Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Yurtdışında Work and Study Programı İçin Nedenleri

Work and Study Programı’na Katılmanız İçin 15 Neden

1. CV etkisi: Work and Study Programı’na katılan öğrenciler; yabancı ülkede aldıkları dil eğitimi, deneyimledikleri kültürel farklılıklar, kazandıkları iletişim becerileri ve yurt dışı iş tecrübeleri sayesinde CV’lerini güçlendiriyor.

2. Yaş sınırı yok: Work and Study Programı’na katılmak için yaş sınırı olmadığından dolayı, öğrenciler kaç yaşında olursa olsun bu programa katılabiliyor.

3. Sınavsız ve diplomasız kayıt: Work and Study Programı’na kayıt olmak için herhangi bir diplomaya veya sınav sonucuna gerek duyulmuyor. Hiç İngilizce bilmeyenler dahi programa katılabiliyor.

4. Yabancı dil eğitimi: Work and Study’ye katılan öğrenciler yabancı bir ülkede, yüksek kaliteli dil eğitimi alıyor ve derste öğrendiklerini sınıf dışında da pratik yapabiliyor.

5. Evrensel diplomalar ve sertifikalar: Yurt dışında Work and Study Programı’na katılan öğrencilerin edindikleri diploma ve sertifikalar bütün dünyada tanınıyor.

6. Bütçeye katkı: Work and Study Programları’ndaki öğrenciler bir yandan eğitim görürken, diğer yandan çalışabiliyor. Örneğin; İrlanda’da ve Avustralya’da 25 hafta süren herhangi bir dil programına katılan öğrencilere, eğitimleri boyunca haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma izni veriliyor. Bu sayede öğrenciler eğitim masraflarını karşılayabiliyor.

7. Kişisel gelişim: Work and Study’ye katılan öğrenciler farklı bir kültürde yaşarken; problem çözme yeteneklerini, iletişim becerilerini ve dil yeterliliklerini geliştiriyor.

8. Farklı insanlar, farklı yerler: Work and Study Programı’nda öğrenciler; Kanada, İrlanda, Avustralya, Dubai, Malta gibi otantik ülkelerin kendilerine has yerlerini ziyaret ediyor, farklı kültürden insanlarla tanışıyor.

9. Uzatma imkanı: Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, dil eğitimlerini uzatarak kalma ve çalışma sürelerini de uzatabiliyor. Örneğin; Kanada’da Work and Study yapan öğrenciler devlet kolejlerine kayıt oldukları takdirde, 2 yıllık eğitim sonrasında 3 yıl çalışma ve oturma hakkı elde ediyor. İrlanda’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrenciler, uygun fiyatlarla vizelerini 2 kere daha uzatıp 75 hafta, yani 1,5 yıl boyunca İrlanda’da kalabiliyor. Avustralya’da dil eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, sertifika ve diploma programlarına katılarak 4 yıl daha Avustralya’da yaşayabiliyor. 

10. Esnek tarihler: Work and Study Programı’na katılmak isteyen öğrenciler diledikleri zaman dil eğitim programına kayıt olabiliyor.

11. Başvuru kolaylığı: Work and Study’ye başvurmak için belirli bir şart aranmıyor. Başvurulacak ülke için vize şartlarını sağlamak yeterli sayılıyor.

12.  Kariyer fırsatı: Work and Study Programı’ndaki öğrenciler dil eğitimlerinden sonra akademik veya mesleki hayatlarına o ülkede devam etme şansına sahip oluyor. Örneğin; birçok Türk öğrenci eğitim sonunda gerekli şartları sağlayarak Malta ve Dubai’deki şirketlerde çalışıyor.

13. Oturma hakkı kazanma: Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, gerekli şartları sağladıkları takdirde eğitim gördükleri ülkelerde oturum hakkı kazanabiliyor. 

14. Özgüven duygusu: Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, ülkelerine özgüvenleri yükselmiş bir şekilde dönüyor.

15. Gelişmiş network ağı: Work and Study’de hem çalışıp hem eğitim gören öğrenciler, farklı ülkelerdeki kişilerden oluşan geniş bir network ağına sahip oluyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım