Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Mühendisler için İngilizce

Mühendisler için İngilizce

Yabancı yatırımcılar ve çok uluslu şirketlerin ülkemizde faaliyet alanlarını genişletmesi, Türk şirketlerin mühendislik alanında yurtdışında kendini kabul ettirmesi, Türk mühendislerin dünya çapında tercih edilir noktaya ulaşması gibi nedenlerden dolayı kapsamlı İngilizce’ye sahip olmak daha önemli bir hale geldi. Bu sebeple mühendislik alanına özel açılan İngilizce kurslarına; farklı alanlarda eğitim almış mühendisler veya müşterileri ile verimli iletişim sağlamak isteyenler rağbet göstermektedir.

Devamını Oku
Mühendisler İçin İngilizce Programı İçeriği

1-6 haftalık program kapsamında, farklı alanlarda konuşma, iletişim kurma, toplantılara katılma ve sunum teknikleri üzerine eğitim verilmektedir. Yurtdışında mühendisler için İngilizce programının temel amacı, iş arkadaşlarınızla doğru ve net iletişim kurmanız, görüşlerinizi ifade etmeniz, müşterileriniz ile verimli iletişimi sağlamanız ve teknik dili daha açıklayıcı kullanmanızdır. Mühendisler için İngilizce eğitimini Amerika'da Converse International School of English'den; İngiltere'de University of Southampton ya da ELC English Language Center gibi okullardan alabilir, mesleki İngilizcenini geliştirerek kariyerinizi bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz.

Mühendisler İçin İngilizce Programının Faydaları

Bu programa katılımınız sonrasında aşağıdaki yeteneklerinizi geliştirirsiniz:

İletişim becerileri

Düzgün ve doğru İngilizce kullanımı

Toplantılarda daha verimli katılım sağlama

E-mail yazımı dahil olmak üzere yazılı İngilizce tekniğini geliştirme

İşiniz için kullandığınız İngilizce kelime dağarcığının genişlemesi

İngilizce dilbilgisini daha iyi anlama ve kullanma

Sosyalleşme ve bağlantılarınızda kendinize olan güvenin artması

Farklı kültürlerle çalışma konusunda kendinizi daha rahat hissetme

Tüm bunlara ek olarak, teknik açıdan kendinizi daha düzgün ve anlaşılır ifade edecek, taşeron firmalardan üreticiye veya nihai müşteriye kadar herkesle daha etkili iletişim kuracaksanız.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon