Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Tıp Öğrencileri, Doktorlar ve Hemşireler için İngiltere Regent English’den Medikal İngilizce Program

Tıp Öğrencileri, Doktorlar ve Hemşireler için İngiltere Regent English’den Medikal İngilizce Programı

İngiltere’nin en eski dil okullarından biri olan Regent English Language Training’in açtığı medikal ingilizce eğitim programı, genç ve modern bir sahil kenti olan Brighton kampüsünde verilecek. Mesleki İngilizce kursları alanında bir çok programı yıllardır sunan ve başarılar elde eden Regent English Dil Okulunda alacağınız mesleki dil eğitimi sizin alanınızdaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak yönde olacaktır. 

Gerek hastalarıyla gerekse meslektaşlarıyla sağlıklı bir iletişim kurmak isteyen doktorlar, doktor adayları ve hemşireler için tasarlanmış bu 4 haftalık medikal ingilizce programı, ingilizceyi etkin bir şekilde kullanmak isteyen öğrencilerine ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve özgüveni sağlamayı amaçlar. Medikal İngilizce programının temelinde olan tıbbi terminoloji, hastaların problemleri ya da tıbbi durumları irdeleyen vaka analizleri yapılarak öğrenciye aktarılır. Günlük hayatta karşılaşılan durumların örneklendirilerek işlendiği medikal İngilizce programında kişiler tıp alanında ihtiyaçları olabilecek kelime hazinesine sahip olur ve bunları kullanmasını öğrenir. 

Regent Dil Okulunun sunduğu medikal İngilizce eğitimleri 4 hafta sürmektedir. Haftada 25 saat derse ek olarak 1.5 panel, atölye çalışmaları ve birebir koçluk seanslarını içermektedir.

Program fiyat ve başlangıç tarihlerine aşağıda ulaşabilirsiniz. Siz de medikal İngilizce programıyla mesleki İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız Global Vizyon danışmanları iletişime geçerek program detaylarını öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku
Programı Veren Okul

Regent English Language Tranining

Programın Adı

 Medikal İngilizce – Tıp İngilizcesi (Medical English)

Programa Kimler Katılabilir: Yurtdışında medikal İngilizce programlarına tıp fakültesi öğrencileri, doktorlar ya da hemşireler katılabilmektedir.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon