Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Turizmciler için İngilizce
Turizmciler için İngilizce

Turizm alanında dünyanın cazibe merkezlerinden olan ülkemizde turizmi geliştirebilmek ve yabancı dil konusundaki bozuk imajı düzeltebilmek için turizmcilerin İngilizce becerileri en yüksek seviyede olmalıdır. Turizmciler için açılan İngilizce programlar bu alandaki boşluğu dolduracaktır.

Yazılı Turizm İngilizcesi- LCCI EB Sınav Hazırlığı Seviye 1-2

Bu sınavda göstereceğiniz başarı, mesleki İngilizcenizi ne kadar iyi ve doğru kullandığınızı belirlemektedir. Arzu edildiği takdirde kurs içerisinde özellikle sınav hazırlığı dersleri almak istediğinizi belirtebilir ve kendinize özel müfredat oluşturabilirsiniz.

Sınav içeriği, yazılı ve SEFIC sözlü bölüm olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Öğrenciler dilerlerse, kurumumuz tarafından gerçekleştirilen İş İngilizcesi ağırlıklı sözlü sınavlara katılabilirler. LLCI EB sınav hazırlık kursu, kişiye özel esnek tarihlerde ve saatlerde verilebilir. Detaylı bilgi için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Turizmciler İçin İngilizce Programının Süresi

Programın süresi kişinin seviyesine ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Standart Turizm İngilizcesi kursu 4 ila 12 hafta sürmektedir.

Turizmciler İçin İngilizce Programın Amacı

Bu program turizm sektöründe çalışan kişilere özel tasarlanmıştır. Program bitiminde öğrenciler, İş İngilizcesi ve "Turizm" ile bağlantılı konularda akıcı ve verimli bir İngilizce kullanabilmektedir. 

Öğrenciler iş hayatlarındaki deneyimlerini paylaşmaya teşvik edilirler, bu sayede program sırasında işlenecek farklı konu başlıkları öğrencilerin deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarak yaratılır. Program süresince işlenecek konular; ders kitapları, gazete makaleleri, video vb gibi materyallerle pekiştirilmektedir.

Bu kurs aynı zamanda Turizm İngilizcesi sınavına girecek olan kişiler için de idealdir. Örneğin “LCCI EB Written English for Tourism” sınavı için de öğrencilere hazırlık kursu verilmektedir. Katılımcı ister turizm acentesi ister turizm rehberi veya bir otel müdürü olsun, kurs bitiminde mesleki İngilizcesini çok daha verimli kullanabilecek seviyeye ulaşır.

Özellikle turizm konusunda gereken kelime bilgisi geliştirilmekte ve gramer yapısı kurs boyunca yoğun olarak işlenmektedir. Aynı zamanda katılımcı, gerek seminer gerek grup toplantısı veya çeşitli sunumlarda mesleki İngilizce bilgisini nasıl kullanacağı konusunda eğitilmektedir. 

Konu Başlıklarından Bazıları

Talep formları ve rezervasyon

Resepsiyon

Otel Servisi

Yiyecek & İçecek Servisi

Çevre Turları

Şikayetler

Check-out

Tur Operasyonu- Kontaklar

Tur Operasyonu- Planlama

Müzakere

Revizyon


Turizmciler için İngilizce dil eğitimi veren okullardan biri St. Giles International olup bu merkezde alacağınız eğitimin süresi 4 haftadır. 20 derslik genel İngilizce eğitimi ile birlikte alınan 8 akşam dersi, öğrencinin turizm ağırlıklı konulardaki dil eksiklerini kapatmaya yöneliktir. Bu eğitimi dilerseniz İngiltere'de St Giles Brighton kampüsünde, dilerseniz Amerika'da St Giles San Francisco kampüsünde alabilirsiniz. 

İngiltere, Kanada, İrlanda ve Almanya’da toplam 8 kampüse sahip The Language Gallery, turizmciler için İngilizce dil eğitimi veren bir başka kurumdur. Kurs süresinin öğrencinin ihtiyacına göre belirlendiği programda öğrenciler, turizm ve otelcilik alanlarında ihtiyaç duydukları özel dil becerilerini geliştirirken, gerekli kelime bilgisini edinecek ve müşterileri veya meslektaşlarıyla iş yaparken ihtiyaç duydukları sözlü ve yazılı iletişim becerilerini geliştirme şansı bulurlar. Turizmciler için İngilizce kursu, belirtilen tüm 8 kampüste açılmaktadır.

ETC International College'da da, mesleğinizle alakalı dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için turizm İngilizcesi kursu alabilirsiniz. Kurslar minimum 1 haftalık olup ihtiyaçlarınıza ve İngilizce seviyenize göre uzatılmaktadır. Her hafta 20 saat genel İngilizce derslerinin yanında alacağınız en az 10 saatlik turizm İngilizcesi eğitimi ile hem genel İngilizcenizi, hem de mesleki İngilizcenizi geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Turizmciler için İngilizce dil eğitimi veren okullardan biri diğeri olan MLS International dil okullarından alacağınız 2 - 36 hafta arası süren Business English eğitimine ek olarak, haftada iki saat turizm ağırlıklı ek ders alabilirsiniz.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon