Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programı

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programı

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programları yurtdışı sertifika programları arasında belki de en ilgi çekici ve en eğlenceli gözüken programlardandır. Fakat işin aslı Yurtdışı 3D Animasyon Programları kabul aşaması ve eğitim süreci zorlu geçen programlardandır.

 

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programları en son teknolojideki bilgisayarları ve yazılım araçlarını kullanarak 3D bilgisayar tabanlı modelleme ve animasyon eğitimi alınmasını sağlar. Yurtdışı 3D Animasyon programları öğrencilerini; aydınlatma (lightening), doku oluşturma (texturing) ve işleme (rendering) gibi animasyonun temel unsularında geliştirir ve ustalaştırır.

 

Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programlarına katılan öğrenciler animasyon, modelleme, ışıklandırma, işleme, rigging, birleştirme gibi temel alanlarda kendilerini geliştirme imkânı yakalayacaktır. Öğrenciler bunların yanı sıra proje geliştirme ve storyboard çizim tekniklerini de öğrenecektir.

 

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarında Acting for Animators, Animation Principles, Modeling 1 – Concepts, Animation Tools, Basic Rigging, Lighting, Texturing and Rendering, Life Drawing I, Storyboarding - Film Principles, Advanced Digital Tools, Project Development, Advanced Modeling, Lighting and Rendering, Advanced Character Animation, Dynamics/MEL, Advanced Rigging, Life Drawing II gibi dersler verilmektedir. Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programı açan her eğitim kurumda bu derslerde farklılıklar görülebilmektedir.

 

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarına katılabilmek için öğrencilerin eğitim kurumlarına portfolyo sunması gerekebilir. Bu portfolyoların çeşitli gereklilikleri olabilmektedir. Bu sebeple Yurtdışı 3D Animasyon eğitimlerine katılmak isteyen öğrencilerin eğitim danışmanlarıyla iletişime geçerek, gitmek istedikleri okulun kabul şartları hakkında detaylı bilgi almalarını öneririz. 

Devamını Oku

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programını 2D-3D animasyon, fotoğrafçılık, film/video, mimari ya da grafik tasarımı eğitimi alanlar tercih edebilmektedir. Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programına katılmak isteyen öğrencinin bu alanlarda eğitim geçmişi yoksa 3-5 yıllık bu alanda çalışma geçmişi sunabilmesi önemlidir. Öğrencilerin kaliteli bir özgeçmişe ve referanslara sahip olması önemli bir kabul faktörüdür. Yurtdışı 3D Animasyon Programı pek çok sertifika programına göre daha zorlayıcı kabul şartlarına sahiptir. Bu şartları yerine getirebilecek öğrencilerin programı tercih etmesi önerilir.


Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarından öğrencilerin portfolyo sunması gereklidir. Öğrencinin hazırlayacağı portfolyoda dijital sanat, geleneksel sanat, life drawing, modeling, texturing, rigging, animation, lighting, compositing içeren 3D örnekleri, video birleştirme veya hareketli grafiklerden oluşan bir portfolyo hazırlaması istenir. Bu bahsedilen tekniklerden kaç tanesinin, nasıl bir şekilde hazırlanması ve sunulması gerektiğine dair bilgiyi Yurtdışı 3D Animasyon Programlarına kayıt yaptırdıktan sonra detaylıca öğrenebileceksiniz.


Öğrenciler yukarıda bahsedilen şekillerde hazırlanan bir portfolyo haricinde ne kadar ek donanım sunabilirse Yurtdışı 3D Animasyon Programlarına katılma şansını o kadar artırır. 

Devamını Oku

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

-        3D Animasyon alanında verilen eğitimler ülkemizde çok kapsamlı değildir. Bu sebeple yurtdışında alınacak bir eğitim ve özellikle yurtdışında edinilecek çalışma deneyimi öğrencilerin ülkelerine döndüklerinde bu alanda ön plana çıkmalarını sağlayacaktır. Yurtdışı eğitim ve çalışma deneyimi öğrencilere büyük avantaj sağlayacaktır.

 

Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programlarında öğrenciler farklı kültürlerdeki yaratma süreçlerine hâkim olacak, iş disiplinlerini öğrenecek, en güncel teknolojinin nasıl kullanıldığını keşfedecektir. Öğrencinin Yurtdışı 3D Animasyon eğitimlerinde edineceği bu donanımlar onu alanında bir basamak yukarı taşıyacaktır.

 

Kariyerine yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon Programlarında tanışacakları eğitmenler, meslektaşları ve işverenler sayesinde bu hayallerini gerçekleştirme imkânı yakalayacaktır. Öğrencilerin yurtdışı bağlantıları ne kadar kuvvetli olursa yurtdışında çalışma hayallerini gerçekleştirme ihtimalleri de o kadar yüksek olmaktadır. 

Neden Yurtdışında 3D Animasyon Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programları öğrencilerin en çok gelişim gösterdiği programlardandır. Belli bir yeteneğe ve yaratıcılığa sahip öğrencilerin seçildiği Yurtdışı 3D Animasyon programlarında alanının önde gelen isimlerinden dersler alınmaktadır. Bu eğitmenler öğrencilerin gelişimleri için itici bir güç olmaktadır. Eğitmenlerin iş hayatında yaşadığı deneyimleri ilk ağızdan öğrenmek bu sektörde tutunabilmek açısından önemlidir. Öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon eğitimleri süresince deneyimli eğitmenlerinden iş hayatına dair güzel tüyolar alma fırsatı da yakarlar.

 

Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programları öğrencilerine el becerilerini ve çizim programı hakimiyetlerini geliştirdiği kadar yaratıcılıklarını da geliştirir. Öğrenciler farklı ülkelerden gelen sınıf arkadaşlarının yaratım süreçlerinden de etkilenerek farklı çalışmalar ortaya koyabilir. Bu tip farklı kültürleri tek potada birleştirebilmek sektörde ön plana çıkmak ve başarılı olmak için güzel bir adımdır.

 

Yurtdışı 3D Animasyon Programlarına katılanlar programlar kapsamında çalışma izine de sahiptir. Öğrenciler çalışma dönemine geçtiklerinde maaşlı işlere yerleştirilir. Öğrenciler bu işlerde çalışırken Yurtdışı 3D Animasyon program ücretlerini karşılayabilecek kazanca erişebilmektedir. Bu da kısıtlı bütçeye sahip öğrenciler için güzel bir şanstır. 

Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarının süresi genellikle iki sömestre sürmektedir. Bu da bir yıla yayılan bir süre anlamına gelmektedir. Öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programlarında; sınıflarda eğitim aldıkları süre kadar çalışma dönemi de geçirmektedir. Öğrenciler eğitim kurumları tarafından organize edilen iş mülakatlarından kendileri için en uygun olan işe girip, sınıfta öğrendiklerini profesyonel hayata aktarabilmektedir.

Çalışma İzni

Yurtdışı 3D Animasyon Diploma Programlarında öğrenciler çalışma iznine sahip olmaktadır. Yurtdışı 3D Animasyon Programlarında öğrenciler sınıfta aldıkları eğitimin süresi kadar çalışma dönemi de yaşamaktadır. Öğrenciler çalışma döneminde profesyonel iş hayatını deneyimleme şansı yakalar. Öğrenciler çalışma döneminde maaş almaktadır. Öğrencilerin kazancı saatlik 26 Dolar civarında olabilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı 3D Animasyon program ücretlerini çalışarak karşılayabilme şansı yakalar. Çalışma şartları ve saatlik kazançlar; her okula ve her işe göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyat Alanı

Yurtdışı 3D Animasyon programı fiyatlarını aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Yurtdışı 3D Animasyon programı fiyatları eğitim süreleri, dönemleri ve diğer şartlara göre değişiklik gösterebilmektedir. En güncel Yurtdışı 3D Animasyon program ücretlerini öğrenmek için Global Vizyon danışmanlarıyla birebir iletişime geçmeniz faydalı olacaktır. 

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı 3D Animasyon eğitimi alan öğrenciler film, televizyon, oyun, adli tıp, animasyon, iç tasarım ve endüstriyel tasarım alanlarında iş bulabilir.

 

Yurtdışı 3D animasyon eğitimlerinden mezun olanlar Dijital Animatör, Modelci, Karakter Düzenleyici, 3D boyama/doku ve aydınlatma Uzmanı gibi pozisyonlarda çalışma imkânı bulacaktır. 

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı 3D Animasyon Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım