifika programına göre daha zorlayıcı kabul şartlarına sahiptir. Bu şartları yerine getirebilecek öğrencilerin programı tercih etmesi önerilir. Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarından öğrencilerin portfolyo sunması gereklidir. Öğrencinin hazırlayacağı portfolyoda dijital sanat, geleneksel sanat, life drawing, modeling, texturing, rigging, animation, lighting, compositing içeren 3D örnekleri, video birleştirme veya hareketli grafiklerden oluşan bir portfolyo hazırlaması istenir. Bu bahsedilen tekniklerden kaç tanesinin, nasıl bir şekilde hazırlanması ve sunulması gerektiğine dair bilgiyi Yurtdışı 3D Animasyon Programlarına kayıt yaptırdıktan sonra detaylıca öğrenebileceksiniz. Öğrenciler yukarıda bahsedilen şekillerde hazırlanan bir portfolyo haricinde ne kadar ek donanım sunabilirse Yurtdışı 3D Animasyon Programlarına katılma şansını o kadar artırır.

Devamını Oku

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

3D Animasyon alanında verilen eğitimler ülkemizde çok kapsamlı değildir. Bu sebeple yurtdışında alınacak bir eğitim ve özellikle yurtdışında edinilecek çalışma deneyimi öğrencilerin ülkelerine döndüklerinde bu alanda ön plana çıkmalarını sağlayacaktır. Yurtdışı eğitim ve çalışma deneyimi öğrencilere büyük avantaj sağlayacaktır. Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programlarında öğrenciler farklı kültürlerdeki yaratma süreçlerine hâkim olacak, iş disiplinlerini öğrenecek, en güncel teknolojinin nasıl kullanıldığını keşfedecektir. Öğrencinin Yurtdışı 3D Animasyon eğitimlerinde edineceği bu donanımlar onu alanında bir basamak yukarı taşıyacaktır. Kariyerine yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon Programlarında tanışacakları eğitmenler, meslektaşları ve işverenler sayesinde bu hayallerini gerçekleştirme imkânı yakalayacaktır. Öğrencilerin yurtdışı bağlantıları ne kadar kuvvetli olursa yurtdışında çalışma hayallerini gerçekleştirme ihtimalleri de o kadar yüksek olmaktadır.

Devamını Oku

Neden Yurtdışında 3D Animasyon Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programları öğrencilerin en çok gelişim gösterdiği programlardandır. Belli bir yeteneğe ve yaratıcılığa sahip öğrencilerin seçildiği Yurtdışı 3D Animasyon programlarında alanının önde gelen isimlerinden dersler alınmaktadır. Bu eğitmenler öğrencilerin gelişimleri için itici bir güç olmaktadır. Eğitmenlerin iş hayatında yaşadığı deneyimleri ilk ağızdan öğrenmek bu sektörde tutunabilmek açısından önemlidir. Öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon eğitimleri süresince deneyimli eğitmenlerinden iş hayatına dair güzel tüyolar alma fırsatı da yakarlar. Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programları öğrencilerine el becerilerini ve çizim programı hakimiyetlerini geliştirdiği kadar yaratıcılıklarını da geliştirir. Öğrenciler farklı ülkelerden gelen sınıf arkadaşlarının yaratım süreçlerinden de etkilenerek farklı çalışmalar ortaya koyabilir. Bu tip farklı kültürleri tek potada birleştirebilmek sektörde ön plana çıkmak ve başarılı olmak için güzel bir adımdır. Yurtdışı 3D Animasyon Programlarına katılanlar programlar kapsamında çalışma izine de sahiptir. Öğrenciler çalışma dönemine geçtiklerinde maaşlı işlere yerleştirilir. Öğrenciler bu işlerde çalışırken Yurtdışı 3D Animasyon program ücretlerini karşılayabilecek kazanca erişebilmektedir. Bu da kısıtlı bütçeye sahip öğrenciler için güzel bir şanstır. Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı 3D Animasyon eğitimi alan öğrenciler film, televizyon, oyun, adli tıp, animasyon, iç tasarım ve endüstriyel tasarım alanlarında iş bulabilir. Yurtdışı 3D animasyon eğitimlerinden mezun olanlar Dijital Animatör, Modelci, Karakter Düzenleyici, 3D boyama/doku ve aydınlatma Uzmanı gibi pozisyonlarda çalışma imkânı bulacaktır.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar