Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Service Excellence for Business Sertifika Programı

Service Excellence for Business Sertifika Programı

İş için Servis Mükemmelliği Sertifika Programı


Yurtdışı Service Excellence for Business Sertifika Programı yani İş için Servis Mükemmelliği Sertifika Programı genellikle hizmet ve turizm alanında çalışmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Bölümün adı genellikle İngilizce olarak kullanıldığı için içerik boyunca programdan Yurtdışı Service Excellence for Business Sertifika Programı olarak bahsedeceğiz.


Yurtdışı Service Excellence for Business Sertifika Programı Türkiye’deki öğrencilerin en sevdiği programlardandır. Turizm liselerinden ya da turizm ön lisans programlarından mezun olan gençlerin başvurduğu Yurtdışı Service Excellence for Business programı öğrenciler hem uzmanlardan eğitim alır hem de çalışma deneyimi edinir.


Yurtdışı Service Excellence for Business Sertifika Programı boyunca müşteri hizmetleri becerileri, resepsiyon hizmetleri, satış, insan kaynakları ve liderlik, yiyecek/içecek servisi, etkinlik planlama gibi alanlarda beceriler kazanılacaktır. Öğrenciler alanında uzman kişilerden sınıflarda bu eğitimleri aldıktan sonra gittikleri eğitim kurumunun kendilerine ayarladığı işlerde çalışmaya başlayacaktır. Yurtdışı Service Excellence for Business Diploma Programlarının en sevilen yönlerinden biri de çalışma deneyimi kazanmaktır. Öğrenciler Yurtdışı Service Excellence for Business programlarında çalışma hayatını pratik ederek iş hayatına güçlü bir şekilde hazırlanır. 


Hizmet ve turizm sektörü en zorlu sektörlerdendir. Uzun çalışma saatleri, insanlarla bire bir iletişim içerisinde olmak, müşteri memnuniyetini sağlamak yıpratıcı olabilmektedir. Ülkemizdeki eğitim kurumları bu alanda her yıl binlerce mezun vermektedir. Bu sebeple rakiplerin arasından sıyrılmak ve kariyer basamaklarını hızlı tırmanmak isteyenler aldıkları Yurtdışı Service Excellence for Business eğitiminin çok faydasını görmektedir.

Yurtdışı İşletme Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Service Excellence for Business Programını hizmet sektöründe çalışmak isteyenler tercih etmektedir. Bu programlar katılımcılara teorik ve pratik eğitim sunar. Öğrenci sınıfta aldığı eğitimi iş hayatına aktarabilir. Yurtdışında eğitimin yanı sıra yurtdışında çalışma deneyimi de elde etmek isteyenler için Yurtdışı Service Excellence for Business Diploma Programları bulunmaz şanstır. Turizm dünyasının rekabetçi ortamında ön plana çıkmak isteyenler, iyi şartlarda iş bulmak isteyenler, kariyer basamaklarını hızla tırmanmayı hedefleyenler yurtdışı service excellence for business programına katılmalıdır. Turizm sektöründe farklı kültürlerden insanlarla anlaşabilmek, onların kültürlerini anlayabilmek, engin bir vizyona sahip olmak çok önemlidir. Öğrenciler yurtdışı service excellence for business sertifika programına katılarak kendilerini mesleki olarak geliştirdikleri kadar bireysel olarak da geliştirme imkânı yakarlar. Eğitim ücretleri sertifika ve diploma programlarında daha cazip olabilmektedir. Kısıtlı bir bütçeye sahip öğrenciler bu sebeple yurtdışı service excellence for business sertifika programını tercih etmektedir. Sertifika programlarında öğrenciler çalışma sürecinde eğitim masraflarını çıkarabilmektedir. Yurtdışı Service Excellence for Business Program ücretlerinin uygun olması öğrencilerin masraflarını çıkarmasını kolaylaştırır. Yurtdışı Service Excellence for Business Programına katılan kişiler kaliteli bir eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimi elde etmenin yanı sıra profesyonel bağlantılar kurma fırsatı da edinmektedir. Günümüzde ‘networking’in çok önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kişi güçlü bağlantılara, geniş bir çevreye ve dünyanın dört bir yanından meslektaşlara sahipse çalıştığı alanda ön plana çıkar. Özellikle hizmet sektöründe mesleki bağlantılara sahip olmak yenilikleri takip edebilmek açısından önemlidir.

Yurtdışı Service Excellence for Business Sertifika Programına Katılmanın Avantajları

Yurtdışı Service Excellence for Business Programına katılan kişiler kaliteli bir eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimi elde etmenin yanı sıra profesyonel bağlantılar kurma fırsatı da edinmektedir. Günümüzde ‘networking’in çok önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kişi güçlü bağlantılara, geniş bir çevreye ve dünyanın dört bir yanından meslektaşlara sahipse çalıştığı alanda ön plana çıkar. Özellikle hizmet sektöründe mesleki bağlantılara sahip olmak yenilikleri takip edebilmek açısından önemlidir. Yurtdışı Service Excellence for Business eğitimi alan bir kişi yabancı dilde iletişim kurma noktasında da büyük gelişme sağlar. Hizmet sektöründe güçlü sözlü iletişim becerilerine sahip olmak çok önemlidir. Kişi bu beceriye kendi ana dilinde sahip olabilir ama İngilizce gibi ortak bir dilde bu beceriden yoksunsa rakipleri arasında geri plana düşer. Yurtdışında yaşamak, yurtdışında çalışmak kişilere İngilizce dilinde iletişim kurabilme özgüvenini vermektedir. Bu özgüvene sahip olan bir kişi rakipleri arasından sıyrılır. Bu programa katılanlar okurken para kazanmanın da keyfini yaşar. Öğrenciler çalışarak; Yurtdışı Service Excellence for Business Program ücretlerini çıkartır ayrıca üzerine günlük harcamalarını da karşılayabilirler. Azimli öğrenciler ülkelerine birikim yaparak dönebilir. Yurtdışı Service Excellence for Business Programı fiyatlarının cazip olması öğrencilerin masraflarını daha rahat çıkarmasına olanak sağlar.

Neden Yurtdışında Service Excellence for Business Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Service Excellence for Business diploma programına katılmak isteyen almak kişilerin rekabetçi iş dünyasında daha hızlı ve daha sağlam yer edinmesini sağlar. Bu alanda yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimine sahip olan kişi işverenler tarafından tercih edilir. İş hayatında pazarlık masasına oturduklarında elleri güçlü olacaktır. Kişinin mesleki olarak özgüvenli olması onun kariyerinde daha hızlı yükselmesine olanak sağlar. Sadece bu sebeple bile yurtdışı service excellence for business programına katılmak çok şey değiştirmektedir. Güzel bir gelecek hayali kuran, kariyerine hizmet sektöründe devam etmek isteyen, rakipleri arasından sıyrılmak isteyen, yurtdışında yaşama ve çalışma deneyimi edinmek isteyen, uygun fiyatlara yurtdışı eğitim almak isteyenler için Yurtdışı service excellence for business diploma programı güzel bir tercih olacaktır. Yurtdışında Service Excellence for Business Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışında Service Excellence for Business Programından mezun olanlar genellikle hizmet sektöründe çalışmaktadır. Turizm sektörü, gıda hizmetleri, restoranlar, kafeler, eğlence hizmetleri, perakende sektöründe çalışabilirler. Yurtdışı Service Excellence for Business programına katılanlar eğitimleri sırasındaki çalışma dönemlerinde satış temsilcisi, front-desk elemanı, barista, resepsiyon elemanı, satış elçisi gibi pozisyonlarda çalışır. Öğrenciler ilerleyen dönemlerde farklı sektörlere ve pozisyonlara geçiş yapabilir.

Program Süresi

Yurtdışı Service Excellence for Business Programlarının süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat genellikle bu programların bir yıl süreni tercih edilmektedir. Hep bahsettiğimiz gibi yurtdışı sertifika ve diploma programları 3 aydan 3 yıla kadar uzayabilmektedir. Kısa programlarda genellikle çalışma deneyimi elde etme fırsatı bulunamamaktadır. Bu sektörde çalışmak isteyen öğrenciler Yurtdışı Service Excellence for Business eğitimlerinin uzun süreli olanlarını tercih etmektedir. 24 hafta eğitim/24 hafta çalışma süresi olan programlar en çok tercih edilendir. Her programın kendine özel süreleri olduğundan kesin bilgiler edinebilmek için Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Service Excellence for Business eğitimlerinde öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Uzun dönemli programlara katılan öğrenciler çalışma iznine de sahip olarak eşsiz bir iş deneyimi kazanabilir. Yurtdışı sertifika ve diploma programlarında çalışma iznine sahip olmak için uzun dönemli programlara katılmak gereklidir. Yurtdışı Service Excellence for Business eğitiminde öğrenci genellikle aldığı eğitim haftası kadar çalışma iznine sahip olmaktadır.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Service Excellence for Business Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım