Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Service Excellence with Business Communication Programı

Service Excellence with Business Communication Programı

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programı hizmet, turizm alanında kariyer planlayanlar için uygundur. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programına katılanlar hem hizmet alanında eğitim alırlar hem de iletişim temelli pek çok ders görürler. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programında katılımcılar müşteri hizmetleri alanının inceliklerini öğrenirken, iletişim becerilerini de geliştirme imkânı bulurlar. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programında sunum tekniklerinden satışa, F&B’den etkinlik planlamaya kadar pek çok ders görülür. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programının bitiminde sertifika almaya hak kazananlar kendilerini pek çok alanda geliştirmiş olur. Müşteri hizmetleri ve hizmet sektörüne dair son trendleri öğrenmiş olurlar. Sektörün farklı pozisyonlarında, pozitif bir müşteri hizmetleri deneyimi oluşturabilmek için gerekli deneyimi kazanır ve doğru iletişim metotlarını öğrenirler. Bir işyerinde kesinlikle uyulması gereken etik kuralları öğrenir, gerekli yükümlülükler ve sorumluluklar hakkında bilgi sahibi olurlar. En önemli noktalardan biri Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programına katılanlar iş İngilizcelerini ve günlük İngilizcelerini en iyi şekilde geliştirirler. Program sonunda katılımcılar takım çalışmasının önemini kavrar ve takım çalışmalarına başarılı bir şekilde liderlik edecek donanıma kavuşurlar. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitimini tamamlayan öğrenciler sınıftaki eğitimin ardından okullarının organize ettiği iş yerlerinde çalışmaya başlar.

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programını hizmet sektöründe çalışmak isteyenler tercih etmektedir. Programlar kapsamında öğrenciler sınıflarda aldıkları derslerin yanı sıra iş hayatını da tecrübe etme imkânı bulur. Bu sayede öğrenciler rekabetçi iş dünyasına en iyi şekilde hazırlanarak mezun olur. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programını kimler tercih etmelidir diye soruyorsanız bu soruya en net yanıt; kısa sürede meslek sahibi olmak isteyenler diyebiliriz. Kimi zaman üniversiteler kimi zaman kolejler bünyesinde açılan sertifika programlarının ilk amacı katılımcıları meslek sahibi yapmaktır. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitimi alan bir öğrenci mezuniyetinin ardından meslek sahibi olarak hayata atılır. Bu sebeple kısa sürede eğitim hayatını tamamlayıp iş hayatına atılmak isteyenler için sertifika programları en iyi alternatiftir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programının tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise hizmet sektöründe çok önemli yer tutan iletişimin bu programda üst düzey verilmesidir. Bu alanda çalışacak kişiler kendi ana dillerinde iletişim sorunu yaşamıyor olabilirler fakat yabancı bir dilde, farklı kültürden bir kişiyle iletişim kurarken yaşamayacakları anlamına gelmez. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitiminde öğrenciler hem İngilizce seviyelerini üst düzeye çıkarma fırsatı yakalar hem de farklı kültürden kişilerle sürekli iletişimde olarak bu kültürlerin iletişim biçimlerini keşfeder. Öğrenci; Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Diploma programında farklı kültürden ne kadar insanla tanışırsa onların problem çözme biçimlerine ve iletişim tarzlarına o kadar aşina olur. Ayrıca hizmet sektörünün rekabetçi ortamında fark edilmek ve yükselebilmek için donanımlı olmak gereklidir. Günümüz dünyasında yurtdışında eğitim almak kişileri bir adım ön plana taşır. Bu sebeple Yurtdışı Service Excellence with Business Communication diploma programı hizmet sektöründe kariyer planlayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu program sayesinde öğrenciler rekabetçi iş dünyasında isimlerinden söz ettirebilir.

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programına Katılmanın Avantajları

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programına katılanlar mesleki olarak öğrendikleri bilgilerin yanı sıra İş İngilizcelerini ve günlük İngilizcelerini geliştirme fırsatı bulur. Hizmet sektöründe çalışacak bir kişi için iyi bir İngilizceye sahip olmak çok avantajlıdır. Özellikle ülkemizde yurtdışında öğrenilmiş ve pratik edilmiş İngilizceye sahip olmak bu durumu daha da avantajlı hale getirir. Kültürümüz ve mükemmeliyetçilik sebebiyle çoğu meslektaşınız İngilizce konuşmaya çekinirken siz İngilizce konuşma özgüveninizle onların arasından sıyrılabileceksiniz. Her zaman altını çizdiğimiz gibi yurtdışı eğitim kimi zaman bütçeler için zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle İngilizce hazırlık artı 4 yıllık bir üniversite eğitimi almak kısıtlı bütçeleri zorlayabilmektedir. Bu sebeple Yurtdışı Service Excellence with Business Communication diploma programı gibi programlar uygun bütçeleriyle öğrenciler için cazip bir alternatiftir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication program ücretleri üniversite ücretlerine çok daha uygundur. Bu sebeple son zamanlarda sıkça tercih edilmektedirler. Öğrenciler sahip oldukları çalışma izni ile Yurtdışı Service Excellence with Business Communication program ücretlerini çıkartabilmekte ve ailelerine yük olmadan yurtdışı eğitim alabilmektedir.

Neden Yurtdışında Service Excellence with Business Communication Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika programı geleceğiniz için atabileceğiniz geri dönüşümü en karlı adımlardandır. Almış olunan Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Diploma Programı sayesinde kişi meslek sahibi olmanın yanı sıra rekabetçi iş dünyasına hazır, iş deneyimine sahip bir biçimde hayata atılır. Özellikle liseden mezun olup bu programa katılanlar aldıkları uzun dönemli eğitimin ardından kendi yaşıtı meslektaşlarından daha fazla birikime ve deneyime sahip olur. Hizmet ve turizm sektörü gibi kişiler arası iletişimin en önemli olduğu sektörlerden birinde iletişim ağırlıklı dersler alarak eğitim görmek bulunmaz fırsattır. Bir de alınan bu eğitim çok kültürlü sınıflarda olunca etkisi bir kat daha artar. Öğrenciler Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programında farklı kültürlerden insanların olaylara verdikleri tepkileri görme ve bu eğitici deneyimi yaşama fırsatı bulur. Ayrıca öğrenci Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Eğitimi kapsamında çalışma hayatına da dahil olduğundan burada da farklı kültürden insanların sorunlarını profesyonel olarak çözme şansı kazanırlar. Program kapsamındaki iş deneyimlerinde çözdükleri sorunlar onların gelecekteki işlerinde daha yüksek bir özgüvene sahip olmasını sağlar. Güçlü bir kariyer isteyenler Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programı fiyatlarının da uygun olması sayesinde kendilerini sıkıntıya sokmadan gelecekleri için aydınlık bir yol çizerler. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programından mezun olanlar hizmet sektöründe çalışabilmektedir. Turizm ve turizm alanına dahil olan tüm şirketler, restoranlar, kafeler, catering şirketleri, eğlence hizmeti veren şirketler de çalışabilmektedirler. Öğrenciler bu iş yerlerinde satış temsilcisi, satış elçisi, perakende satış uzmanı, barista, resepsiyon elemanı, ön büro elemanı gibi başlangıç pozisyonlarında çalışmaya başlar ve sonrasında yükselirler.

Program Süresi

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programının süresi öğrencinin tercihlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fakat en sık tercih edilen program 60 hafta süren programdır. Bu programın 30 haftası sınıfta, 30 haftası ise iş yerinde çalışarak geçirilir. Bu uzun süreli programı genellikle yurtdışında çalışma deneyimi de edinmek isteyenler tercih eder. Çünkü kısa süreli programlarda çalışma izni verilmemektedir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programının süreleri değişebilmektedir. Bu sebeple kendiniz için en uygun olanı Global Vizyon danışmanlarıyla seçmenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitimi kapsamında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Örneğin en çok tercih edilen 60 haftalık programda öğrencilere 30 hafta sınıflarda eğitim verilirken kalan 30 haftada da tam zamanlı çalışma imkânı sunulur. Öğrenci öğrenmeye çalışırken de devam eder. Çalışma döneminde eğitimin bittiği düşünülmemelidir. Belki de en sağlam bilgilerin edinildiği dönem çalışma dönemidir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programında farklı programlar süreleri bulunur, her program süresine özel bir çalışma izni verilmektedir. Bu sebeple en doğru bilgiyi öğrenmeniz için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Service Excellence with Business Communication Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım