Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Service Excellence with Business Communication Programı
Service Excellence with Business Communication Programı

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programı hizmet, turizm alanında kariyer planlayanlar için uygundur. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programına katılanlar hem hizmet alanında eğitim alırlar hem de iletişim temelli pek çok ders görürler. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programında katılımcılar müşteri hizmetleri alanının inceliklerini öğrenirken, iletişim becerilerini de geliştirme imkânı bulurlar. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programında sunum tekniklerinden satışa, F&B’den etkinlik planlamaya kadar pek çok ders görülür. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programının bitiminde sertifika almaya hak kazananlar kendilerini pek çok alanda geliştirmiş olur. Müşteri hizmetleri ve hizmet sektörüne dair son trendleri öğrenmiş olurlar. Sektörün farklı pozisyonlarında, pozitif bir müşteri hizmetleri deneyimi oluşturabilmek için gerekli deneyimi kazanır ve doğru iletişim metotlarını öğrenirler. Bir işyerinde kesinlikle uyulması gereken etik kuralları öğrenir, gerekli yükümlülükler ve sorumluluklar hakkında bilgi sahibi olurlar. En önemli noktalardan biri Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programına katılanlar iş İngilizcelerini ve günlük İngilizcelerini en iyi şekilde geliştirirler. Program sonunda katılımcılar takım çalışmasının önemini kavrar ve takım çalışmalarına başarılı bir şekilde liderlik edecek donanıma kavuşurlar. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitimini tamamlayan öğrenciler sınıftaki eğitimin ardından okullarının organize ettiği iş yerlerinde çalışmaya başlar.

Devamını Oku
Program Süresi

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programının süresi öğrencinin tercihlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fakat en sık tercih edilen program 60 hafta süren programdır. Bu programın 30 haftası sınıfta, 30 haftası ise iş yerinde çalışarak geçirilir. Bu uzun süreli programı genellikle yurtdışında çalışma deneyimi de edinmek isteyenler tercih eder. Çünkü kısa süreli programlarda çalışma izni verilmemektedir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programının süreleri değişebilmektedir. Bu sebeple kendiniz için en uygun olanı Global Vizyon danışmanlarıyla seçmenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitimi kapsamında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Örneğin en çok tercih edilen 60 haftalık programda öğrencilere 30 hafta sınıflarda eğitim verilirken kalan 30 haftada da tam zamanlı çalışma imkânı sunulur. Öğrenci öğrenmeye çalışırken de devam eder. Çalışma döneminde eğitimin bittiği düşünülmemelidir. Belki de en sağlam bilgilerin edinildiği dönem çalışma dönemidir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication sertifika programında farklı programlar süreleri bulunur, her program süresine özel bir çalışma izni verilmektedir. Bu sebeple en doğru bilgiyi öğrenmeniz için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.

Service Excellence with Business Communication Programı
Alabileceğiniz Okullar

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programını hizmet sektöründe çalışmak isteyenler tercih etmektedir. Programlar kapsamında öğrenciler sınıflarda aldıkları derslerin yanı sıra iş hayatını da tecrübe etme imkânı bulur. Bu sayede öğrenciler rekabetçi iş dünyasına en iyi şekilde hazırlanarak mezun olur. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programını kimler tercih etmelidir diye soruyorsanız bu soruya en net yanıt; kısa sürede meslek sahibi olmak isteyenler diyebiliriz. Kimi zaman üniversiteler kimi zaman kolejler bünyesinde açılan sertifika programlarının ilk amacı katılımcıları meslek sahibi yapmaktır. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitimi alan bir öğrenci mezuniyetinin ardından meslek sahibi olarak hayata atılır. Bu sebeple kısa sürede eğitim hayatını tamamlayıp iş hayatına atılmak isteyenler için sertifika programları en iyi alternatiftir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programının tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise hizmet sektöründe çok önemli yer tutan iletişimin bu programda üst düzey verilmesidir. Bu alanda çalışacak kişiler kendi ana dillerinde iletişim sorunu yaşamıyor olabilirler fakat yabancı bir dilde, farklı kültürden bir kişiyle iletişim kurarken yaşamayacakları anlamına gelmez. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication eğitiminde öğrenciler hem İngilizce seviyelerini üst düzeye çıkarma fırsatı yakalar hem de farklı kültürden kişilerle sürekli iletişimde olarak bu kültürlerin iletişim biçimlerini keşfeder. Öğrenci; Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Diploma programında farklı kültürden ne kadar insanla tanışırsa onların problem çözme biçimlerine ve iletişim tarzlarına o kadar aşina olur. Ayrıca hizmet sektörünün rekabetçi ortamında fark edilmek ve yükselebilmek için donanımlı olmak gereklidir. Günümüz dünyasında yurtdışında eğitim almak kişileri bir adım ön plana taşır. Bu sebeple Yurtdışı Service Excellence with Business Communication diploma programı hizmet sektöründe kariyer planlayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu program sayesinde öğrenciler rekabetçi iş dünyasında isimlerinden söz ettirebilir.

Devamını Oku

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programına Katılmanın Avantajları

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Programına katılanlar mesleki olarak öğrendikleri bilgilerin yanı sıra İş İngilizcelerini ve günlük İngilizcelerini geliştirme fırsatı bulur. Hizmet sektöründe çalışacak bir kişi için iyi bir İngilizceye sahip olmak çok avantajlıdır. Özellikle ülkemizde yurtdışında öğrenilmiş ve pratik edilmiş İngilizceye sahip olmak bu durumu daha da avantajlı hale getirir. Kültürümüz ve mükemmeliyetçilik sebebiyle çoğu meslektaşınız İngilizce konuşmaya çekinirken siz İngilizce konuşma özgüveninizle onların arasından sıyrılabileceksiniz. Her zaman altını çizdiğimiz gibi yurtdışı eğitim kimi zaman bütçeler için zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle İngilizce hazırlık artı 4 yıllık bir üniversite eğitimi almak kısıtlı bütçeleri zorlayabilmektedir. Bu sebeple Yurtdışı Service Excellence with Business Communication diploma programı gibi programlar uygun bütçeleriyle öğrenciler için cazip bir alternatiftir. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication program ücretleri üniversite ücretlerine çok daha uygundur. Bu sebeple son zamanlarda sıkça tercih edilmektedirler. Öğrenciler sahip oldukları çalışma izni ile Yurtdışı Service Excellence with Business Communication program ücretlerini çıkartabilmekte ve ailelerine yük olmadan yurtdışı eğitim alabilmektedir.

Devamını Oku
Neden Yurtdışında Service Excellence with Business Communication Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika programı geleceğiniz için atabileceğiniz geri dönüşümü en karlı adımlardandır. Almış olunan Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Diploma Programı sayesinde kişi meslek sahibi olmanın yanı sıra rekabetçi iş dünyasına hazır, iş deneyimine sahip bir biçimde hayata atılır. Özellikle liseden mezun olup bu programa katılanlar aldıkları uzun dönemli eğitimin ardından kendi yaşıtı meslektaşlarından daha fazla birikime ve deneyime sahip olur. Hizmet ve turizm sektörü gibi kişiler arası iletişimin en önemli olduğu sektörlerden birinde iletişim ağırlıklı dersler alarak eğitim görmek bulunmaz fırsattır. Bir de alınan bu eğitim çok kültürlü sınıflarda olunca etkisi bir kat daha artar. Öğrenciler Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programında farklı kültürlerden insanların olaylara verdikleri tepkileri görme ve bu eğitici deneyimi yaşama fırsatı bulur. Ayrıca öğrenci Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Eğitimi kapsamında çalışma hayatına da dahil olduğundan burada da farklı kültürden insanların sorunlarını profesyonel olarak çözme şansı kazanırlar. Program kapsamındaki iş deneyimlerinde çözdükleri sorunlar onların gelecekteki işlerinde daha yüksek bir özgüvene sahip olmasını sağlar. Güçlü bir kariyer isteyenler Yurtdışı Service Excellence with Business Communication programı fiyatlarının da uygun olması sayesinde kendilerini sıkıntıya sokmadan gelecekleri için aydınlık bir yol çizerler. Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Service Excellence with Business Communication Sertifika Programından mezun olanlar hizmet sektöründe çalışabilmektedir. Turizm ve turizm alanına dahil olan tüm şirketler, restoranlar, kafeler, catering şirketleri, eğlence hizmeti veren şirketler de çalışabilmektedirler. Öğrenciler bu iş yerlerinde satış temsilcisi, satış elçisi, perakende satış uzmanı, barista, resepsiyon elemanı, ön büro elemanı gibi başlangıç pozisyonlarında çalışmaya başlar ve sonrasında yükselirler.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Öğrenci Yorumları

Ilac College’da aldığım Sales and Marketing eğitimi sayesinde arkadaşlarıma kıyasla çok daha çabuk iş bulma şansı yakaladım. Bu yüzden iyi ki diyorum!

ögrenci
Öğrenci Yorumları

Ilac College fiyatları sayesinde yurtdışında eğitim alma hayalimi gerçekleştirdim.

öğrenci
Öğrenci Yorumları

Kanada dil kursu fiyatlarına Ilac College’da diploma ve sertifika programına katıldım. Geriye dönüp baktığımda ne kadar kaliteli eğitim aldığımı bir kez daha anlıyorum. Herkese tavsiye ederim.

öğrenci
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar