Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Yurtdışında Dil Eğitimi Sonrası Vize Uzatma

Dil Eğitimi Sonrasında Vizenizi Uzatmanız İçin Tavsiyeler

Dil eğitimini yurt dışında alan öğrenciler, gittikleri ülkede daha uzun süre kalmak isteyebiliyor. Bu durumda genellikle vize süresini uzatmak mümkün ancak “daha ileri bir eğitim programına kayıt olmak gibi” bazı şartlar aranır. Ülkelere göre vize uzatma şartlarını listeledik.

İngiltere vize uzatma

İngiltere’de öğrenci vizesi 2 farklı şekilde hazırlanıyor. Student Visitor Visa, 6 veya 11 ay için veriliyor ve daha çok dil eğitimi için kullanıldığından dolayı İngilizce dil şartı aranmıyor. Daha uzun süreli kalmak isteyen ve en az intermediate İngilizce seviyesine sahip öğrencilerin tercihi ise Tier 4 General Student Visa oluyor. Eğer öğrenciler Tier 4 General Student Visa ile ülkeye giriş yaptılarsa İngiltere’deyken vizelerini uzatma hakkı veriliyor.

İngiltere’de dil okullarından birine kayıt olmak için Tier 4 General Student Visa alan öğrenciler vizelerini uzatmak isterse, vize bitiminden 3 ay önce vize yenileme işlemlerine başlamaları gerekiyor. Aynı veya başka bir okul fark etmeksizin, yeni okul kabulü kesinleştikten sonra öğrenci kabul belgesiyle beraber posta veya kargo ile başvuru yapabiliyor.

İrlanda vize uzatma

Öğrenciler, İrlanda’da İngilizce dil eğitimi alabilmek için 2 farklı vize türüne başvuru yapabiliyor. Eğer eğitim programınız 12 hafta veya daha kısa sürecekse, kısa dönem eğitim vizesine başvuru yapmak zorundasınız. Eğer 13 hafta ve daha uzun süren bir programa katılmak istiyorsanız, o zaman uzun dönem eğitim vizesine başvuru yapabiliyorsunuz. Bu durumda size 3 aylık bir vize basılıyor, tek veya çok girişli olma seçeneğini vize başvurunuzdan önce belirtebiliyorsunuz. 3 aylık giriş vizeniz verildikten sonra o tarih aralığında İrlanda’ya giriş yapmanız gerekiyor. Eğer vizenizi daha da uzatmak isterseniz emniyet biriminden randevu alarak oturum iznine başvuru yapabiliyorsunuz.

Kanada vize uzatma

Kanada’da 6 ay ve daha uzun süreli dil programına katılmak isteyen öğrencilerin Kanada Eğitim İzni’ne sahip olmaları gerekiyor. Eğitim iznine başvurmak için okulunuzdan kabul mektubu, eğitim ücreti, giderler ve dönüş için gerekli maddi duruma sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor. Eğer size verilen vize süresinden daha fazla kalmaya karar verirseniz, eğitiminizi uzatmak şartıyla (dil, lisans, sertifika, diploma gibi eğitim programlarından biri) başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru esnasında da en önemli belge ise eğitime devam edeceğiniz okuldan aldığınız okul kabul belgesi.

Avustralya vize uzatma

Avustralya’da dil okuluna kayıt olduğunuzda, öğrenci vizesinin süresi eğitim programınızın sonuna kadar sürer. Vizenizin süresi bitmeden Avustralya topraklarından ayrılmanız gerekir. Vizenizde süresini uzatamayacağınıza dair bir ibare yoksa, gerekli şartları yerine getirerek vizenizi uzatabilirsiniz. Gerekli şartlar ise şöyle:

- Mezun olduğunuz dereceden daha ileri bir eğitim kursuna başvurmak

- Program sonrası tatil yapmak istemek

- Program sonrası bir işte çalışmak istemek

- Göçmenlik başvurusunda bulunmak

Malta vize uzatma

Malta'da 90 günden uzun süredir okuyan öğrenciler, çalışma izni için başvurabiliyor ve bu sayede vizelerini uzatabiliyor. Bunun için iş bulmaları ve işverenden resmi teklif almaları gerekiyor. Bu nedenle dil eğitimi için Malta’ya gidecek birçok öğrenci, daha yola çıkmadan önce Malta’daki şirketlerle iletişime geçerek CV’sini gönderiyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım