Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

English and IT

English and IT

Teknik kelime bilginizi geliştirmek, iletişim becerilerinizi ilerletmek, yüz yüze görüşmeler kadar telefon görüşmelerinde de belli bir rahatlık sağlamak ve farklı kültürlerle uyumlu çalışabilmek istiyorsanız, bu program tam da size göre.
Program genellikle öğleden sonra sunulmaktadır. Dilerseniz programınızı sabah saatlerinde verilen "executive" grubumuzla da kombine edebilme şansınız mevcuttur. Veya sabah programına katılıp, öğleden sonraki "executive" grupla kombine de edebilirsiniz. Dilerseniz kapalı grup şeklinde 1 haftalık yoğunlaştırılmış program olarak da sunulmaktadır.

Devamını Oku
Program içeriği

Programımız, size farklı alanlarda konuşma, iletişim kurma, toplantılara katılma ve sunum teknikleri üzerine eğitim vermektedir. İş arkadaşlarınızla düzgün ve doğru iletişim kurmanız, görüşlerinizi ifade etmeniz, aynı zamanda müşterileriniz ile verimli iletişimi sağlamanız ve bilişim dilini daha açıklayıcı kullanmanız bu programdaki temel içeriktir.

Programın faydaları

Bu programa katılımınız sonrasında aşağıdaki yeteneklerinizi geliştirme fırsatını yakalayacaksınız:
İletişim becerilerinizi ilerletme
Düzgün ve doğru İngilizce kullanımı
Toplantılarda daha verimli katılım sağlama
E-mail yazımı dahil olmak üzere yazılı İngilizce tekniğini geliştirme
İşiniz için kullandığınız İngilizce kelime dağarcığının genişlemesi
İngilizce dilbilgisini daha iyi anlama ve kullanma
Sosyalleşme ve görüşmelerinizde kendinize olan güvenin artması
Farklı kültürlerle çalışma konusunda kendinizi daha rahat hissetme

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon