Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Uzun Süreli (12+ hafta)

Uzun Süreli (12+ hafta)

Uzun Süreli (12+ hafta) 

Uzun Süreli (12+ hafta)
Alabileceğiniz Okullar

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci yorumu

Yeditepe Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olup, iş hayatına satış pazarlama ve dijital reklamcılık sektöründe devam eden @Hamzabitmez bu alanda dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahip olan Kanada'da Satış & Pazarlama eğitimi almak için ILAC College'ı seçmiştir. Youtube videoları ve çeşitli çalışmaları ile bu zamana kadar ki deneyimlerini paylaşan öğrencimiz yeni projelerini gerçekleştirebilmek için ilk adımını attı. Mart ayında başlayacak eğitimi için eğitim danışmanı Oğuzhan Ekici ve vize danışmanı Batuhan Ekici'nin destekleri ile vizesi onaylanan öğrencimize başarılar diler ve yeni projelerinin takipçisi olacağımızı sevinçle bildiririz.

Öğrenci