Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Turizmciler için İngilizce

Turizmciler için İngilizce

Turizm alanında dünyanın cazibe merkezlerinden olan ülkemizde turizmi geliştirebilmek ve yabancı dil konusundaki bozuk imajı düzeltebilmek için turizmcilerin İngilizce becerileri en yüksek seviyede olmalıdır. Turizmciler için açılan İngilizce programlar bu alandaki boşluğu dolduracaktır.

Yazılı Turizm İngilizcesi- LCCI EB Sınav Hazırlığı Seviye 1-2

Bu sınavda göstereceğiniz başarı, mesleki İngilizcenizi ne kadar iyi ve doğru kullandığınızı belirlemektedir. Arzu edildiği takdirde kurs içerisinde özellikle sınav hazırlığı dersleri almak istediğinizi belirtebilir ve kendinize özel müfredat oluşturabilirsiniz.

Sınav içeriği, yazılı ve SEFIC sözlü bölüm olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Öğrenciler dilerlerse, kurumumuz tarafından gerçekleştirilen İş İngilizcesi ağırlıklı sözlü sınavlara katılabilirler. LLCI EB sınav hazırlık kursu, kişiye özel esnek tarihlerde ve saatlerde verilebilir. Detaylı bilgi için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Turizmciler İçin İngilizce Programının Süresi

Programın süresi kişinin seviyesine ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Standart Turizm İngilizcesi kursu 4 ila 12 hafta sürmektedir.

Turizmciler İçin İngilizce Programın Amacı

Bu program turizm sektöründe çalışan kişilere özel tasarlanmıştır. Program bitiminde öğrenciler, İş İngilizcesi ve "Turizm" ile bağlantılı konularda akıcı ve verimli bir İngilizce kullanabilmektedir. 

Öğrenciler iş hayatlarındaki deneyimlerini paylaşmaya teşvik edilirler, bu sayede program sırasında işlenecek farklı konu başlıkları öğrencilerin deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarak yaratılır. Program süresince işlenecek konular; ders kitapları, gazete makaleleri, video vb gibi materyallerle pekiştirilmektedir.

Bu kurs aynı zamanda Turizm İngilizcesi sınavına girecek olan kişiler için de idealdir. Örneğin “LCCI EB Written English for Tourism” sınavı için de öğrencilere hazırlık kursu verilmektedir. Katılımcı ister turizm acentesi ister turizm rehberi veya bir otel müdürü olsun, kurs bitiminde mesleki İngilizcesini çok daha verimli kullanabilecek seviyeye ulaşır.

Özellikle turizm konusunda gereken kelime bilgisi geliştirilmekte ve gramer yapısı kurs boyunca yoğun olarak işlenmektedir. Aynı zamanda katılımcı, gerek seminer gerek grup toplantısı veya çeşitli sunumlarda mesleki İngilizce bilgisini nasıl kullanacağı konusunda eğitilmektedir. 

Konu Başlıklarından Bazıları

Talep formları ve rezervasyon

Resepsiyon

Otel Servisi

Yiyecek & İçecek Servisi

Çevre Turları

Şikayetler

Check-out

Tur Operasyonu- Kontaklar

Tur Operasyonu- Planlama

Müzakere

Revizyon


Turizmciler için İngilizce dil eğitimi veren okullardan biri St. Giles International olup bu merkezde alacağınız eğitimin süresi 4 haftadır. 20 derslik genel İngilizce eğitimi ile birlikte alınan 8 akşam dersi, öğrencinin turizm ağırlıklı konulardaki dil eksiklerini kapatmaya yöneliktir. Bu eğitimi dilerseniz İngiltere'de St Giles Brighton kampüsünde, dilerseniz Amerika'da St Giles San Francisco kampüsünde alabilirsiniz. 

İngiltere, Kanada, İrlanda ve Almanya’da toplam 8 kampüse sahip The Language Gallery, turizmciler için İngilizce dil eğitimi veren bir başka kurumdur. Kurs süresinin öğrencinin ihtiyacına göre belirlendiği programda öğrenciler, turizm ve otelcilik alanlarında ihtiyaç duydukları özel dil becerilerini geliştirirken, gerekli kelime bilgisini edinecek ve müşterileri veya meslektaşlarıyla iş yaparken ihtiyaç duydukları sözlü ve yazılı iletişim becerilerini geliştirme şansı bulurlar. Turizmciler için İngilizce kursu, belirtilen tüm 8 kampüste açılmaktadır.

ETC International College'da da, mesleğinizle alakalı dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için turizm İngilizcesi kursu alabilirsiniz. Kurslar minimum 1 haftalık olup ihtiyaçlarınıza ve İngilizce seviyenize göre uzatılmaktadır. Her hafta 20 saat genel İngilizce derslerinin yanında alacağınız en az 10 saatlik turizm İngilizcesi eğitimi ile hem genel İngilizcenizi, hem de mesleki İngilizcenizi geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Turizmciler için İngilizce dil eğitimi veren okullardan biri diğeri olan MLS International dil okullarından alacağınız 2 - 36 hafta arası süren Business English eğitimine ek olarak, haftada iki saat turizm ağırlıklı ek ders alabilirsiniz.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Turizmciler için İngilizce Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım