Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Toefl IBT Sınavına Nasıl Kayıt Olunur?

Toefl IBT Sınavına Nasıl Kayıt Olunur? Toefl IBT Home Edition nedir?

Toefl Ibt Sınavı kaç para? Toefl IBT sınavı avantajları nelerdir?

TOEFL iBT(R) sınavı Türkiye, ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere dünya çapında 150'yi aşkın ülkede 11.000'den fazla üniversite ve kurumda size avantaj sağlar. Ayrıca, Türkiye'deki tüm üniversiteler TOEFL iBT sınavını kabul etmektedir; TOEFL iBT sınavı, Türkiye'de ÖSYM tarafından kabul edilen ve YDS sınavına denkliği bulunan bir sınavdır.

TOEFL iBT sınavı, lisans, yüksek lisans yada doktora programlarına başvurularında kullanılır. Dünya genelinde binlerce TOEFL iBT sınav merkezi bulunmaktadır. Sınav, ülkemizde de başta büyük şehirler olmak üzere pek çok şehirde, üniversitelerde ya da bazı özel eğitim kurumlarında bulunan merkezlerde bilgisayar aracılığıyla İnternet üzerinden yapılır. Sınav sonuçları yaklaşık 6 iş günü içerisinde açıklanır.

TOEFL iBT sınavı, reading, listening, speaking ve writing olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır ve yaklaşık 3 saat sürmektedir.

TOEFL iBT Sınavının Avantajları

 • TOEFL iBT sınavı, dünya genelinde en yaygın olarak kabul edilen İngilizce yeterlilik sınavıdır.
 • TOEFL iBT sınavının sahibi olan ETS (Educational Testing Service) adlı kurum, ülkemizde en çok tercih edilen ve en fazla test merkezine sahip olan kurumdur. 
 • TOEFL iBT sınavının Türkiye'de ÖSYM tarafından YDS denkliği bulunmaktadır.
 • Tüm Türk üniversitelerinde kabul edildiği gibi dünya genelinde 150'den fazla ülkede 11.000'den fazla kurum tarafından kabul edilir.
 • Sadece lisans, yüksek lisans doktora başvuruları için değil, aynı zamanda akademisyenlik dil yeterliliği, pek çok özel veya devlet kurumunda iş başvuruları için de TOEFL iBT sınavına girmeyi tercih edebilirsiniz. 
 • Dilediğiniz tarihte dilediğiniz merkezde sınava girebilirsiniz.
 • Sınav yaklaşık 3 saat sürmektedir.
 • Sınavda verilen cevaplar, 4 farklı akademik İngilizce becerisine göre notlandırılır. 
 • Sınav sonuçları sınav tarihinden yaklaşık 6 gün içinde kişisel TOEFL iBT hesaplarında yayınlanmaktadır.
 • Birebir aslına uygun deneme sınavına uygun bir fiyat ile uygulayarak, gerçek sınavda kaç puan alabileceğinizi görebilirsiniz.  
 • TOEFL iBT sınav ücreti 185 dolardır. Ödemelerinizi kredi kartı ya da bankamatik kartı ile güncel dolar kuru üzerinden Türk lirası olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • GLOBAL VİZYON  İndirim Kodu ile öğrenciler sınava 170 dolar ödeyerek kayıt yaptırabilir.


TOEFL IBT Home Edition Nedir?

2020 yılında tüm dünyayı etkileyen COVID-19 sonrasında, ETS (Educational Testing Service) TOEFL iBT sınavına öğrencilerin evinde girmesine olanak sağlamıştır. Türkiye'nin de içinde bulunduğu pek çok ülkede öğrenciler artık kendi evinde de sınava girebilir.

Gerekli teknik altyapıya sahip bilgisayarla herkes, evinde özel bir PROCTOR tarafından izlenerek, tıpkı bir sınav merkezinde olduğu gibi, güvenli bir şekilde sınava girebilir. Sınav, günün herhangi bir saatinde yapılabilir. Haftanın 4 günü sınav uygulaması yapılmaktadır; adaylar, sınav 24 saat öncesine kadar sınava kayıt yaptırabilirsiniz. TOEFL iBT Home Edition sınavı, sınav merkezlerinde yapılan sınavın içeriği ile birebir aynıdır. Evden girilen TOEFL iBT sınav ücreti, Türkiye'de 185 dolardır, ancak Global Vizyon indirim kuponu ile 170 dolara inmektedir.

TOEFL iBT(R) SINAVINA GLOBAL VİZYON AYRICALIĞI İLE İNDİRİMLİ NASIL KAYIT OLABİLİRSİNİZ?

Sisteme girdiğinizde REGISTER NOW üzerine tıklayarak, CREATE AN ACCOUNT yaparak, kişisel bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi gireceğiniz, test tarihi ve test merkezini seçeceğiniz bu hesap ile sınav ücretini de ödeyebilir ve sınava kaydınızı kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu linkte size temin edeceğimiz GLOBAL VİZYON'a özel AJANS KODU ve İNDİRİM KUPONU numarasını girdiğinizde, otomatik olarak, 185 dolar olan sınav ücreti yerine 170 dolar ödeyeceksiniz.

TOEFL iBT'ye Kayıt Ol
www.ets.org/toefl/test-takers/ibt/take/register


TOEFL iBT(R)  Home Edition'a Kayıt Ol
www.ets.org/s/cv/toefl/at-home/register/Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım