Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

English and Culture

English and Culture

Programımız özellikle İngilizce dilbilgisini geliştirmek, dili daha rahat ve kendine güvenli bir şekilde kullanmak ve İngiliz kültürünü yakından tanımak isteyen kişilere yönelik özel olarak tasarlanmıştır. Programda ağırlık İngilizce iletişim tekniklerine verilmekle beraber çeşitli kültürel aktivitelerle desteklenmektedir.

Kültür derslerinde ise İngiliz kültürünün farklı yanları değerlendirilmektedir. İngiltere`de kadının yeri, sanat ve eğlence, medya, genç nüfus gibi konuların yanı sıra İngiliz edebiyatı ve Shakespeare çalışmalarına da yer verilmektedir. Dersler esnasında öğrenciler, gezip görülen farklı ülkeler ve kültürler gibi konularda kendi düşünce ve deneyimlerini paylaşmaları konusunda teşvik edilirler. İşlenen konular sırasında öğrencilerin oldukça aktif katılımı sağlanmaktadır. Program bitiminde öğrenciler, seviyelerinin belirtildiği sertifika ile ödüllendirilirler. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon