Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

English and Film and TV

English and Film and TV

Programa, sinema ve TV sektöründe çalışanlar veya bu sektörlerde kariyer yapmak isteyenler katılabilir. Ayrıca, film ve TV izleyerek ve izlediklerini yorumlayarak İngilizcelerini geliştirmek isteyen herkes bu programa katılabilir.

Süre

“İngilizce ve Sinema-TV” kursları, 8 hafta süreyle verilmektedir. 8 haftalık program tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak yapılabilir.

Programın amacı

Sinema-TV alanında kariyer yapan ve yapmak isteyenlerin bu alandaki İngilizcelerini en iyi seviyeye getirmek ve uluslararası profesyonel ve sosyal ortamlarda rahat bir iletişim kurmalarını sağlamaktır. Ayrıca, katılımcıların İngilizce film ve TV programlarını rahatlıkla izleyip anlayabilmeleri hedeflenmektedir.


Programın içeriği

İngiliz ve Amerikan Sineması
İngiliz ve Amerikan TV’si
Film ve TV prodüksiyon dili
Film ve TV pazarlama ve dağıtım dili
Bağımsız ve yaratıcı film ve video
Film kuramı ve eleştirisi

“Sinema-TV” programını tamamlayan katılımcı, dilerse yurtdışındaki dil okullarında aynı konuda İngilizce eğitimine devam edebilir. Ayrıca, yurtdışında aynı alanda sertifika ve diploma programlarına ya da lisans veya yüksek lisans programlarına da katılabilir.


Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon